2022 Yılı Yetkilendirme İstatistikleri

Başarı Sayıları

OK 58.830.481%37,233
FAIL 99.176.002%62,767
Toplam 158.006.483% 100,000

Realm Sayıları (Yurtiçi ve yurtdışı). Sadece OK için.

Yurtiçi 53.261.034%90,533
Yurtdışı/td> 5.569.447%9,467
Toplam 58.830.481% 100,000

Realm Sayıları (Ülkeler). Sadece OK için.

1.Türkiye - tr 53.261.034%90,533
2.Almanya - de 1.458.538%2,479
3.edu 503.379%0,856
4.Birleşik Krallık - uk 480.544%0,817
5.Hollanda - nl 377.203%0,641
6.Portekiz - pt 280.081%0,476
7.Polonya - pl 267.773%0,455
8.Kırgızistan - kg 229.114%0,389
9.İspanya - es 199.736%0,340
10.İtalya - it 172.879%0,294
11.Çek Cumhuriyeti - cz 153.274%0,261
12.Belçika - be 152.580%0,259
13.Fransa - fr 145.330%0,247
14.Litvanya - lt 136.328%0,232
15.İsviçre - ch 124.876%0,212
16.Avusturya - at 115.506%0,196
17.İsveç - se 104.142%0,177
18.Kanada - ca 75.619%0,129
19.Pakistan - pk 60.080%0,102
20.Macaristan - hu 56.248%0,096
21.Norveç - no 55.595%0,095
22.Slovenya - si 45.515%0,077
23.Danimarka - dk 36.283%0,062
24.Hırvatistan - hr 35.162%0,060
25.Yunanistan - gr 25.122%0,043
26.İrlanda - ie 24.410%0,041
27.Finlandiya - fi 24.224%0,041
28.Slovakya Cumhuriyeti - sk 23.683%0,040
29.Endonezya - id 15.723%0,027
30.Japonya - jp 15.203%0,026
31.eu 14.342%0,024
32.Sırbistan - rs 14.033%0,024
33.Umman - om 13.357%0,023
34.Romanya - ro 13.326%0,023
35.Uganda - ug 13.212%0,022
36.Çin - cn 10.459%0,018
37.Avustralya - au 9.256%0,016
38.Tayland - th 7.938%0,013
39.Estonya - ee 7.334%0,012
40.Senegal - sn 6.375%0,011
41.Letonya - lv 5.249%0,009
42.Güney Afrika - za 5.127%0,009
43.Kenya - ke 5.080%0,009
44.Lüksemburg - lu 4.939%0,008
45.Malta - mt 4.798%0,008
46.Ukrayna - ua 3.963%0,007
47.com 3.755%0,006
48.Tayvan - tw 3.608%0,006
49.Makedonya - mk 3.402%0,006
50.Malezya - my 2.252%0,004
51.Brezilya - br 2.235%0,004
52.Azerbaycan - az 2.080%0,004
53.Yeni Zelanda - nz 1.480%0,003
54.Güney Kore - kr 1.266%0,002
55.Singapur - sg 1.188%0,002
56.Rusya - ru 1.178%0,002
57.net 1.154%0,002
58.Bulgaristan - bg 1.119%0,002
59.Suudi Arabistan - sa 1.047%0,002
60.Lübnan - lb 1.020%0,002
61.Şili - cl 953%0,002
62.Moldova - md 906%0,002
63.Kolombiya - co 753%0,001
64.Katar - qa 724%0,001
65.gov 696%0,001
66.İzlanda - is 682%0,001
67.Beyaz Rusya - by 674%0,001
68.İsrail - il 603%0,001
69.Uruguay - uy 582%0,001
70.Bangladeş - bd 503%0,001
71.cat 412%0,001
72.org 408%0,001
73.Bosna-Hersek - ba 397%0,001
74.Gürcistan - ge 350%0,001
75.Hong Kong (CN) - hk 298%0,001
76.Hindistan - in 237%0,000
77.Kıbrıs - cy 138%0,000
78.Gana - gh 125%0,000
79.Malavi - mw 54%0,000
80.eus 36%0,000
81.int 34%0,000
82.Kosta Rika - cr 30%0,000
83.nu 29%0,000
84.Karadağ - me 28%0,000
85.Tacikistan - tj 28%0,000
86.Ekvador - ec 25%0,000
87.Lihtenştayn - li 13%0,000
88.Benin - bj 4%0,000
89.Fransız Polinezyası (FR) - pf 2%0,000
90.İran - ir 1%0,000
Toplam (90 Ülke): 58.830.481% 100,000

Realm Sayıları (Kurumlar - TR). Sadece OK için.

1.itu.edu.tr 4.328.478%8,127
2.cbu.edu.tr 4.045.478%7,596
3.istanbul.edu.tr 3.669.966%6,891
4.deu.edu.tr 3.443.752%6,466
5.boun.edu.tr 3.125.716%5,869
6.ege.edu.tr 2.343.390%4,400
7.subu.edu.tr 2.125.498%3,991
8.pau.edu.tr 2.008.152%3,770
9.hacettepe.edu.tr 1.374.983%2,582
10.iyte.edu.tr 1.370.873%2,574
11.marmara.edu.tr 1.223.723%2,298
12.gazi.edu.tr 1.140.292%2,141
13.erciyes.edu.tr 1.040.497%1,954
14.ktu.edu.tr 949.827%1,783
15.isparta.edu.tr 939.641%1,764
16.akdeniz.edu.tr 928.048%1,742
17.ozyegin.edu.tr 838.021%1,573
18.atauni.edu.tr 819.660%1,539
19.metu.edu.tr 764.404%1,435
20.tedu.edu.tr 710.830%1,335
21.erzurum.edu.tr 661.967%1,243
22.comu.edu.tr 631.542%1,186
23.emu.edu.tr 627.551%1,178
24.adu.edu.tr 606.020%1,138
25.ktun.edu.tr 569.306%1,069
26.ku.edu.tr 563.848%1,059
27.nku.edu.tr 520.515%0,977
28.izu.edu.tr 489.784%0,920
29.ankara.edu.tr 468.389%0,879
30.baskent.edu.tr 447.664%0,841
31.bakircay.edu.tr 438.596%0,823
32.uludag.edu.tr 436.293%0,819
33.sakarya.edu.tr 413.868%0,777
34.mu.edu.tr 413.664%0,777
35.gtu.edu.tr 407.529%0,765
36.alanya.edu.tr 395.417%0,742
37.gsu.edu.tr 381.648%0,717
38.nevsehir.edu.tr 375.176%0,704
39.karaelmas.edu.tr 342.414%0,643
40.iuc.edu.tr 333.601%0,626
41.sabanciuniv.edu.tr 313.375%0,588
42.ibu.edu.tr 312.597%0,587
43.omu.edu.tr 293.509%0,551
44.cumhuriyet.edu.tr 276.564%0,519
45.iku.edu.tr 262.152%0,492
46.ikcu.edu.tr 254.633%0,478
47.yildiz.edu.tr 253.769%0,476
48.bandirma.edu.tr 218.695%0,411
49.trabzon.edu.tr 211.887%0,398
50.giresun.edu.tr 199.862%0,375
51.aku.edu.tr 174.345%0,327
52.bilecik.edu.tr 167.370%0,314
53.artvin.edu.tr 141.520%0,266
54.sdu.edu.tr 136.327%0,256
55.selcuk.edu.tr 132.938%0,250
56.atilim.edu.tr 132.795%0,249
57.beun.edu.tr 132.133%0,248
58.idu.edu.tr 130.558%0,245
59.karatekin.edu.tr 127.142%0,239
60.ulakbim.gov.tr 122.293%0,230
61.batman.edu.tr 113.678%0,213
62.duzce.edu.tr 112.223%0,211
63.gumushane.edu.tr 110.580%0,208
64.medeniyet.edu.tr 105.694%0,198
65.bayburt.edu.tr 102.200%0,192
66.btu.edu.tr 99.818%0,187
67.mehmetakif.edu.tr 96.236%0,181
68.ogu.edu.tr 94.918%0,178
69.tinaztepe.edu.tr 93.087%0,175
70.hitit.edu.tr 85.660%0,161
71.kayseri.edu.tr 69.510%0,131
72.erzincan.edu.tr 68.915%0,129
73.artuklu.edu.tr 68.002%0,128
74.asbu.edu.tr 65.101%0,122
75.atu.edu.tr 62.126%0,117
76.bartin.edu.tr 59.657%0,112
77.samsun.edu.tr 58.603%0,110
78.anadolu.edu.tr 54.833%0,103
79.tau.edu.tr 52.834%0,099
80.korkutata.edu.tr 51.916%0,097
81.afsu.edu.tr 50.544%0,095
82.khas.edu.tr 48.352%0,091
83.bilkent.edu.tr 45.172%0,085
84.usak.edu.tr 41.377%0,078
85.medipol.edu.tr 36.889%0,069
86.agri.edu.tr 34.831%0,065
87.hbv.edu.tr 34.509%0,065
88.dpu.edu.tr 34.015%0,064
89.uskudar.edu.tr 33.085%0,062
90.trakya.edu.tr 31.524%0,059
91.firat.edu.tr 31.506%0,059
92.izmirekonomi.edu.tr 29.077%0,055
93.bezmialem.edu.tr 28.322%0,053
94.amasya.edu.tr 26.147%0,049
95.kmu.edu.tr 25.498%0,048
96.thk.edu.tr 24.591%0,046
97.lokmanhekim.edu.tr 23.546%0,044
98.sivas.edu.tr 22.170%0,042
99.aksaray.edu.tr 19.583%0,037
100.ieu.edu.tr 18.747%0,035
101.gop.edu.tr 18.494%0,035
102.mersin.edu.tr 18.424%0,035
103.yasar.edu.tr 16.314%0,031
104.ohu.edu.tr 16.219%0,030
105.bozok.edu.tr 16.126%0,030
106.cankaya.edu.tr 14.536%0,027
107.kastamonu.edu.tr 14.327%0,027
108.fsm.edu.tr 14.109%0,026
109.eskisehir.edu.tr 12.667%0,024
110.sbu.edu.tr 11.637%0,022
111.gidatarim.edu.tr 11.515%0,022
112.harran.edu.tr 11.401%0,021
113.ahievran.edu.tr 10.229%0,019
114.karabuk.edu.tr 9.413%0,018
115.mku.edu.tr 8.606%0,016
116.arel.edu.tr 8.136%0,015
117.alparslan.edu.tr 8.033%0,015
118.erbakan.edu.tr 7.770%0,015
119.oku.edu.tr 6.916%0,013
120.igdir.edu.tr 5.656%0,011
121.ulak.net.tr 5.523%0,010
122.tubitak.gov.tr 5.434%0,010
123.iste.edu.tr 5.332%0,010
124.kku.edu.tr 5.125%0,010
125.odu.edu.tr 3.632%0,007
126.bilgi.edu.tr 3.319%0,006
127.inonu.edu.tr 2.697%0,005
128.yyu.edu.tr 2.668%0,005
129.klu.edu.tr 1.880%0,004
130.yalova.edu.tr 1.700%0,003
131.ulaknet.tr 1.434%0,003
132.dicle.edu.tr 1.139%0,002
133.ardahan.edu.tr 986%0,002
134.cukurova.edu.tr 838%0,002
135.gantep.edu.tr 811%0,002
136.erdogan.edu.tr 782%0,001
137.mgu.edu.tr 622%0,001
138.ayk.gov.tr 310%0,001
139.iue.edu.tr 213%0,000
140.kapadokya.edu.tr 174%0,000
141.ankaramedipol.edu.tr 100%0,000
142.ksbu.edu.tr 95%0,000
143.adiyaman.edu.tr 69%0,000
144.kafkas.edu.tr 40%0,000
145.kilis.edu.tr 11%0,000
146.dho.edu.tr 7%0,000
147.yeditepe.edu.tr 3%0,000
148.istiklal.edu.tr 1%0,000
Toplam (148 Kurum): 53.261.034% 100,000

Realm Sayıları (Kurumlar - Yurtdışı). Sadece OK için.

1.manas.edu.kg 229.114%4,114
2.rwth.edufi.de 79.083%1,420
3.kmu.lt 78.103%1,402
4.cern.ch 52.462%0,942
5.eduroam.mwn.de 48.997%0,880
6.uni-due.de 46.846%0,841
7.uni-konstanz.de 46.547%0,836
8.harvard.edu 45.705%0,821
9.uni-koeln.de 44.551%0,800
10.stud.umk.pl 42.583%0,765
11.fu-berlin.de 42.129%0,756
12.wlan.hu-berlin.de 39.813%0,715
13.tu-dortmund.de 36.781%0,660
14.tu-darmstadt.de 36.596%0,657
15.uni-hamburg.de 36.539%0,656
16.ntnu.no 36.528%0,656
17.univie.ac.at 35.377%0,635
18.czu.cz 35.237%0,633
19.alunos.uminho.pt 34.696%0,623
20.tudelft.nl 33.861%0,608
21.rug.nl 33.532%0,602
22.um.es 33.519%0,602
23.student.uc.pt 33.328%0,598
24.amu.edu.pl 33.017%0,593
25.pollub.edu.pl 32.632%0,586
26.ucla.edu 32.259%0,579
27.fh-aachen.de 31.347%0,563
28.ruhr-uni-bochum.de 31.306%0,562
29.sciencespo.fr 30.338%0,545
30.herts.ac.uk 29.820%0,535
31.vdu.lt 29.781%0,535
32.edu.nl 29.673%0,533
33.uni-freiburg.de 29.507%0,530
34.student-cs.fr 29.493%0,530
35.campus.lmu.de 29.439%0,529
36.europa-uni.de 29.226%0,525
37.uni-paderborn.de 28.196%0,506
38.alumnos.upm.es 27.677%0,497
39.cornell.edu 27.436%0,493
40.alumni.uv.es 27.317%0,490
41.uw.edu.pl 26.739%0,480
42.bristol.ac.uk 26.036%0,467
43.sussex.ac.uk 25.497%0,458
44.ugent.be 25.110%0,451
45.uni-bielefeld.de 24.951%0,448
46.hwr-berlin.de 24.590%0,442
47.ucl.ac.uk 24.573%0,441
48.tu-berlin.de 24.098%0,433
49.kuleuven.be 23.621%0,424
50.bahria.edu.pk 23.367%0,420
51.polimi.it 23.228%0,417
52.ox.ac.uk 22.999%0,413
53.tuwien.ac.at 22.511%0,404
54.qmul.ac.uk 22.454%0,403
55.ad.umu.se 22.317%0,401
56.uni-muenster.de 22.026%0,395
57.studenti.unisa.it 21.734%0,390
58.bibl.u-szeged.hu 21.678%0,389
59.kit.edu 21.638%0,389
60.uva.nl 21.405%0,384
61.student.uni-lj.si 21.384%0,384
62.durham.ac.uk 20.791%0,373
63.unc.edu 20.679%0,371
64.uwaterloo.ca 20.654%0,371
65.uni.lodz.pl 20.146%0,362
66.uvt.nl 19.863%0,357
67.kth.se 19.503%0,350
68.upwr.edu.pl 19.450%0,349
69.cuni.cz 19.433%0,349
70.umass.edu 19.313%0,347
71.osu.cz 19.144%0,344
72.eselx.ipl.pt 18.796%0,337
73.uni-siegen.de 18.760%0,337
74.uni-osnabrueck.de 18.662%0,335
75.hs-fulda.de 18.558%0,333
76.uni-saarland.de 18.200%0,327
77.student.um.si 17.848%0,320
78.pwsip.edu.pl 17.396%0,312
79.nottingham.ac.uk 16.545%0,297
80.vub.be 16.477%0,296
81.leeds.ac.uk 16.433%0,295
82.fcsh.unl.pt 16.424%0,295
83.student.hu.nl 16.388%0,294
84.binghamton.edu 16.287%0,292
85.student.utwente.nl 16.276%0,292
86.ua.pt 16.235%0,292
87.buas.nl 16.233%0,291
88.uni-bonn.de 16.156%0,290
89.hs-bochum.de 16.139%0,290
90.gu.se 15.830%0,284
91.tu-dresden.de 15.790%0,284
92.kcl.ac.uk 15.510%0,278
93.hhu.de 15.369%0,276
94.uni-hildesheim.de 15.309%0,275
95.mytum.de 15.103%0,271
96.utwente.nl 14.938%0,268
97.ru.nl 14.901%0,268
98.uni-bremen.de 14.870%0,267
99.blanquerna.url.edu 14.844%0,267
100.stud.uni-stuttgart.de 14.413%0,259
101.ed.ac.uk 14.301%0,257
102.eur.nl 14.078%0,253
103.alumnos.urjc.es 14.011%0,252
104.uni-augsburg.de 14.010%0,252
105.msu.edu 14.000%0,251
106.ktu.lt 13.816%0,248
107.uni-giessen.de 13.698%0,246
108.exeter.ac.uk 13.423%0,241
109.correo.ugr.es 13.418%0,241
110.tcd.ie 13.206%0,237
111.student.thomasmore.be 13.153%0,236
112.fau.de 13.017%0,234
113.ualberta.ca 12.966%0,233
114.squ.edu.om 12.825%0,230
115.uwr.edu.pl 12.738%0,229
116.tum.de 12.636%0,227
117.sbg.ac.at 12.631%0,227
118.student.zu.de 12.173%0,219
119.cam.ac.uk 12.050%0,216
120.thm.de 11.959%0,215
121.iuiu.ac.ug 11.939%0,214
122.students.uni-marburg.de 11.914%0,214
123.ulb.ac.be 11.842%0,213
124.unimaas.nl 11.818%0,212
125.uni-leipzig.de 11.691%0,210
126.unimore.it 11.601%0,208
127.dmu.ac.uk 11.463%0,206
128.hs-bremen.de 11.389%0,204
129.u-pem.fr 11.367%0,204
130.opendeusto.es 11.281%0,203
131.uac.pt 11.051%0,198
132.unifr.ch 11.050%0,198
133.student.hhs.nl 11.034%0,198
134.cardiff.ac.uk 10.941%0,196
135.ulaval.ca 10.869%0,195
136.strath.ac.uk 10.724%0,193
137.unipv.it 10.638%0,191
138.th-nuernberg.de 10.588%0,190
139.student.saxion.nl 10.491%0,188
140.uns.ac.rs 10.305%0,185
141.buffalo.edu 10.281%0,185
142.uni-tuebingen.de 10.235%0,184
143.technikum-wien.at 10.199%0,183
144.manchester.ac.uk 10.173%0,183
145.uni-goettingen.de 10.146%0,182
146.studenti.polito.it 10.132%0,182
147.uni-frankfurt.de 10.073%0,181
148.princeton.edu 10.027%0,180
149.tecnico.ulisboa.pt 10.026%0,180
150.stanford.edu 9.954%0,179
151.student.rug.nl 9.735%0,175
152.student.arteveldehs.be 9.726%0,175
153.utb.cz 9.679%0,174
154.studenti.unimi.it 9.628%0,173
155.vse.cz 9.588%0,172
156.muni.cz 9.557%0,172
157.uni-weimar.de 9.557%0,172
158.insa-lyon.fr 9.507%0,171
159.uchicago.edu 9.419%0,169
160.ucdavis.edu 9.402%0,169
161.lse.ac.uk 9.303%0,167
162.student.uclouvain.be 9.267%0,166
163.student.birzeit.edu 9.263%0,166
164.uni-mainz.de 9.260%0,166
165.alu.uclm.es 9.229%0,166
166.bath.ac.uk 9.123%0,164
167.stud.unibas.ch 9.085%0,163
168.ufl.edu 9.083%0,163
169.ic.ac.uk 8.878%0,159
170.soas.ac.uk 8.867%0,159
171.student.tue.nl 8.834%0,159
172.student-net.ethz.ch 8.753%0,157
173.studenti.unipd.it 8.691%0,156
174.comsats.edu.pk 8.592%0,154
175.uni-heidelberg.de 8.585%0,154
176.pres.ipv.pt 8.569%0,154
177.tvu.sk 8.497%0,153
178.wifi.uclouvain.be 8.339%0,150
179.ese.ipp.pt 8.334%0,150
180.hs-worms.de 8.260%0,148
181.fcna.up.pt 8.168%0,147
182.uii.ac.id 8.050%0,145
183.lboro.ac.uk 8.048%0,145
184.imt-bs.eu 7.788%0,140
185.stuba.sk 7.714%0,139
186.uni-bamberg.de 7.694%0,138
187.pb.edu.pl 7.690%0,138
188.ipvc.pt 7.663%0,138
189.kent.ac.uk 7.657%0,137
190.cvut.cz 7.623%0,137
191.purdue.edu 7.610%0,137
192.glasgow.ac.uk 7.430%0,133
193.students.zhaw.ch 7.407%0,133
194.hr.nl 7.368%0,132
195.usf.edu 7.311%0,131
196.novasbe.pt 7.221%0,130
197.uio.no 7.066%0,127
198.upatras.gr 7.054%0,127
199.wur.nl 7.035%0,126
200.umich.edu 6.960%0,125
201.gwdg.de 6.922%0,124
202.kmutnb.ac.th 6.906%0,124
203.su.se 6.872%0,123
204.virginia.edu 6.797%0,122
205.tul.cz 6.776%0,122
206.hs-pforzheim.de 6.739%0,121
207.unistra.fr 6.621%0,119
208.alunos.ipca.pt 6.600%0,119
209.aegean.gr 6.506%0,117
210.etu.univ-lorraine.fr 6.458%0,116
211.gatech.edu 6.430%0,115
212.bme.hu 6.398%0,115
213.uma.es 6.300%0,113
214.hmt-leipzig.de 6.231%0,112
215.uol.de 6.121%0,110
216.ovgu.de 6.106%0,110
217.ttu.ee 6.097%0,109
218.warwick.ac.uk 6.096%0,109
219.studierende.ph-ludwigsburg.de 6.069%0,109
220.students.uu.nl 6.055%0,109
221.student.dhbw-mannheim.de 6.053%0,109
222.fe.up.pt 6.047%0,109
223.uni-halle.de 6.011%0,108
224.liu.se 6.006%0,108
225.alumnes.ub.edu 5.976%0,107
226.mci4me.at 5.971%0,107
227.ntu.edu.pk 5.969%0,107
228.leidenuniv.nl 5.941%0,107
229.ur.edu.pl 5.864%0,105
230.vsb.cz 5.841%0,105
231.sheffield.ac.uk 5.805%0,104
232.uni-bayreuth.de 5.702%0,102
233.utbm.fr 5.556%0,100
234.mit.edu 5.549%0,100
235.dtu.dk 5.540%0,099
236.students.hochschule-rhein-waal.de 5.533%0,099
237.studenti.poliba.it 5.532%0,099
238.uni-trier.de 5.509%0,099
239.umn.edu 5.498%0,099
240.ucad.edu.sn 5.477%0,098
241.udel.edu 5.460%0,098
242.umd.edu 5.410%0,097
243.keio.jp 5.406%0,097
244.charite.de 5.365%0,096
245.lu.se 5.338%0,096
246.soton.ac.uk 5.287%0,095
247.alu.ucam.edu 5.250%0,094
248.e-uvt.ro 5.247%0,094
249.ua.ac.be 5.213%0,094
250.zedat.fu-berlin.de 5.212%0,094
251.2c2t.uminho.pt 5.185%0,093
252.f.eduroam.jp 5.171%0,093
253.uga.edu 5.135%0,092
254.unizar.es 5.127%0,092
255.ffzg.hr 5.110%0,092
256.shu.edu.cn 5.088%0,091
257.efos.hr 5.081%0,091
258.pg.edu.pl 5.079%0,091
259.wisc.edu 5.055%0,091
260.students.ual.pt 5.035%0,090
261.uni-erfurt.de 5.007%0,090
262.edu.unito.it 4.969%0,089
263.pollub.pl 4.959%0,089
264.hs-niederrhein.de 4.948%0,089
265.ku.ac.ke 4.913%0,088
266.uminho.pt 4.874%0,088
267.hs-osnabrueck.de 4.815%0,086
268.um.edu.mt 4.798%0,086
269.stud.hs-heilbronn.de 4.779%0,086
270.hft-stuttgart.de 4.754%0,085
271.uni-kassel.de 4.728%0,085
272.lancaster.ac.uk 4.685%0,084
273.dem.uminho.pt 4.684%0,084
274.th-koeln.de 4.663%0,084
275.tuhh.de 4.639%0,083
276.coventry.ac.uk 4.630%0,083
277.student.han.nl 4.619%0,083
278.studenti.unicz.it 4.618%0,083
279.univ-lille.fr 4.614%0,083
280.unil.ch 4.605%0,083
281.gla.ac.uk 4.604%0,083
282.uni-sopron.hu 4.593%0,082
283.lu.lv 4.588%0,082
284.study.hs-duesseldorf.de 4.549%0,082
285.etu.umontpellier.fr 4.524%0,081
286.columbia.edu 4.457%0,080
287.utad.eu 4.457%0,080
288.iu.edu 4.391%0,079
289.uni-passau.de 4.369%0,078
290.reading.ac.uk 4.301%0,077
291.ku.lt 4.275%0,077
292.fh-swf.de 4.255%0,076
293.vu.edu.au 4.236%0,076
294.sfu.ca 4.227%0,076
295.stud.hawk.de 4.225%0,076
296.unibas.ch 4.211%0,076
297.upce.cz 4.201%0,075
298.jyu.fi 4.200%0,075
299.isec.pt 4.183%0,075
300.hs-rm.de 4.171%0,075
301.tuni.fi 4.160%0,075
302.brighton.ac.uk 4.130%0,074
303.uek.krakow.pl 4.093%0,073
304.essex.ac.uk 4.084%0,073
305.tvz.hr 4.074%0,073
306.hs-woe.de 4.073%0,073
307.ugr.es 4.063%0,073
308.york.ac.uk 4.015%0,072
309.stud.vu.lt 3.994%0,072
310.ap.be 3.982%0,071
311.uos.de 3.975%0,071
312.studenti.unina.it 3.963%0,071
313.hdm-stuttgart.de 3.921%0,070
314.student.inholland.nl 3.920%0,070
315.ucm.es 3.906%0,070
316.city.ac.uk 3.876%0,070
317.hmtm-hannover.de 3.859%0,069
318.uniovi.es 3.856%0,069
319.hva.nl 3.796%0,068
320.fh-bielefeld.de 3.780%0,068
321.epfl.ch 3.768%0,068
322.ubi.pt 3.754%0,067
323.upm.es 3.734%0,067
324.ugm.ac.id 3.730%0,067
325.zut.edu.pl 3.721%0,067
326.uni-wuerzburg.de 3.719%0,067
327.uni.au.dk 3.711%0,067
328.bu.edu 3.692%0,066
329.student.lnu.se 3.692%0,066
330.alu.ua.es 3.649%0,066
331.iscte-iul.pt 3.646%0,065
332.uettaxila.edu.pk 3.630%0,065
333.hs-ansbach.de 3.604%0,065
334.tu-clausthal.de 3.589%0,064
335.jh.edu 3.584%0,064
336.upc.edu 3.583%0,064
337.ipt.pt 3.567%0,064
338.user.uu.se 3.557%0,064
339.ulbsibiu.ro 3.554%0,064
340.student.elte.hu 3.552%0,064
341.umbc.edu 3.546%0,064
342.ph-heidelberg.de 3.536%0,063
343.mpia.de 3.513%0,063
344.usc.edu 3.509%0,063
345.ku.dk 3.479%0,062
346.uclouvain.be 3.468%0,062
347.estudantes.ips.pt 3.466%0,062
348.uiowa.edu 3.455%0,062
349.unistrasi.it 3.455%0,062
350.dundee.ac.uk 3.451%0,062
351.htw-berlin.de 3.445%0,062
352.uni-kiel.de 3.437%0,062
353.net.aau.dk 3.435%0,062
354.b-tu.de 3.412%0,061
355.uni-jena.de 3.410%0,061
356.nccu.edu.tw 3.409%0,061
357.ad.helsinki.fi 3.401%0,061
358.cnr.it 3.401%0,061
359.rheinahrcampus.de 3.388%0,061
360.thi.de 3.352%0,060
361.okstate.edu 3.351%0,060
362.northwestern.edu 3.323%0,060
363.wu.ac.at 3.303%0,059
364.student.unisg.ch 3.303%0,059
365.student.dtu.dk 3.288%0,059
366.campus.unibe.ch 3.280%0,059
367.uhk.cz 3.252%0,058
368.hs-regensburg.de 3.227%0,058
369.chalmers.se 3.217%0,058
370.uni-mannheim.de 3.212%0,058
371.liverpool.ac.uk 3.195%0,057
372.hm.edu 3.194%0,057
373.finki.ukim.mk 3.189%0,057
374.alumni.ku.dk 3.165%0,057
375.cranfield.ac.uk 3.146%0,056
376.ur.de 3.139%0,056
377.uni-hohenheim.de 3.136%0,056
378.student.oulu.fi 3.135%0,056
379.alunos.ipb.pt 3.122%0,056
380.student.fontys.nl 3.121%0,056
381.upf.edu 3.105%0,056
382.hs-mannheim.de 3.090%0,055
383.sdu.dk 3.085%0,055
384.hs-mainz.de 3.082%0,055
385.nd.edu 3.076%0,055
386.vutbr.cz 3.059%0,055
387.pmf.hr 3.058%0,055
388.uv.es 3.058%0,055
389.swansea.ac.uk 3.041%0,055
390.bg.ac.rs 3.040%0,055
391.tu-ilmenau.de 3.034%0,054
392.student.unisi.it 3.031%0,054
393.letras.up.pt 3.028%0,054
394.leicester.ac.uk 3.013%0,054
395.kpi.kharkov.ua 3.011%0,054
396.uco.es 2.999%0,054
397.abdn.ac.uk 2.967%0,053
398.students.ephec.be 2.942%0,053
399.unine.ch 2.942%0,053
400.etu.u-pec.fr 2.889%0,052
401.iscte.pt 2.869%0,052
402.nantes.archi.fr 2.849%0,051
403.mylangara.ca 2.849%0,051
404.mpi.nl 2.814%0,051
405.stud.h-da.de 2.814%0,051
406.osu.edu 2.801%0,050
407.tugraz.at 2.800%0,050
408.st.hanze.nl 2.795%0,050
409.ospiti.unimib.it 2.795%0,050
410.ujep.cz 2.787%0,050
411.rhrk.uni-kl.de 2.785%0,050
412.uottawa.ca 2.773%0,050
413.talnet.nl 2.763%0,050
414.staff-net.ethz.ch 2.729%0,049
415.edu.uni-graz.at 2.719%0,049
416.ntua.gr 2.718%0,049
417.hfk-bremen.de 2.695%0,048
418.isag.pt 2.685%0,048
419.beuth-hochschule.de 2.662%0,048
420.hhs.nl 2.645%0,047
421.student.windesheim.nl 2.645%0,047
422.studenti.unior.it 2.639%0,047
423.studio.unibo.it 2.629%0,047
424.ualg.pt 2.622%0,047
425.student.hogent.be 2.598%0,047
426.vuw.leidenuniv.nl 2.592%0,047
427.impcas.ac.cn 2.585%0,046
428.fct.unl.pt 2.563%0,046
429.sjtu.edu.cn 2.563%0,046
430.salu.edu.pk 2.545%0,046
431.berkeley.edu 2.522%0,045
432.student.cbs.dk 2.517%0,045
433.udk-berlin.de 2.508%0,045
434.edu.aau.at 2.499%0,045
435.jku.at 2.499%0,045
436.is.mpg.de 2.496%0,045
437.semmelweis.hu 2.495%0,045
438.tue.nl 2.479%0,045
439.queensu.ca 2.473%0,044
440.univ-grenoble-alpes.fr 2.465%0,044
441.mendelu.cz 2.445%0,044
442.boku.ac.at 2.442%0,044
443.uniroma1.it 2.435%0,044
444.univ-lorraine.fr 2.431%0,044
445.ds.sc.edu 2.423%0,044
446.usc.es 2.419%0,043
447.kingston.ac.uk 2.416%0,043
448.slu.cz 2.400%0,043
449.alumnos.uc3m.es 2.395%0,043
450.bham.ac.uk 2.388%0,043
451.studenti.iulm.it 2.385%0,043
452.student.pcz.pl 2.384%0,043
453.neduet.edu.pk 2.383%0,043
454.fazos.hr 2.376%0,043
455.uph.edu.pl 2.360%0,042
456.stud.ntnu.no 2.357%0,042
457.uoc.edu 2.353%0,042
458.stud.th-owl.de 2.344%0,042
459.student.uhasselt.be 2.331%0,042
460.student.polsl.pl 2.330%0,042
461.mborijnland.nl 2.302%0,041
462.sec.efpl.be 2.299%0,041
463.utu.fi 2.266%0,041
464.uic.edu 2.256%0,041
465.student.zadkine.nl 2.253%0,040
466.esade.edu 2.253%0,040
467.hs-ulm.de 2.247%0,040
468.wigner.mta.hu 2.239%0,040
469.wustl.edu 2.228%0,040
470.fh-muenster.de 2.226%0,040
471.msstate.edu 2.223%0,040
472.univ-amu.fr 2.221%0,040
473.unitn.it 2.210%0,040
474.skole.hr 2.205%0,040
475.zhaw.ch 2.186%0,039
476.kust.edu.pk 2.182%0,039
477.pw.edu.pl 2.175%0,039
478.uni.opole.pl 2.159%0,039
479.concordia.ca 2.141%0,038
480.njit.edu 2.128%0,038
481.frankfurt-university.de 2.120%0,038
482.vt.edu 2.117%0,038
483.uni-hannover.de 2.115%0,038
484.ucpcrp.pt 2.096%0,038
485.polito.it 2.094%0,038
486.vfu.cz 2.092%0,038
487.unec.eduroam.az 2.080%0,037
488.byu.edu 2.067%0,037
489.umail.ucc.ie 2.060%0,037
490.rit.edu 2.054%0,037
491.ujaen.es 2.051%0,037
492.rwu.de 2.050%0,037
493.goldsmiths.ac.uk 2.034%0,037
494.uni-wuppertal.de 2.020%0,036
495.uibk.ac.at 2.008%0,036
496.sun.ac.za 2.004%0,036
497.uphf.fr 2.004%0,036
498.easyroam.hft-stuttgart.de 2.002%0,036
499.hb.se 1.961%0,035
500.unideb.hu 1.958%0,035
501.ruc.dk 1.943%0,035
502.utoronto.ca 1.940%0,035
503.law-school.de 1.922%0,035
504.ucsb.edu 1.916%0,034
505.awkum.edu.pk 1.903%0,034
506.student.che.nl 1.893%0,034
507.student.lu.se 1.885%0,034
508.whu.edu 1.877%0,034
509.siue.edu 1.873%0,034
510.unileoben.ac.at 1.872%0,034
511.student.nhlstenden.com 1.867%0,034
512.psu.edu 1.860%0,033
513.unca.edu 1.857%0,033
514.usn.no 1.853%0,033
515.pwr.edu.pl 1.851%0,033
516.math.cas.cz 1.848%0,033
517.net.sze.hu 1.841%0,033
518.iam.education.lu 1.838%0,033
519.mail.mcgill.ca 1.836%0,033
520.maine.edu 1.823%0,033
521.student.sdu.dk 1.811%0,033
522.fz-juelich.de 1.810%0,032
523.ucd.ie 1.804%0,032
524.ipb.ac.id 1.802%0,032
525.uq.edu.au 1.794%0,032
526.student.albeda.nl 1.777%0,032
527.solihull.ac.uk 1.771%0,032
528.ens-lyon.fr 1.769%0,032
529.ph-weingarten.de 1.763%0,032
530.aalto.fi 1.760%0,032
531.uea.ac.uk 1.760%0,032
532.umcs.pl 1.750%0,031
533.kp.dk 1.749%0,031
534.hs-hannover.de 1.730%0,031
535.hs-koblenz.de 1.726%0,031
536.mdh.se 1.718%0,031
537.lajm.lt 1.710%0,031
538.tamu.edu 1.703%0,031
539.htwg-konstanz.de 1.699%0,031
540.fer.hr 1.685%0,030
541.sggw.edu.pl 1.682%0,030
542.uwe.ac.uk 1.675%0,030
543.ad.viko.lt 1.674%0,030
544.urjc.es 1.674%0,030
545.studenti.unige.it 1.674%0,030
546.student.euba.sk 1.669%0,030
547.montpellier-bs.com 1.659%0,030
548.vub.ac.be 1.654%0,030
549.ncsu.edu 1.653%0,030
550.studenti.unipr.it 1.650%0,030
551.u-paris.fr 1.645%0,030
552.stud.uniza.sk 1.644%0,030
553.um.si 1.644%0,030
554.pitt.edu 1.625%0,029
555.campus.unimib.it 1.624%0,029
556.student.uwasa.fi 1.619%0,029
557.i-med.ac.at 1.619%0,029
558.uni-potsdam.de 1.614%0,029
559.students.fhnw.ch 1.613%0,029
560.jcu.cz 1.594%0,029
561.tu-braunschweig.de 1.585%0,028
562.enpc.fr 1.578%0,028
563.oth-aw.de 1.578%0,028
564.sdsu.edu 1.574%0,028
565.mun.ca 1.558%0,028
566.cuilahore.edu.pk 1.552%0,028
567.illinois.edu 1.526%0,027
568.student.metropolitan.hu 1.523%0,027
569.mau.se 1.513%0,027
570.isel.ipl.pt 1.494%0,027
571.utp.edu.pl 1.473%0,026
572.brandeis.edu 1.471%0,026
573.dal.ca 1.464%0,026
574.sissa.it 1.464%0,026
575.unior.it 1.460%0,026
576.plymouth.ac.uk 1.455%0,026
577.student.hepl.be 1.454%0,026
578.eduroam.hv.se 1.450%0,026
579.ucc.ie 1.446%0,026
580.estesl.ipl.pt 1.442%0,026
581.studentmail.unicas.it 1.440%0,026
582.my.ipleiria.pt 1.419%0,025
583.th-brandenburg.de 1.417%0,025
584.ncl.ac.uk 1.416%0,025
585.hrstud.hr 1.412%0,025
586.uni.lu 1.411%0,025
587.uib.no 1.409%0,025
588.pieas.edu.pk 1.407%0,025
589.tufs.ac.jp 1.403%0,025
590.tu-chemnitz.de 1.403%0,025
591.imec.be 1.400%0,025
592.students.fhv.at 1.398%0,025
593.uva.es 1.397%0,025
594.eduroam.bth.se 1.390%0,025
595.uct.ac.za 1.389%0,025
596.mef.hr 1.386%0,025
597.desy.de 1.384%0,025
598.linkoping.se 1.384%0,025
599.canterbury.ac.nz 1.381%0,025
600.hs-heilbronn.de 1.374%0,025
601.ubc.ca 1.366%0,025
602.fep.up.pt 1.364%0,024
603.uakron.edu 1.364%0,024
604.fsb.hr 1.357%0,024
605.w-hs.de 1.353%0,024
606.edu.ulisboa.pt 1.352%0,024
607.uzh.ch 1.350%0,024
608.ffos.hr 1.350%0,024
609.cunet.carleton.ca 1.344%0,024
610.jacobs-university.de 1.336%0,024
611.isep.ipp.pt 1.329%0,024
612.oslomet.no 1.324%0,024
613.mps.mpg.de 1.316%0,024
614.uni-ulm.de 1.313%0,024
615.uj.edu.pl 1.309%0,024
616.stud.unive.it 1.300%0,023
617.iscap.ipp.pt 1.292%0,023
618.unmc.edu 1.284%0,023
619.dcu.ie 1.281%0,023
620.bgyszi.sulinet.hu 1.275%0,023
621.studenti.univr.it 1.271%0,023
622.esev.ipv.pt 1.257%0,023
623.alunos.uevora.pt 1.249%0,022
624.hnu.de 1.241%0,022
625.uni-duisburg-essen.de 1.237%0,022
626.brunel.ac.uk 1.235%0,022
627.wifi.u-szeged.hu 1.233%0,022
628.bradford.ac.uk 1.232%0,022
629.uniroma2.it 1.231%0,022
630.usaintlouis.be 1.216%0,022
631.student.ehb.be 1.212%0,022
632.uni-rostock.de 1.208%0,022
633.usi.ch 1.208%0,022
634.uab.edu 1.204%0,022
635.nuigalway.ie 1.203%0,022
636.clemson.edu 1.188%0,021
637.lih.lu 1.188%0,021
638.tancsics-kap.sulinet.hu 1.187%0,021
639.mpic.de 1.185%0,021
640.soliscom.uu.nl 1.159%0,021
641.uwo.ca 1.151%0,021
642.net.fh-jena.de 1.141%0,020
643.studenti.unicampania.it 1.135%0,020
644.fiu.edu 1.129%0,020
645.tudelft.net 1.127%0,020
646.ucsd.edu 1.121%0,020
647.ads.fraunhofer.de 1.121%0,020
648.radius.uvigo.es 1.113%0,020
649.ucu.ac.ug 1.111%0,020
650.hs-flensburg.de 1.110%0,020
651.stud.umfst.ro 1.107%0,020
652.ums.edu.my 1.107%0,020
653.ehu.es 1.101%0,020
654.northumbria.ac.uk 1.101%0,020
655.fd.cvut.cz 1.098%0,020
656.us.edu.pl 1.093%0,020
657.unige.it 1.090%0,020
658.ju.se 1.089%0,020
659.ims.edu.pk 1.078%0,019
660.keele.ac.uk 1.077%0,019
661.ec-nantes.fr 1.069%0,019
662.han.nl 1.068%0,019
663.unsw.edu.au 1.062%0,019
664.eeg.uminho.pt 1.061%0,019
665.studium.unict.it 1.058%0,019
666.unicas.it 1.056%0,019
667.student.howest.be 1.052%0,019
668.vu.nl 1.050%0,019
669.kaust.edu.sa 1.047%0,019
670.uniwa.gr 1.040%0,019
671.haw-hamburg.de 1.039%0,019
672.gre.ac.uk 1.017%0,018
673.westminster.ac.uk 1.011%0,018
674.le.ac.uk 1.011%0,018
675.upjs.sk 1.010%0,018
676.med.uoc.gr 1.010%0,018
677.stir.ac.uk 1.001%0,018
678.fh-dortmund.de 987%0,018
679.alumno.upv.es 980%0,018
680.arq.up.pt 977%0,018
681.pi.cnr.it 977%0,018
682.us.es 974%0,017
683.ryerson.ca 974%0,017
684.fkit.hr 972%0,017
685.p.lodz.pl 970%0,017
686.ff.up.pt 961%0,017
687.hull.ac.uk 958%0,017
688.eduroam.muni.cz 953%0,017
689.helsinki.fi 951%0,017
690.grenoble-inp.fr 951%0,017
691.student.ait.ie 944%0,017
692.smu.edu.sg 943%0,017
693.unex.es 935%0,017
694.unibge.hu 935%0,017
695.hw.ac.uk 934%0,017
696.biology.uoc.gr 934%0,017
697.brookes.ac.uk 929%0,017
698.u-psud.fr 923%0,017
699.htw-saarland.de 921%0,017
700.surrey.ac.uk 912%0,016
701.uam.es 909%0,016
702.aub.edu.lb 909%0,016
703.put.poznan.pl 908%0,016
704.kdu.md 904%0,016
705.student.upr.si 899%0,016
706.u-picardie.fr 899%0,016
707.uvs.edu.sn 898%0,016
708.hfmdd.de 896%0,016
709.duhs.edu.pk 890%0,016
710.unibe.ch 882%0,016
711.reutlingen-university.de 880%0,016
712.nyu.edu 876%0,016
713.unibs.it 874%0,016
714.prz.edu.pl 872%0,016
715.temple.edu 871%0,016
716.auburn.edu 865%0,016
717.upb.ro 860%0,015
718.po.edu.pl 856%0,015
719.ukf.sk 855%0,015
720.stud.uni-goettingen.de 855%0,015
721.uran.ua 855%0,015
722.student.utcluj.ro 854%0,015
723.meduniwien.ac.at 850%0,015
724.hud.ac.uk 849%0,015
725.mtholyoke.edu 846%0,015
726.aber.ac.uk 835%0,015
727.students.hfmdk-frankfurt.de 833%0,015
728.ucsc.edu 829%0,015
729.eso-cl.cz 826%0,015
730.estg.ipp.pt 825%0,015
731.unisg.ch 822%0,015
732.fhws.de 819%0,015
733.fa.ulisboa.pt 810%0,015
734.alumnos.uchceu.es 808%0,015
735.ismai.pt 808%0,015
736.mix.wvu.edu 802%0,014
737.uis.no 796%0,014
738.wlv.ac.uk 796%0,014
739.yale.edu 795%0,014
740.novaims.unl.pt 793%0,014
741.telecom-sudparis.eu 789%0,014
742.avans.nl 788%0,014
743.burg-halle.de 787%0,014
744.asp.waw.pl 787%0,014
745.uclan.ac.uk 785%0,014
746.tulane.edu 783%0,014
747.login.ppke.hu 782%0,014
748.mdu.se 780%0,014
749.uit.no 777%0,014
750.uc.pt 776%0,014
751.itb.ac.id 774%0,014
752.aip.de 773%0,014
753.ku.ac.th 772%0,014
754.htw-dresden.de 769%0,014
755.efzg.hr 766%0,014
756.ethz.ch 764%0,014
757.nmbu.no 764%0,014
758.edu.rocmn.nl 758%0,014
759.unibo.it 757%0,014
760.dzne.de 756%0,014
761.staff.uni-marburg.de 755%0,014
762.duke.edu 748%0,013
763.akolegija.lt 747%0,013
764.uni-koblenz.de 747%0,013
765.uniba.sk 744%0,013
766.student.uml.edu 743%0,013
767.edu.uekat.pl 742%0,013
768.macalester.edu 742%0,013
769.empa.ch 741%0,013
770.unı.au.dk 741%0,013
771.tlu.ee 738%0,013
772.uah.es 734%0,013
773.edu.univ-eiffel.fr 733%0,013
774.unifi.it 728%0,013
775.student.gsu.edu 724%0,013
776.ucr.nl 722%0,013
777.htwk-leipzig.de 721%0,013
778.usp.br 721%0,013
779.braga.ucp.pt 720%0,013
780.unive.it 716%0,013
781.bc.edu 714%0,013
782.usal.es 713%0,013
783.etu.univ-poitiers.fr 711%0,013
784.unomaha.edu 705%0,013
785.st-andrews.ac.uk 705%0,013
786.ef1.uni-lj.si 704%0,013
787.univ-rennes2.fr 703%0,013
788.student.odisee.be 701%0,013
789.stud.hshl.de 694%0,012
790.uni-graz.at 691%0,012
791.indiana.edu 690%0,012
792.mmu.ac.uk 690%0,012
793.lmu.de 687%0,012
794.easyroam-pca.hft-stuttgart.de 687%0,012
795.stud.th-deg.de 686%0,012
796.ufv.ca 684%0,012
797.uwb.edu.pl 681%0,012
798.ostfalia.de 681%0,012
799.surf.nl 678%0,012
800.umy.ac.id 678%0,012
801.rikkyo.ac.jp 674%0,012
802.evolbio.mpg.de 674%0,012
803.saxion.nl 671%0,012
804.esdrm.ipsantarem.pt 671%0,012
805.ad.hva.nl 671%0,012
806.uni-stuttgart.de 668%0,012
807.rfh-koeln.de 668%0,012
808.ump.edu.my 661%0,012
809.mpe.mpg.de 661%0,012
810.duth.gr 660%0,012
811.uniba.it 660%0,012
812.aru.ac.uk 658%0,012
813.bcw-gruppe.de 656%0,012
814.bsu.by 656%0,012
815.u.northwestern.edu 652%0,012
816.studenti.uniroma1.it 649%0,012
817.radboudumc.nl 648%0,012
818.monash.edu 645%0,012
819.london.edu 643%0,012
820.student.monash.edu 641%0,012
821.stud.hkr.se 635%0,011
822.uzgent.be 635%0,011
823.vetmeduni.ac.at 633%0,011
824.np.ac.rs 632%0,011
825.eduroam.umaryland.edu 630%0,011
826.trentu.ca 630%0,011
827.fs1.uni-lj.si 629%0,011
828.birzeit.edu 628%0,011
829.jpl.nasa.gov 619%0,011
830.etu.univ-nantes.fr 617%0,011
831.uwasa.fi 616%0,011
832.polymtl.ca 615%0,011
833.himolde.no 615%0,011
834.mkolegija.lt 611%0,011
835.kyoto-su.ac.jp 610%0,011
836.usp.ceu.es 603%0,011
837.student.nhh.no 603%0,011
838.u-tokyo.ac.jp 602%0,011
839.uw.edu 600%0,011
840.northeastern.edu 598%0,011
841.rca.ac.uk 597%0,011
842.elte.hu 597%0,011
843.eduroam.h-brs.de 592%0,011
844.uni-mate.hu 590%0,011
845.uo.edu.pk 584%0,010
846.prueba.eduroam.uy 582%0,010
847.leuphana.de 579%0,010
848.edu.misis.ru 578%0,010
849.salle.url.edu 578%0,010
850.misis.ru 578%0,010
851.esac.pt 578%0,010
852.ee.duth.gr 577%0,010
853.cedarville.edu 575%0,010
854.universite-paris-saclay.fr 574%0,010
855.student.gildeopleidingen.nl 574%0,010
856.newcastle.ac.uk 566%0,010
857.uwindsor.ca 566%0,010
858.ext.uv.es 565%0,010
859.gsi.de 561%0,010
860.estudiante.uam.es 561%0,010
861.etu.univ-amu.fr 558%0,010
862.stonybrook.edu 553%0,010
863.vscht.cz 553%0,010
864.udc.es 550%0,010
865.mydavinci.nl 549%0,010
866.dlr.de 549%0,010
867.rijnijssel.nl 548%0,010
868.muet.edu.pk 548%0,010
869.rsu.edu.lv 547%0,010
870.hh.se 547%0,010
871.suni.se 546%0,010
872.utk.edu 545%0,010
873.gli.cas.cz 541%0,010
874.student.hsleiden.nl 541%0,010
875.tudublin.ie 541%0,010
876.vandals.uidaho.edu 535%0,010
877.hcu-hamburg.de 533%0,010
878.hs-el.de 532%0,010
879.edc.uoc.gr 531%0,010
880.ufromail.cl 527%0,009
881.fh-salzburg.ac.at 526%0,009
882.student.vinci.be 525%0,009
883.u-bordeaux-montaigne.fr 521%0,009
884.hs-esslingen.de 519%0,009
885.ub.edu 519%0,009
886.uevora.pt 519%0,009
887.fc.ul.pt 516%0,009
888.kinnaird.edu.pk 515%0,009
889.pbs.edu.pl 510%0,009
890.huskers.unl.edu 509%0,009
891.uni-svishtov.bg 508%0,009
892.hec.fr 506%0,009
893.uji.es 505%0,009
894.hotelschool.nl 502%0,009
895.umb.edu 502%0,009
896.ulster.ac.uk 501%0,009
897.ujk.edu.pl 499%0,009
898.hbku.edu.qa 498%0,009
899.hs-albsig.de 498%0,009
900.aub.ac.uk 497%0,009
901.fpzg.hr 497%0,009
902.aluno.unb.br 496%0,009
903.ut.ee 493%0,009
904.hs-bremerhaven.de 493%0,009
905.ual.es 488%0,009
906.korea.ac.kr 487%0,009
907.lsmb.si 484%0,009
908.hec.edu 482%0,009
909.uwl.ac.uk 482%0,009
910.uniklinik-freiburg.de 479%0,009
911.iu.ac.bd 477%0,009
912.uom.gr 475%0,009
913.fc.up.pt 474%0,009
914.unl.edu 473%0,008
915.u-bordeaux.fr 471%0,008
916.auth.gr 471%0,008
917.wpi.edu 470%0,008
918.alumnos.uvigo.es 470%0,008
919.list.lu 469%0,008
920.umontreal.ca 468%0,008
921.id.uib.es 468%0,008
922.igt.sdu.dk 468%0,008
923.uis.edu.co 463%0,008
924.apsl.edu.pl 461%0,008
925.unito.it 461%0,008
926.sum.edu.pl 458%0,008
927.ipportalegre.pt 455%0,008
928.ikz-berlin.de 455%0,008
929.uth.gr 454%0,008
930.panko.lt 452%0,008
931.student.griffith.ie 452%0,008
932.andrew.cmu.edu 451%0,008
933.uni-oldenburg.de 449%0,008
934.ltu.edu.au 449%0,008
935.h2.de 449%0,008
936.student.aventus.nl 446%0,008
937.hz.nl 446%0,008
938.bht-berlin.de 445%0,008
939.live.isunet.edu 445%0,008
940.fit.cvut.cz 444%0,008
941.campus.ul.pt 441%0,008
942.open.ac.uk 436%0,008
943.unipi.it 434%0,008
944.ryukoku.ac.jp 434%0,008
945.tr.pte.hu 433%0,008
946.cit.ie 431%0,008
947.csus.edu 429%0,008
948.santannapisa.it 429%0,008
949.univ-paris1.fr 426%0,008
950.dkfz-heidelberg.de 425%0,008
951.aiou.edu.pk 424%0,008
952.bathspa.ac.uk 424%0,008
953.hwg-lu.de 422%0,008
954.ru.is 417%0,007
955.al.uloyola.es 414%0,007
956.pravo.hr 414%0,007
957.pharma.hr 414%0,007
958.mpi-muelheim.mpg.de 413%0,007
959.escs.ipl.pt 410%0,007
960.uniud.it 408%0,007
961.morris.umn.edu 407%0,007
962.umassd.edu 405%0,007
963.gmu.edu 403%0,007
964.studnet.unilu.ch 403%0,007
965.student.tuiasi.ro 403%0,007
966.med.lmu.de 402%0,007
967.ogt013.nl 399%0,007
968.uel.ac.uk 398%0,007
969.acad.bg 398%0,007
970.unime.it 397%0,007
971.civil.auth.gr 397%0,007
972.ui.ac.id 396%0,007
973.uoa.gr 394%0,007
974.fhooe.at 390%0,007
975.uniri.hr 389%0,007
976.cougarnet.uh.edu 388%0,007
977.ram.ac.uk 388%0,007
978.wayne.edu 386%0,007
979.unipd.it 386%0,007
980.alumni.iscac.pt 385%0,007
981.ff.cuni.cz 385%0,007
982.hochschule-trier.de 384%0,007
983.gwu.edu 384%0,007
984.centria.fi 382%0,007
985.student.rocvantwente.nl 380%0,007
986.arcada.fi 380%0,007
987.sns.it 378%0,007
988.efst.hr 375%0,007
989.geof.hr 375%0,007
990.esenfc.pt 374%0,007
991.usz.edu.pl 373%0,007
992.londonmet.ac.uk 372%0,007
993.ucll.be 372%0,007
994.student.bsp-campus-hamburg.de 369%0,007
995.ufz.de 368%0,007
996.hsnu.de 368%0,007
997.crimson.ua.edu 366%0,007
998.uu.nl 366%0,007
999.bcu.ac.uk 365%0,007
1000.sandiego.edu 364%0,007
1001.bc.cas.cz 364%0,007
1002.student.avans.nl 362%0,006
1003.univ-fcomte.fr 362%0,006
1004.willem2.nl 362%0,006
1005.uconn.edu 359%0,006
1006.uetp.edu.pk 359%0,006
1007.uop.edu.pk 358%0,006
1008.newschool.edu 358%0,006
1009.asu.edu 358%0,006
1010.wigner.hu 358%0,006
1011.lnu.se 357%0,006
1012.alumnos.unican.es 356%0,006
1013.hs-duesseldorf.de 354%0,006
1014.uni-landau.de 353%0,006
1015.uni-ak.ac.at 351%0,006
1016.ljmu.ac.uk 351%0,006
1017.ahk.nl 351%0,006
1018.pwste.edu.pl 349%0,006
1019.mail.usf.edu 347%0,006
1020.folkwang-uni.de 346%0,006
1021.sccb.ac.uk 346%0,006
1022.chester.ac.uk 346%0,006
1023.esec.pt 345%0,006
1024.bbk.ac.uk 344%0,006
1025.edu.calvijn.nl 344%0,006
1026.student.lut.fi 344%0,006
1027.ucalgary.ca 343%0,006
1028.ucb.ac.uk 343%0,006
1029.ufop.br 342%0,006
1030.unicampania.it 340%0,006
1031.karinthy.hu 340%0,006
1032.ohio.edu 339%0,006
1033.dhbw-mannheim.de 338%0,006
1034.ue.poznan.pl 337%0,006
1035.hs-augsburg.de 336%0,006
1036.wits.ac.za 336%0,006
1037.aei.mpg.de 336%0,006
1038.tees.ac.uk 334%0,006
1039.esmae.ipp.pt 333%0,006
1040.agh.edu.pl 332%0,006
1041.hs-anhalt.de 332%0,006
1042.iastate.edu 330%0,006
1043.univ-tlse2.fr 330%0,006
1044.ku.de 328%0,006
1045.bbaw.de 328%0,006
1046.student.mboamersfoort.nl 328%0,006
1047.stud.hslu.ch 327%0,006
1048.qub.ac.uk 327%0,006
1049.arteveldehs.be 327%0,006
1050.unimib.it 325%0,006
1051.health.sdu.dk 322%0,006
1052.cmc.edu 321%0,006
1053.studenti.unime.it 319%0,006
1054.hiof.no 319%0,006
1055.utdallas.edu 317%0,006
1056.embl.de 316%0,006
1057.upr.si 315%0,006
1058.erasmusplus.org.ge 315%0,006
1059.student.uvlf.sk 314%0,006
1060.eva.mpg.de 313%0,006
1061.fs.cvut.cz 313%0,006
1062.knet.kzoo.edu 313%0,006
1063.bruckneruni.at 313%0,006
1064.tuke.sk 311%0,006
1065.visitor.ac.za 311%0,006
1066.uni-duesseldorf.de 310%0,006
1067.icr.ac.uk 310%0,006
1068.sfzg.hr 309%0,006
1069.ipb.pt 309%0,006
1070.cput.ac.za 309%0,006
1071.ise.fraunhofer.de 307%0,006
1072.pu.edu.pk 306%0,005
1073.umb.sk 306%0,005
1074.s.hhs.se 305%0,005
1075.swin.edu.au 303%0,005
1076.lsu.edu 302%0,005
1077.ad.hs-rw.de 301%0,005
1078.utic.unsa.ba 301%0,005
1079.pme.duth.gr 300%0,005
1080.wsu.ac.za 299%0,005
1081.rsh-duesseldorf.de 298%0,005
1082.upenn.edu 297%0,005
1083.mis.mpg.de 297%0,005
1084.lehre.dhbw-stuttgart.de 296%0,005
1085.cmi.no 296%0,005
1086.uia.no 294%0,005
1087.hogent.be 293%0,005
1088.iosb-ast.fraunhofer.de 293%0,005
1089.unina.it 291%0,005
1090.uniag.sk 291%0,005
1091.lincoln.ac.uk 290%0,005
1092.fpce.uc.pt 288%0,005
1093.unlv.edu 287%0,005
1094.med.uni-tuebingen.de 286%0,005
1095.rx.umaryland.edu 283%0,005
1096.technion.ac.il 281%0,005
1097.ph-karlsruhe.de 281%0,005
1098.student.miun.se 281%0,005
1099.uni-vechta.de 280%0,005
1100.syr.edu 279%0,005
1101.leedsbeckett.ac.uk 278%0,005
1102.worc.ac.uk 278%0,005
1103.zaam.nl 276%0,005
1104.student.usm.my 276%0,005
1105.studenti.unica.it 275%0,005
1106.duq.edu 275%0,005
1107.upmc.fr 274%0,005
1108.uet.edu.pk 273%0,005
1109.umcg.nl 272%0,005
1110.student.unitbv.ro 272%0,005
1111.fesb.hr 272%0,005
1112.dmjx.dk 271%0,005
1113.isa.ulisboa.pt 271%0,005
1114.ensam.eu 269%0,005
1115.sg-nad.de 269%0,005
1116.unavarra.es 267%0,005
1117.uniandes.edu.co 267%0,005
1118.unesp.br 266%0,005
1119.fernuni-hagen.de 265%0,005
1120.hi.is 265%0,005
1121.olemiss.edu 264%0,005
1122.hochschule-bc.de 261%0,005
1123.ictp.it 259%0,005
1124.univ-poitiers.fr 258%0,005
1125.zadkine.nl 257%0,005
1126.unicamp.br 257%0,005
1127.uni-greifswald.de 257%0,005
1128.rocmn.nl 257%0,005
1129.hs-schmalkalden.de 256%0,005
1130.utad.pt 256%0,005
1131.sydney.edu.au 255%0,005
1132.nu.edu.om 254%0,005
1133.umh.es 253%0,005
1134.gcwus.edu.pk 253%0,005
1135.hetstedelijklyceum.nl 253%0,005
1136.stud.uni-nke.hu 252%0,005
1137.knf.vu.lt 251%0,005
1138.alumni.unav.es 250%0,004
1139.elettra.trieste.it 249%0,004
1140.vanderbilt.edu 249%0,004
1141.albany.edu 249%0,004
1142.lsbu.ac.uk 248%0,004
1143.uny.ac.id 247%0,004
1144.hvhl.nl 246%0,004
1145.icp.edu.pk 245%0,004
1146.ddkoper.si 243%0,004
1147.uchile.cl 242%0,004
1148.hu.nl 240%0,004
1149.tu-freiberg.de 240%0,004
1150.brown.edu 239%0,004
1151.uky.edu 238%0,004
1152.etu.u-bourgogne.fr 238%0,004
1153.rice.edu 237%0,004
1154.easyroam-pca.hs-bremen.de 236%0,004
1155.fmf.uni-lj.si 234%0,004
1156.ettyhillesumlyceum.nl 234%0,004
1157.neuro.mpg.de 233%0,004
1158.kagoshima-u.ac.jp 232%0,004
1159.elettra.eu 231%0,004
1160.sgh.waw.pl 230%0,004
1161.rgu.ac.uk 230%0,004
1162.univ-montp3.fr 228%0,004
1163.cut.ac.za 228%0,004
1164.chuv.ch 227%0,004
1165.qu.edu.qa 226%0,004
1166.uke.uni-hamburg.de 224%0,004
1167.pnw.edu 222%0,004
1168.student.horizoncollege.nl 222%0,004
1169.unisa.it 222%0,004
1170.ucr.edu 222%0,004
1171.imta.fr 222%0,004
1172.hb.dhbw-stuttgart.de 221%0,004
1173.ehess.fr 221%0,004
1174.kmu.ac.kr 220%0,004
1175.aueb.gr 220%0,004
1176.wm.edu 219%0,004
1177.imtlucca.it 219%0,004
1178.mh-hannover.de 218%0,004
1179.koncon.nl 218%0,004
1180.napier.ac.uk 217%0,004
1181.hs-wismar.de 217%0,004
1182.hilfertsheem.nl 217%0,004
1183.hfg-karlsruhe.de 216%0,004
1184.student.ncirl.ie 215%0,004
1185.uci.edu 213%0,004
1186.law.ac.uk 212%0,004
1187.condorcet.be 212%0,004
1188.student.lab.fi 212%0,004
1189.polsl.pl 212%0,004
1190.lshtm.ac.uk 211%0,004
1191.uk-augsburg.de 209%0,004
1192.wesleyan.edu 208%0,004
1193.bond.edu.au 208%0,004
1194.ateneo.univr.it 208%0,004
1195.stud.slu.se 208%0,004
1196.univ-nantes.fr 207%0,004
1197.uca.es 207%0,004
1198.sau.edu.pk 207%0,004
1199.medf.ukim.mk 207%0,004
1200.student.insulacollege.nl 204%0,004
1201.ece.auth.gr 204%0,004
1202.stud.uni-ruse.bg 204%0,004
1203.un-ihe.org 203%0,004
1204.ftmc.lt 203%0,004
1205.ntu.ac.uk 201%0,004
1206.univ-paris-diderot.fr 201%0,004
1207.telecom-paris.fr 201%0,004
1208.med.up.pt 199%0,004
1209.cc.umanitoba.ca 199%0,004
1210.unimelb.edu.au 199%0,004
1211.unica.it 199%0,004
1212.mines.edu 199%0,004
1213.oru.se 199%0,004
1214.student.bruckneruni.at 198%0,004
1215.ntu.edu.tw 197%0,004
1216.unibz.it 197%0,004
1217.eco.u-szeged.hu 197%0,004
1218.henallux.be 196%0,004
1219.usc.edu.au 193%0,003
1220.stu.he-ferrer.eu 193%0,003
1221.hvl.no 192%0,003
1222.hdba-eduroam.de 191%0,003
1223.student.kau.se 188%0,003
1224.autonoma.pt 188%0,003
1225.ipu-berlin.de 187%0,003
1226.student.medicalschool-hamburg.de 187%0,003
1227.ubbcluj.ro 187%0,003
1228.haw-landshut.de 187%0,003
1229.unican.es 185%0,003
1230.dps.uminho.pt 185%0,003
1231.hochschule-stralsund.de 184%0,003
1232.academic.tuiasi.ro 184%0,003
1233.univ-st-etienne.fr 184%0,003
1234.gold.ac.uk 183%0,003
1235.unisi.it 183%0,003
1236.mines-paristech.fr 183%0,003
1237.nottingham.edu.cn 183%0,003
1238.fontys.nl 182%0,003
1239.uab.cat 182%0,003
1240.med.harvard.edu 182%0,003
1241.h-ka.de 181%0,003
1242.bekes-glasz.sulinet.hu 181%0,003
1243.umt.edu.my 180%0,003
1244.studentmail.ul.ie 180%0,003
1245.deusto.es 179%0,003
1246.coleurope.eu 179%0,003
1247.lacatholille.fr 178%0,003
1248.tls-vassar.vassar.edu 178%0,003
1249.ua.edu 177%0,003
1250.rhul.ac.uk 175%0,003
1251.fh-campuswien.ac.at 175%0,003
1252.csu.fullerton.edu 175%0,003
1253.geomar.de 174%0,003
1254.abo.fi 173%0,003
1255.ufp.pt 173%0,003
1256.donau-uni.ac.at 172%0,003
1257.mdw.ac.at 172%0,003
1258.2college.nl 171%0,003
1259.iit.it 171%0,003
1260.mijnctstorkcollege.nl 171%0,003
1261.vassar.edu 170%0,003
1262.polytechnique.fr 170%0,003
1263.efri.hr 170%0,003
1264.rocvantwente.nl 169%0,003
1265.molgen.mpg.de 168%0,003
1266.civil.uminho.pt 168%0,003
1267.alaska.edu 168%0,003
1268.mytudublin.ie 167%0,003
1269.tuc.gr 167%0,003
1270.ds.units.it 166%0,003
1271.lumc.nl 165%0,003
1272.etu.univ-tlse2.fr 164%0,003
1273.uned.es 164%0,003
1274.muetkhp.edu.pk 164%0,003
1275.mpip-mainz.mpg.de 163%0,003
1276.edur.nl 161%0,003
1277.doktorant.umk.pl 161%0,003
1278.tecnocampus.cat 161%0,003
1279.szig.sulinet.hu 161%0,003
1280.univ-rouen.fr 160%0,003
1281.mak.ac.ug 160%0,003
1282.vilniustech.lt 160%0,003
1283.sc.ipp.pt 160%0,003
1284.mpikg.mpg.de 159%0,003
1285.iseg.ulisboa.pt 158%0,003
1286.boisestate.edu 158%0,003
1287.hig.se 158%0,003
1288.uvigo.es 158%0,003
1289.derby.ac.uk 158%0,003
1290.tuzvo.sk 158%0,003
1291.ess.ipp.pt 158%0,003
1292.fd.unl.pt 157%0,003
1293.uwm.edu.pl 157%0,003
1294.wit.edu 156%0,003
1295.fe1.uni-lj.si 156%0,003
1296.student.lentiz.nl 155%0,003
1297.unilim.fr 155%0,003
1298.por.ulusiada.pt 155%0,003
1299.st.deltion.nl 154%0,003
1300.mcmaster.ca 154%0,003
1301.jkuat.ac.ke 154%0,003
1302.gcu.ac.uk 153%0,003
1303.kif.hr 152%0,003
1304.kabk.nl 152%0,003
1305.kaist.ac.kr 152%0,003
1306.physik.lmu.de 150%0,003
1307.ua.es 149%0,003
1308.uchceu.es 149%0,003
1309.rcsi.com 147%0,003
1310.stucos.hr 147%0,003
1311.ccn.ac.uk 147%0,003
1312.usherbrooke.ca 146%0,003
1313.hes-so.ch 146%0,003
1314.yo.oulu.fi 146%0,003
1315.gumed.edu.pl 146%0,003
1316.sorbonne-universite.fr 143%0,003
1317.hiroshima-u.ac.jp 142%0,003
1318.ethm.utcluj.ro 142%0,003
1319.brynmawr.edu 141%0,003
1320.ukolegija.lt 141%0,003
1321.nbi.ac.uk 141%0,003
1322.hanyang.ac.kr 141%0,003
1323.chapman.edu 140%0,003
1324.utrgv.edu 140%0,003
1325.rmutp.ac.th 140%0,003
1326.davidson.edu 139%0,002
1327.melanchthon.nl 139%0,002
1328.hszk.bme.hu 139%0,002
1329.wifi.unimi.it 138%0,002
1330.tcc-leerling.nl 138%0,002
1331.waseda.jp 138%0,002
1332.metropolia.fi 137%0,002
1333.unimi.it 137%0,002
1334.red.ujaen.es 137%0,002
1335.unicaen.fr 137%0,002
1336.uni-flensburg.de 137%0,002
1337.utb.lindesberg.se 137%0,002
1338.iit.edu 137%0,002
1339.alga.cz 135%0,002
1340.fhnw.ch 135%0,002
1341.ugal.ro 135%0,002
1342.insa-rennes.fr 135%0,002
1343.student.his.se 134%0,002
1344.qatar.georgetown.edu 134%0,002
1345.student.uva.nl 134%0,002
1346.fpce.up.pt 134%0,002
1347.ph-ooe.at 134%0,002
1348.conncoll.edu 133%0,002
1349.byg.dtu.dk 133%0,002
1350.csic.es 132%0,002
1351.umk.pl 132%0,002
1352.win.dtu.dk 132%0,002
1353.fpz.hr 132%0,002
1354.nus.edu.sg 131%0,002
1355.net.chalmers.se 130%0,002
1356.ff.uni-lj.si 130%0,002
1357.sunymaritime.edu 129%0,002
1358.student.roc-nijmegen.nl 129%0,002
1359.jcu.edu 129%0,002
1360.skvob.nl 129%0,002
1361.oregonstate.edu 128%0,002
1362.ost.ch 127%0,002
1363.leerling.kajmunk.nl 127%0,002
1364.univ-rennes1.fr 126%0,002
1365.fhstp.ac.at 125%0,002
1366.alumnos.ucv.es 125%0,002
1367.univ-tlse3.fr 125%0,002
1368.hzdr.de 125%0,002
1369.students.szslj.si 125%0,002
1370.ipg.pt 125%0,002
1371.asp.gda.pl 125%0,002
1372.univ-ubs.fr 125%0,002
1373.leerling.hetccc.nl 125%0,002
1374.csusb.edu 125%0,002
1375.eduroam.creativehill.cz 125%0,002
1376.student.mdu.se 124%0,002
1377.ipleiria.pt 124%0,002
1378.ph-freiburg.de 124%0,002
1379.univ-paris3.fr 122%0,002
1380.hainaut-promsoc.be 122%0,002
1381.univ-orleans.fr 122%0,002
1382.yorku.ca 121%0,002
1383.mysdl.nl 121%0,002
1384.unipa.it 121%0,002
1385.cnu.edu 120%0,002
1386.ifw-dresden.de 120%0,002
1387.zuyd.nl 120%0,002
1388.utia.cas.cz 120%0,002
1389.marquette.edu 120%0,002
1390.ijs.si 119%0,002
1391.kodaly-kkt.sulinet.hu 119%0,002
1392.beds.ac.uk 119%0,002
1393.yamanashi.ac.jp 119%0,002
1394.natur.cuni.cz 118%0,002
1395.sunderland.ac.uk 118%0,002
1396.ovofn.nl 118%0,002
1397.wittenborg.eu 118%0,002
1398.dawsoncollege.qc.ca 118%0,002
1399.med.uni-jena.de 118%0,002
1400.uncc.edu 117%0,002
1401.psed.duth.gr 117%0,002
1402.qmu.ac.uk 116%0,002
1403.swarthmore.edu 116%0,002
1404.myport.ac.uk 115%0,002
1405.sgul.ac.uk 115%0,002
1406.student.pxl.be 115%0,002
1407.student.kdg.be 114%0,002
1408.edu.aarhustech.dk 114%0,002
1409.etu.crous-lorraine.fr 113%0,002
1410.mome.hu 113%0,002
1411.stangelas.nuigalway.ie 113%0,002
1412.georgetown.edu 112%0,002
1413.unav.es 112%0,002
1414.certyfikaty.umk.pl 112%0,002
1415.ucreative.ac.uk 111%0,002
1416.insead.edu 111%0,002
1417.lm.lt 111%0,002
1418.dartmouth.edu 110%0,002
1419.stcg.ac.uk 110%0,002
1420.savba.sk 110%0,002
1421.zi-mannheim.de 109%0,002
1422.fh-kl.de 109%0,002
1423.weizmann.ac.il 109%0,002
1424.tcnj.edu 109%0,002
1425.ephe.sorbonne.fr 109%0,002
1426.isc.tuc.gr 108%0,002
1427.ug.edu.gh 108%0,002
1428.imco.edu.om 108%0,002
1429.du.edu 108%0,002
1430.ucmerced.edu 108%0,002
1431.pl.hanze.nl 107%0,002
1432.mi.ingv.it 107%0,002
1433.wsu.edu 107%0,002
1434.hereon.de 107%0,002
1435.fullerton.edu 106%0,002
1436.nipne.ro 106%0,002
1437.univ-paris8.fr 105%0,002
1438.ntu.edu.sg 104%0,002
1439.student.artez.nl 104%0,002
1440.denison.edu 104%0,002
1441.deakin.edu.au 104%0,002
1442.pbf.hr 104%0,002
1443.eva.eduroam.ca 104%0,002
1444.lin-magdeburg.de 102%0,002
1445.imperial.nhs.uk 101%0,002
1446.msu.montana.edu 101%0,002
1447.eduroam.uniklinikum-dresden.de 100%0,002
1448.sanger.ac.uk 100%0,002
1449.itu.dk 100%0,002
1450.lentiz.nl 100%0,002
1451.unirioja.es 99%0,002
1452.adp.dhbw-mannheim.de 98%0,002
1453.ogvo.nl 98%0,002
1454.stud.hfwu.de 97%0,002
1455.wien.gv.at 97%0,002
1456.difa.jamu.cz 97%0,002
1457.upvnet.upv.es 96%0,002
1458.student.mdh.se 96%0,002
1459.prf.cuni.cz 95%0,002
1460.hfmt-hamburg.de 95%0,002
1461.mandela.ac.za 94%0,002
1462.fh-potsdam.de 94%0,002
1463.calpoly.edu 94%0,002
1464.elon.edu 94%0,002
1465.unmo.ba 94%0,002
1466.stud.vdu.lt 94%0,002
1467.edgehill.ac.uk 94%0,002
1468.stud.hs-flensburg.de 94%0,002
1469.newpaltz.edu 93%0,002
1470.kpi.ua 93%0,002
1471.ue.wroc.pl 92%0,002
1472.wereldklas.nl 92%0,002
1473.colostate.edu 92%0,002
1474.depaul.edu 91%0,002
1475.fh-burgenland.at 91%0,002
1476.uwtsd.ac.uk 90%0,002
1477.fel.cvut.cz 90%0,002
1478.student.usaintlouis.be 90%0,002
1479.unifg.it 90%0,002
1480.humber.ca 89%0,002
1481.vet.auth.gr 89%0,002
1482.ulb.be 89%0,002
1483.spes.uniud.it 89%0,002
1484.hsu-hh.de 89%0,002
1485.awi.de 89%0,002
1486.mr.mpg.de 89%0,002
1487.uha.fr 88%0,002
1488.uncg.edu 88%0,002
1489.oeaw.ac.at 88%0,002
1490.student.vives.be 88%0,002
1491.cofc.edu 88%0,002
1492.alumni.esade.edu 87%0,002
1493.dauphine.fr 87%0,002
1494.utenos-kolegija.lt 87%0,002
1495.u.nus.edu 87%0,002
1496.gsu.edu 86%0,002
1497.iqs.url.edu 86%0,002
1498.novacollege.nl 86%0,002
1499.st.noorderpoort.nl 86%0,002
1500.vistacollege.nl 86%0,002
1501.cpp.edu 86%0,002
1502.civitas.edu.pl 85%0,002
1503.foozos.hr 85%0,002
1504.hertie-school.org 84%0,002
1505.lns.infn.it 84%0,002
1506.caledonian.ac.uk 83%0,001
1507.snu.ac.kr 83%0,001
1508.coll.mpg.de 83%0,001
1509.student.graafschapcollege.nl 83%0,001
1510.hec.ca 83%0,001
1511.ens.fr 83%0,001
1512.lut.fi 83%0,001
1513.cogc.ac.uk 82%0,001
1514.ontariotechu.ca 82%0,001
1515.fgv.br 82%0,001
1516.williams.edu 81%0,001
1517.alunos.iseclisboa.pt 81%0,001
1518.sahamvtc.edu.om 81%0,001
1519.isendoorn.nl 81%0,001
1520.etudiant.univ-rennes2.fr 80%0,001
1521.ust.hk 80%0,001
1522.uml.edu 80%0,001
1523.utah.edu 80%0,001
1524.tut.ac.za 80%0,001
1525.terpmail.umd.edu 80%0,001
1526.umb.edu.pl 79%0,001
1527.mymail.mines.edu 78%0,001
1528.uta.edu 78%0,001
1529.uvas.edu.pk 78%0,001
1530.ug.edu.pl 78%0,001
1531.inria.fr 78%0,001
1532.uob.edu.pk 78%0,001
1533.epsrc.ukri.org 77%0,001
1534.colorado.edu 77%0,001
1535.mpi-inf.mpg.de 77%0,001
1536.studenti.luiss.it 76%0,001
1537.u-paris2.fr 76%0,001
1538.summacollege.nl 76%0,001
1539.haifa.ac.il 76%0,001
1540.inserm.fr 76%0,001
1541.pomona.edu 76%0,001
1542.devosvlaardingen.nl 76%0,001
1543.mycit.ie 76%0,001
1544.yuverta.nl 76%0,001
1545.iitd.ac.in 76%0,001
1546.slu.se 76%0,001
1547.luiss.it 76%0,001
1548.sansano.usm.cl 76%0,001
1549.uclm.es 75%0,001
1550.mymail.pomona.edu 75%0,001
1551.univ-lr.fr 75%0,001
1552.nau.edu 75%0,001
1553.enm.utcluj.ro 75%0,001
1554.hct.edu.om 75%0,001
1555.canterbury.ac.uk 74%0,001
1556.arts.ac.uk 74%0,001
1557.upt.pt 74%0,001
1558.hs-furtwangen.de 74%0,001
1559.rivm.nl 74%0,001
1560.stud.iuav.it 74%0,001
1561.mkg.sulinet.hu 74%0,001
1562.uni-luebeck.de 73%0,001
1563.fbmi.cvut.cz 73%0,001
1564.unife.it 73%0,001
1565.farelcollege.nl 73%0,001
1566.kshcollege.nl 73%0,001
1567.southernct.edu 73%0,001
1568.uvm.edu 73%0,001
1569.artez.nl 72%0,001
1570.meandercollege.nl 72%0,001
1571.hrsfc.ac.uk 72%0,001
1572.cec.mpg.de 71%0,001
1573.curtin.edu.au 71%0,001
1574.philology.uoc.gr 71%0,001
1575.soc.uoc.gr 71%0,001
1576.agr.hr 71%0,001
1577.ceu.es 71%0,001
1578.konin.edu.pl 71%0,001
1579.tufts.edu 71%0,001
1580.iub.edu.pk 70%0,001
1581.ebi.ac.uk 70%0,001
1582.edu.vamk.fi 70%0,001
1583.leerling.dehbm.nl 70%0,001
1584.bgu.ac.il 69%0,001
1585.student.liu.se 69%0,001
1586.mkg.edu.hu 69%0,001
1587.dkfz.de 69%0,001
1588.u-pec.fr 69%0,001
1589.isibang.ac.in 69%0,001
1590.chi.ac.uk 69%0,001
1591.esel.pt 68%0,001
1592.ad.buffalo.edu 68%0,001
1593.tno.nl 68%0,001
1594.qui.uc.pt 68%0,001
1595.fbkeduroam.it 68%0,001
1596.numlit.edu.pk 67%0,001
1597.unm.edu 67%0,001
1598.alu.comillas.edu 67%0,001
1599.uj.ac.za 67%0,001
1600.sggw.pl 67%0,001
1601.aston.ac.uk 67%0,001
1602.hetelement.eu 67%0,001
1603.mdx.ac.uk 67%0,001
1604.bris.ac.uk 66%0,001
1605.uc.cl 66%0,001
1606.ens.psl.eu 66%0,001
1607.student.rocmondriaan.nl 66%0,001
1608.ltu.se 66%0,001
1609.mcvo.nl 66%0,001
1610.col.missouri.edu 66%0,001
1611.ens.uqam.ca 66%0,001
1612.westernsydney.edu.au 66%0,001
1613.klebelsberg.sulinet.hu 66%0,001
1614.student.lit.ie 65%0,001
1615.uop.gr 65%0,001
1616.univ-lyon1.fr 64%0,001
1617.lipa.ac.uk 64%0,001
1618.albeda.nl 64%0,001
1619.bradfordcollege.ac.uk 64%0,001
1620.imp.ac.at 64%0,001
1621.students.ecu.edu 64%0,001
1622.ensma.fr 63%0,001
1623.umsystem.edu 63%0,001
1624.crick.ac.uk 63%0,001
1625.hs-gesundheit.de 63%0,001
1626.harper.ac.uk 63%0,001
1627.sheffcol.ac.uk 62%0,001
1628.easyroam-pca.fh-aachen.de 62%0,001
1629.kphvie.ac.at 62%0,001
1630.eva.ac.uk 62%0,001
1631.deltares.nl 62%0,001
1632.ulpgc.es 61%0,001
1633.cardiffmet.ac.uk 61%0,001
1634.ki.se 61%0,001
1635.fzu.cz 61%0,001
1636.leerling.penta.nl 61%0,001
1637.mpi-halle.mpg.de 61%0,001
1638.connect.ust.hk 60%0,001
1639.upol.cz 60%0,001
1640.ucy.ac.cy 60%0,001
1641.uab.es 60%0,001
1642.farel.nl 60%0,001
1643.medunigraz.at 60%0,001
1644.connect.polyu.hk 60%0,001
1645.udu.cas.cz 60%0,001
1646.etu.univ-st-etienne.fr 59%0,001
1647.kre.hu 59%0,001
1648.mah.se 59%0,001
1649.foi.hr 59%0,001
1650.sron.nl 59%0,001
1651.tru.ca 59%0,001
1652.ggc.edu 59%0,001
1653.scu.edu 58%0,001
1654.uva.geteduroam.nl 58%0,001
1655.uni-wh.de 58%0,001
1656.stfc.ac.uk 57%0,001
1657.hs-weingarten.de 57%0,001
1658.ksz.edu-zg.ch 57%0,001
1659.tohoku.ac.jp 57%0,001
1660.utcb.ro 57%0,001
1661.dhzb.de 57%0,001
1662.geo.uned.es 57%0,001
1663.cmaisonneuve.qc.ca 56%0,001
1664.centralelille.fr 56%0,001
1665.uvic.cat 56%0,001
1666.windesheim.nl 56%0,001
1667.mcgill.ca 56%0,001
1668.concordia.ab.ca 56%0,001
1669.huji.ac.il 56%0,001
1670.medads.uk-erlangen.de 55%0,001
1671.rockets.utoledo.edu 55%0,001
1672.esht.ipp.pt 55%0,001
1673.bangor.ac.uk 54%0,001
1674.th-deg.de 54%0,001
1675.ad.uni-graz.at 54%0,001
1676.itwm.fraunhofer.de 54%0,001
1677.hs-merseburg.de 54%0,001
1678.mubas.ac.mw 54%0,001
1679.swu.ac.th 53%0,001
1680.cgu.edu 53%0,001
1681.roc.a12.nl 53%0,001
1682.ensta.fr 52%0,001
1683.mail.fresnostate.edu 52%0,001
1684.leerlingml.nl 52%0,001
1685.observatory.be 52%0,001
1686.wwu.de 52%0,001
1687.email.arizona.edu 51%0,001
1688.espci.fr 51%0,001
1689.mpimp-golm.mpg.de 51%0,001
1690.student.hs-anhalt.de 51%0,001
1691.cyi.ac.cy 50%0,001
1692.ukw.de 50%0,001
1693.vuw.ac.nz 50%0,001
1694.leerling.fritsphilips.eu 50%0,001
1695.fhgooe.ac.at 50%0,001
1696.catnet.arizona.edu 50%0,001
1697.ou.nl 50%0,001
1698.edu.ozhw.nl 50%0,001
1699.myloketzwijndrecht.nl 50%0,001
1700.hioa.no 50%0,001
1701.ujop.cuni.cz 49%0,001
1702.mpcdf.mpg.de 49%0,001
1703.unist.hr 49%0,001
1704.nla.no 49%0,001
1705.dfa.uhu.es 49%0,001
1706.odisee.be 49%0,001
1707.studenti.unibg.it 48%0,001
1708.utas.edu.au 48%0,001
1709.cpe.fr 48%0,001
1710.my.nyenrode.nl 48%0,001
1711.fsf.vu.lt 48%0,001
1712.khio.no 47%0,001
1713.umwelt-campus.de 47%0,001
1714.rtu.lv 47%0,001
1715.lcc-toulouse.fr 47%0,001
1716.abk-stuttgart.de 47%0,001
1717.szalaparti-eger.edu.hu 47%0,001
1718.up.poznan.pl 47%0,001
1719.unizd.hr 47%0,001
1720.stgeorges.nhs.uk 47%0,001
1721.fmv.ulisboa.pt 47%0,001
1722.tu.kielce.pl 47%0,001
1723.reeshofcollege.nl 47%0,001
1724.esciencecenter.nl 47%0,001
1725.port.ac.uk 46%0,001
1726.pub.ro 46%0,001
1727.ibs.re.kr 46%0,001
1728.shh.mpg.de 46%0,001
1729.nyenrode.nl 46%0,001
1730.uniparthenope.it 46%0,001
1731.sam.sdu.dk 46%0,001
1732.inholland.nl 45%0,001
1733.mijncarmelhengelo.nl 45%0,001
1734.yu.ac.kr 45%0,001
1735.th-bingen.de 45%0,001
1736.h-da.de 45%0,001
1737.student.drenthecollege.nl 45%0,001
1738.cmu.edu 45%0,001
1739.myicn.fr 45%0,001
1740.irf.se 45%0,001
1741.fazek.edu.hu 44%0,001
1742.eduroam.cnrs.fr 44%0,001
1743.bildendekunst.ac.at 44%0,001
1744.usj.edu.lb 44%0,001
1745.almuni.unav.es 44%0,001
1746.qut.edu.au 44%0,001
1747.bhasvic.ac.uk 44%0,001
1748.leerling.ecl.nl 44%0,001
1749.student.mboutrecht.nl 44%0,001
1750.imws.fraunhofer.de 44%0,001
1751.hs-rosenheim.de 43%0,001
1752.anu.edu.au 43%0,001
1753.fhv.at 43%0,001
1754.anl.gov 43%0,001
1755.beatrix-college.nl 43%0,001
1756.fh-krems.ac.at 43%0,001
1757.codarts.nl 43%0,001
1758.roctop.nl 42%0,001
1759.llu.lv 42%0,001
1760.unisalento.it 42%0,001
1761.atuwifi.ie 42%0,001
1762.umassmed.edu 42%0,001
1763.u-hyogo.ac.jp 42%0,001
1764.udenscollege.nl 42%0,001
1765.mmg.mpg.de 42%0,001
1766.aics.espritscholen.nl 41%0,001
1767.ou.ac.uk 41%0,001
1768.u-bourgogne.fr 41%0,001
1769.unin.hr 41%0,001
1770.hsleiden.nl 41%0,001
1771.tirol-kliniken.at 41%0,001
1772.student.landstede.nl 41%0,001
1773.kajmunk.nl 41%0,001
1774.etu.uca.fr 41%0,001
1775.uaic.ro 41%0,001
1776.student.alfa-college.nl 41%0,001
1777.hufs.ac.kr 41%0,001
1778.unet.unilu.ch 41%0,001
1779.oulu.fi 41%0,001
1780.nhlstenden.com 40%0,001
1781.medizin.uni-leipzig.de 40%0,001
1782.stavarna.com 40%0,001
1783.lcl.nl 40%0,001
1784.landstede.nl 40%0,001
1785.sc-konjice-zrece.si 40%0,001
1786.stud.hfmt-koeln.de 40%0,001
1787.greenwich.ac.uk 40%0,001
1788.staffs.ac.uk 40%0,001
1789.sandwellcollege.ac.uk 40%0,001
1790.edu.turkuamk.fi 40%0,001
1791.phed.auth.gr 40%0,001
1792.insa-toulouse.fr 39%0,001
1793.ufrontera.cl 39%0,001
1794.mu.ie 39%0,001
1795.svsgl.si 39%0,001
1796.uoi.gr 39%0,001
1797.itcarlow.ie 39%0,001
1798.nordakademie.de 39%0,001
1799.rocmondriaan.nl 39%0,001
1800.mcphs.edu 39%0,001
1801.vinci.be 39%0,001
1802.lcm.ac.uk 39%0,001
1803.vidstud.no 39%0,001
1804.icgeb.trieste.it 39%0,001
1805.ucp.pt 39%0,001
1806.umons.ac.be 38%0,001
1807.eurecom.fr 38%0,001
1808.unipg.it 38%0,001
1809.eshte.pt 38%0,001
1810.stud.hvl.no 38%0,001
1811.csueastbay.edu 38%0,001
1812.tamuc.edu 38%0,001
1813.osaka-u.ac.jp 37%0,001
1814.mitarbeiter.ph-ludwigsburg.de 37%0,001
1815.hoornbeeck.nl 37%0,001
1816.ae.mpg.de 37%0,001
1817.mijnschoolnet.nl 37%0,001
1818.sut.ac.th 37%0,001
1819.luc.edu 37%0,001
1820.puss.pila.pl 37%0,001
1821.ucs.ac.uk 37%0,001
1822.agro-bordeaux.fr 36%0,001
1823.ad.unlv.edu 36%0,001
1824.jbelvarosi.edu.hu 36%0,001
1825.via.dk 36%0,001
1826.kellogg.northwestern.edu 36%0,001
1827.alunos.ulusofona.pt 36%0,001
1828.westernu.edu 36%0,001
1829.lau.edu.lb 35%0,001
1830.cymoedd.ac.uk 35%0,001
1831.middlebury.edu 35%0,001
1832.centralesupelec.fr 35%0,001
1833.landstedegroep.nl 35%0,001
1834.isid.ac.in 35%0,001
1835.th-ab.de 35%0,001
1836.um.ac.id 34%0,001
1837.ia.uoc.gr 34%0,001
1838.fhi-berlin.mpg.de 34%0,001
1839.plandevel.auth.gr 34%0,001
1840.icbas.up.pt 34%0,001
1841.ameslab.gov 34%0,001
1842.bsc.es 34%0,001
1843.ynu.ac.jp 34%0,001
1844.uowm.gr 34%0,001
1845.go.minnstate.edu 34%0,001
1846.ut-capitole.fr 34%0,001
1847.iitgn.ac.in 34%0,001
1848.cvoaccent.nl 34%0,001
1849.amherst.edu 34%0,001
1850.uwgb.edu 34%0,001
1851.kl.ac.at 34%0,001
1852.unipi.gr 34%0,001
1853.meng.auth.gr 33%0,001
1854.gimnazija-poljane.si 33%0,001
1855.psi.ch 33%0,001
1856.th-luebeck.de 33%0,001
1857.kpz.nl 33%0,001
1858.eth.mpg.de 33%0,001
1859.griffith.edu.au 32%0,001
1860.umontpellier.fr 32%0,001
1861.pfst.hr 32%0,001
1862.roehampton.ac.uk 32%0,001
1863.amc.nl 32%0,001
1864.southwales.ac.uk 32%0,001
1865.dijak.gssk.si 32%0,001
1866.balamand.edu.lb 32%0,001
1867.leerling.morgencollege.nl 32%0,001
1868.securew2.usu.edu 32%0,001
1869.stud.phlu.ch 32%0,001
1870.s.eduhk.hk 32%0,001
1871.ikasle.ehu.eus 32%0,001
1872.lis.ulusiada.pt 31%0,001
1873.haverford.edu 31%0,001
1874.unb.ca 31%0,001
1875.calvijn.nl 31%0,001
1876.sulinet.hu 31%0,001
1877.bucks.ac.uk 31%0,001
1878.student.vu.nl 31%0,001
1879.recherche.gouv.fr 31%0,001
1880.inn.no 31%0,001
1881.hku.hk 31%0,001
1882.usask.ca 31%0,001
1883.to.cnr.it 31%0,001
1884.konstfack.se 31%0,001
1885.leerling.heemgaard.nl 31%0,001
1886.shef.ac.uk 31%0,001
1887.bruinmail.slcc.edu 31%0,001
1888.clio.uc3m.es 31%0,001
1889.college.harvard.edu 31%0,001
1890.nancy.archi.fr 30%0,001
1891.phd.ceu.hu 30%0,001
1892.edu.fh-joanneum.at 30%0,001
1893.biaisk.edu.hu 30%0,001
1894.myy.haaga-helia.fi 30%0,001
1895.sdstate.edu 30%0,001
1896.mpibpc.mpg.de 30%0,001
1897.ff.ul.pt 30%0,001
1898.iese.edu 30%0,001
1899.hcuge.ch 30%0,001
1900.utep.edu 30%0,001
1901.ukro.ac.uk 30%0,001
1902.arpadf-dvarsany.sulinet.hu 30%0,001
1903.aspira.hr 30%0,001
1904.vpn.uoc.gr 30%0,001
1905.bahiana.edu.br 29%0,001
1906.ecmwf.int 29%0,001
1907.students.esnm.si 29%0,001
1908.ens.etsmtl.ca 29%0,001
1909.ulusofona.pt 29%0,001
1910.aug.nu 29%0,001
1911.hs-karlsruhe.de 29%0,001
1912.rz.hfbk-dresden.de 29%0,001
1913.stud.leuphana.de 29%0,001
1914.umed.wroc.pl 29%0,001
1915.uni-miskolc.hu 29%0,001
1916.cs.aau.dk 29%0,001
1917.mijncanisius.nl 29%0,001
1918.carleton.edu 29%0,001
1919.mail.itsligo.ie 29%0,001
1920.waikato.ac.nz 29%0,001
1921.studetni.univr.it 29%0,001
1922.imtbs-tsp.eu 28%0,001
1923.uliege.be 28%0,001
1924.sts.sckr.si 28%0,001
1925.ucg.ac.me 28%0,001
1926.helmholtz-muenchen.de 28%0,001
1927.gruni.edu.ge 28%0,001
1928.hvc.nl 28%0,001
1929.aeres.nl 28%0,001
1930.roam.du.se 28%0,001
1931.bsfc.ac.uk 28%0,001
1932.mf.no 28%0,001
1933.mail.utoronto.ca 28%0,001
1934.daltonstate.edu 28%0,001
1935.os-zirovnica.si 28%0,001
1936.upm.ro 28%0,001
1937.zugligeti-bp12.sulinet.hu 28%0,001
1938.student.uni.lu 27%0,000
1939.umail.utah.edu 27%0,000
1940.tem.uoc.gr 27%0,000
1941.alumnos.unex.es 27%0,000
1942.ynet.sk 27%0,000
1943.ucr.ac.cr 27%0,000
1944.bolton.ac.uk 27%0,000
1945.leerling.veluwscollege.nl 27%0,000
1946.leerling.cse-zwolle.nl 27%0,000
1947.leerling.talentstad.nl 27%0,000
1948.hszg.de 27%0,000
1949.et.aau.dk 27%0,000
1950.studenti.uniba.it 27%0,000
1951.ouc.ac.cy 26%0,000
1952.wzb.eu 26%0,000
1953.rvc.ac.uk 26%0,000
1954.kamk.fi 26%0,000
1955.ens-paris-saclay.fr 26%0,000
1956.courtauld.ac.uk 26%0,000
1957.uni-kl.de 26%0,000
1958.opf.slu.cz 26%0,000
1959.smith.edu 26%0,000
1960.muas.de 26%0,000
1961.estudiantes.unileon.es 26%0,000
1962.univ-reims.fr 26%0,000
1963.ll.lorentzlyceum.nl 26%0,000
1964.owgn.nl 26%0,000
1965.iws.fraunhofer.de 26%0,000
1966.mbstu.ac.bd 26%0,000
1967.louisville.edu 25%0,000
1968.hs21.de 25%0,000
1969.dijaki.prvagim.si 25%0,000
1970.uregina.ca 25%0,000
1971.unical.it 25%0,000
1972.uqam.ca 25%0,000
1973.szabopal-veszto.edu.hu 25%0,000
1974.mtu.edu 25%0,000
1975.comillas.edu 25%0,000
1976.studnet.hs-ludwigsburg.de 25%0,000
1977.iiasa.ac.at 25%0,000
1978.hs-offenburg.de 25%0,000
1979.ist.ac.at 25%0,000
1980.mtec.ethz.ch 25%0,000
1981.std.kunstakademie-duesseldorf.de 24%0,000
1982.ehb.be 24%0,000
1983.sp.ipl.pt 24%0,000
1984.edu.ucl.dk 24%0,000
1985.clt.be 24%0,000
1986.esnm.si 24%0,000
1987.cbs.dk 24%0,000
1988.tut.tj 24%0,000
1989.uoc.gr 24%0,000
1990.kgi.edu 24%0,000
1991.ndsu.edu 24%0,000
1992.student.businessschool-berlin.de 24%0,000
1993.deltion.nl 24%0,000
1994.pbs.up.pt 24%0,000
1995.ipk.fraunhofer.de 24%0,000
1996.diw-berlin.de 24%0,000
1997.hfmt-koeln.de 24%0,000
1998.kofo.mpg.de 24%0,000
1999.unitus.it 24%0,000
2000.imperial.ac.uk 23%0,000
2001.ipb.ac.rs 23%0,000
2002.student.medicalschool-berlin.de 23%0,000
2003.uniquindio.edu.co 23%0,000
2004.rocgilde.nl 23%0,000
2005.student.ecp.fr 23%0,000
2006.bih-charite.de 23%0,000
2007.leerling.kandinskycollege.nl 23%0,000
2008.nb.no 23%0,000
2009.inaf.it 23%0,000
2010.uni-bge.hu 23%0,000
2011.emerson.edu 23%0,000
2012.student.jamk.fi 23%0,000
2013.edu.kglakademi.dk 23%0,000
2014.murdoch.edu.au 23%0,000
2015.helmholtz-hzi.de 23%0,000
2016.vgtu.lt 23%0,000
2017.sookmyung.ac.kr 23%0,000
2018.ucsf.edu 23%0,000
2019.csgaugustinus.nl 22%0,000
2020.student.csulb.edu 22%0,000
2021.cfa.harvard.edu 22%0,000
2022.hmt-rostock.de 22%0,000
2023.leerlinges.nl 22%0,000
2024.barnfield.ac.uk 22%0,000
2025.umaryland.edu 22%0,000
2026.unileon.es 22%0,000
2027.student.heaj.be 22%0,000
2028.scripps.edu 22%0,000
2029.zju.edu.cn 22%0,000
2030.edu.unige.it 22%0,000
2031.student.efpl.be 21%0,000
2032.bc-enschede.nl 21%0,000
2033.student.ahk.nl 21%0,000
2034.student.ie.edu 21%0,000
2035.tu-bs.de 21%0,000
2036.emmanuel.edu 21%0,000
2037.staff.elte.hu 21%0,000
2038.it-chiba.ac.jp 21%0,000
2039.gcuf.edu.pk 21%0,000
2040.leerling.meandercollege.nl 21%0,000
2041.enscm.fr 21%0,000
2042.rta.lv 21%0,000
2043.student.roctop.nl 21%0,000
2044.jcu.edu.au 21%0,000
2045.my.csun.edu 21%0,000
2046.gv.mpg.de 21%0,000
2047.univ-lemans.fr 21%0,000
2048.daad.de 21%0,000
2049.asp.krakow.pl 21%0,000
2050.isepceu.es 21%0,000
2051.dssax.de 20%0,000
2052.roc.horizoncollege.nl 20%0,000
2053.fmp-berlin.de 20%0,000
2054.ph-noe.ac.at 20%0,000
2055.staff.hochschule-rhein-waal.de 20%0,000
2056.flinders.edu.au 20%0,000
2057.isc.fraunhofer.de 20%0,000
2058.his.se 20%0,000
2059.kg.ac.rs 20%0,000
2060.ul.ie 20%0,000
2061.dfg.de 20%0,000
2062.med.uni-goettingen.de 20%0,000
2063.csustan.edu 20%0,000
2064.canberra.edu.au 20%0,000
2065.dshs-koeln.de 20%0,000
2066.drfz.de 20%0,000
2067.udg.edu 20%0,000
2068.rmutt.ac.th 20%0,000
2069.altisk-foldeak.sulinet.hu 20%0,000
2070.fh-erfurt.de 19%0,000
2071.careum-bildungszentrum.ch 19%0,000
2072.csd.auth.gr 19%0,000
2073.sintef.no 19%0,000
2074.chichester.ac.uk 19%0,000
2075.uwm.edu 19%0,000
2076.ubu.es 19%0,000
2077.coria.fr 19%0,000
2078.student.msk.dk 19%0,000
2079.stud.kh-freiburg.de 19%0,000
2080.poliba.it 19%0,000
2081.gymji.cz 19%0,000
2082.bsuir.by 18%0,000
2083.eastkent.ac.uk 18%0,000
2084.nottinghamcollege.ac.uk 18%0,000
2085.student.wittenborg.eu 18%0,000
2086.carmelhengelo.nl 18%0,000
2087.uhasselt.be 18%0,000
2088.tuebingen.mpg.de 18%0,000
2089.ufzg.hr 18%0,000
2090.estescoimbra.pt 18%0,000
2091.edu.regiocollege.nl 18%0,000
2092.cmi.ac.in 18%0,000
2093.edu.maaswaalcollege.nl 18%0,000
2094.coastal.edu 18%0,000
2095.asurams.edu 18%0,000
2096.uah.edu 18%0,000
2097.estgv.ipv.pt 18%0,000
2098.wakecoll.net 18%0,000
2099.ndus.edu 18%0,000
2100.caesar.elte.hu 18%0,000
2101.camre.ac.uk 17%0,000
2102.edunet.oru.se 17%0,000
2103.stanislav.si 17%0,000
2104.gibz.edu-zg.ch 17%0,000
2105.odu.edu 17%0,000
2106.umces.edu 17%0,000
2107.stu.mcphs.edu 17%0,000
2108.vumc.nl 17%0,000
2109.univ-angers.fr 17%0,000
2110.corderius.nl 17%0,000
2111.ad.dcu.ie 17%0,000
2112.wlu.ca 17%0,000
2113.ad.csueastbay.edu 17%0,000
2114.llr.nl 17%0,000
2115.staff.teicrete.gr 17%0,000
2116.student.nord.no 16%0,000
2117.e.hhs.se 16%0,000
2118.minesparis.psl.eu 16%0,000
2119.dur.ac.uk 16%0,000
2120.knmi.nl 16%0,000
2121.studenti.uniupo.it 16%0,000
2122.ucuenca.edu.ec 16%0,000
2123.sft-vo.nl 16%0,000
2124.shands.ufl.edu 16%0,000
2125.auckland.ac.nz 16%0,000
2126.gfp.si 16%0,000
2127.studentas.vdu.lt 16%0,000
2128.lisboa.ucp.pt 16%0,000
2129.fh-kiel.de 16%0,000
2130.oostwende.nl 16%0,000
2131.go.kauko.lt 16%0,000
2132.colegioceu.es 16%0,000
2133.uhr.se 16%0,000
2134.ens-rennes.fr 16%0,000
2135.law.duth.gr 16%0,000
2136.ifremer.fr 16%0,000
2137.vut.cz 16%0,000
2138.uvic.ca 16%0,000
2139.coloradocollege.edu 16%0,000
2140.rose-hulman.edu 15%0,000
2141.bi.no 15%0,000
2142.flinet.fli-leibniz.de 15%0,000
2143.trinitylaban.ac.uk 15%0,000
2144.zcu.cz 15%0,000
2145.education.gouv.fr 15%0,000
2146.univ-artois.fr 15%0,000
2147.blackpool.ac.uk 15%0,000
2148.dshsserver.dshs-koeln.de 15%0,000
2149.pravst.hr 15%0,000
2150.comeniusnet.nl 15%0,000
2151.miun.se 15%0,000
2152.cumbria.ac.uk 15%0,000
2153.stolaf.edu 15%0,000
2154.kkando.sulinet.hu 15%0,000
2155.hec.gov.pk 15%0,000
2156.glr.nl 15%0,000
2157.langara.ca 15%0,000
2158.davinci.nl 15%0,000
2159.d.umn.edu 15%0,000
2160.cuhk.edu.hk 15%0,000
2161.kempel.nl 15%0,000
2162.ffst.hr 15%0,000
2163.studenti.uninsubria.it 15%0,000
2164.csu.edu.au 15%0,000
2165.erf.hr 14%0,000
2166.leedstrinity.ac.uk 14%0,000
2167.morley.ac.uk 14%0,000
2168.ucc.edu.gh 14%0,000
2169.ri.se 14%0,000
2170.cpuser.unh.edu 14%0,000
2171.rcs.ac.uk 14%0,000
2172.belfastmet.ac.uk 14%0,000
2173.hs-kempten.de 14%0,000
2174.fcm.unl.pt 14%0,000
2175.ffhs.ch 14%0,000
2176.csuchico.edu 14%0,000
2177.sundsvall.se 14%0,000
2178.edu.mondialcollege.nl 14%0,000
2179.student.marnixgymnasium.nl 14%0,000
2180.der-pu.uc3m.es 14%0,000
2181.sorg.nl 14%0,000
2182.bocskaig-hbosz.sulinet.hu 14%0,000
2183.hetwesteraam.nl 14%0,000
2184.student.clusius.nl 14%0,000
2185.tcu.edu 14%0,000
2186.umail.leidenuniv.nl 14%0,000
2187.lafayette.edu 14%0,000
2188.iue.it 14%0,000
2189.kent.edu 14%0,000
2190.katonai-sze.sulinet.hu 14%0,000
2191.lisztzeneiskola.sulinet.hu 14%0,000
2192.sim.umontreal.ca 14%0,000
2193.ucly.fr 14%0,000
2194.edu.pha.dk 14%0,000
2195.gcs.ac.uk 13%0,000
2196.univ-lyon3.fr 13%0,000
2197.etfos.hr 13%0,000
2198.tuat.ac.jp 13%0,000
2199.unibg.it 13%0,000
2200.csulb.edu 13%0,000
2201.hanspetri.nl 13%0,000
2202.hawk.de 13%0,000
2203.hof-university.de 13%0,000
2204.uef.fi 13%0,000
2205.mboutrecht.nl 13%0,000
2206.grad.hr 13%0,000
2207.bmb.sdu.dk 13%0,000
2208.caeser.elte.hu 13%0,000
2209.karolyigimnazium.sulinet.hu 13%0,000
2210.evhn.de 13%0,000
2211.gimjes.si 13%0,000
2212.alunos.ulht.pt 13%0,000
2213.uni.li 13%0,000
2214.kca.ac.ke 13%0,000
2215.uniza.sk 13%0,000
2216.vegova.si 13%0,000
2217.winchester.ac.uk 13%0,000
2218.alunos.utad.pt 13%0,000
2219.colgate.edu 12%0,000
2220.ub.ac.id 12%0,000
2221.rutgers.edu 12%0,000
2222.carmel.nl 12%0,000
2223.umcn.nl 12%0,000
2224.aluo.uni-lj.si 12%0,000
2225.ulapland.fi 12%0,000
2226.aventus.nl 12%0,000
2227.sggos.si 12%0,000
2228.unipu.hr 12%0,000
2229.nait.ca 12%0,000
2230.tau.ac.il 12%0,000
2231.fhwn.ac.at 12%0,000
2232.citycollegesoton.ac.uk 12%0,000
2233.fmach-eduroam.it 12%0,000
2234.iwm-tuebingen.de 12%0,000
2235.kenoha-komlod.sulinet.hu 12%0,000
2236.std.heh.be 12%0,000
2237.tiho-hannover.de 12%0,000
2238.tropos.de 12%0,000
2239.bgc-jena.mpg.de 12%0,000
2240.insulacollege.nl 12%0,000
2241.mohawkcollege.ca 12%0,000
2242.rcm.ac.uk 12%0,000
2243.dalton-dordrecht.nl 12%0,000
2244.ulp.pt 12%0,000
2245.bo.ingv.it 12%0,000
2246.sanu.ac.rs 12%0,000
2247.ufsc.br 12%0,000
2248.hermanaltisk-miskolc.sulinet.hu 12%0,000
2249.unipr.it 11%0,000
2250.ln.edu.hk 11%0,000
2251.student.unife.it 11%0,000
2252.comenius.nl 11%0,000
2253.studenti.uniss.it 11%0,000
2254.ufrgs.br 11%0,000
2255.univ-paris13.fr 11%0,000
2256.sal.ipg.pt 11%0,000
2257.alumno.uned.es 11%0,000
2258.dundeeandangus.ac.uk 11%0,000
2259.ump.edu.pl 11%0,000
2260.gradst.hr 11%0,000
2261.psych.mpg.de 11%0,000
2262.mpimf-heidelberg.mpg.de 11%0,000
2263.unige.ch 11%0,000
2264.spseplzen.cz 11%0,000
2265.soml.nl 11%0,000
2266.muza.hr 11%0,000
2267.materials.uoc.gr 11%0,000
2268.sc-nm.si 11%0,000
2269.ccg-leerling.nl 11%0,000
2270.ycp.edu 11%0,000
2271.warwickshire.ac.uk 11%0,000
2272.biro-szmiklos.sulinet.hu 11%0,000
2273.chem.lu.se 11%0,000
2274.celes.unizar.es 11%0,000
2275.regents.ac.uk 11%0,000
2276.esrf.fr 11%0,000
2277.teiath.gr 11%0,000
2278.dddrava.si 11%0,000
2279.unilodz.eu 11%0,000
2280.uni.edu 11%0,000
2281.doshisha.ac.jp 10%0,000
2282.caltech.edu 10%0,000
2283.yorksj.ac.uk 10%0,000
2284.jirovcovka.cz 10%0,000
2285.rietveldacademie.nl 10%0,000
2286.sruc.ac.uk 10%0,000
2287.bowdoin.edu 10%0,000
2288.easyroam-pca.uni-bamberg.de 10%0,000
2289.sintlucasedu.nl 10%0,000
2290.os-raka.si 10%0,000
2291.erkel-papa.sulinet.hu 10%0,000
2292.ens2m.fr 10%0,000
2293.hs-harz.de 10%0,000
2294.ipm.cz 10%0,000
2295.centrale-marseille.fr 10%0,000
2296.graafschapcollege.nl 10%0,000
2297.norceresearch.no 10%0,000
2298.heldringcollege.nl 10%0,000
2299.icm-institute.org 10%0,000
2300.gesis.org 10%0,000
2301.ll.scholenaanzee.nl 10%0,000
2302.richardtaunton.ac.uk 10%0,000
2303.atk.hu 10%0,000
2304.dudleylearners.ac.uk 10%0,000
2305.marist.edu 10%0,000
2306.univ.szczecin.pl 10%0,000
2307.student.designacademy.nl 10%0,000
2308.trinity.edu.au 10%0,000
2309.vols.utk.edu 10%0,000
2310.alquds.edu 10%0,000
2311.studenten.hs-bremerhaven.de 10%0,000
2312.esci.upf.edu 10%0,000
2313.ucm.sk 10%0,000
2314.ucam.edu 10%0,000
2315.fandm.edu 10%0,000
2316.geologie.ac.at 10%0,000
2317.roc-nijmegen.nl 10%0,000
2318.connect.hku.hk 9%0,000
2319.izi-bb.fraunhofer.de 9%0,000
2320.qatar.tamu.edu 9%0,000
2321.home.ku.edu 9%0,000
2322.hiroshima-cu.ac.jp 9%0,000
2323.icfo.net 9%0,000
2324.nes.ru 9%0,000
2325.a-star.edu.sg 9%0,000
2326.biochem.mpg.de 9%0,000
2327.curie.fr 9%0,000
2328.slub-dresden.de 9%0,000
2329.ttk.mta.hu 9%0,000
2330.mail.uc.edu 9%0,000
2331.helmholtz-berlin.de 9%0,000
2332.london.ac.uk 9%0,000
2333.hfwu.de 9%0,000
2334.fd.uc.pt 9%0,000
2335.unob.cz 9%0,000
2336.hofstadmavohavo.eu 9%0,000
2337.uc3m.es 9%0,000
2338.ssfkz.si 9%0,000
2339.lsec.ac.uk 9%0,000
2340.uws.ac.uk 9%0,000
2341.miami.edu 9%0,000
2342.eawag.ch 9%0,000
2343.unicatt.it 9%0,000
2344.mail.wlu.edu 9%0,000
2345.sola-solkan.si 9%0,000
2346.cvogooi.nl 9%0,000
2347.lit.ie 9%0,000
2348.gssi.it 9%0,000
2349.unisannio.it 9%0,000
2350.nao.cas.cn 8%0,000
2351.stud.ki.se 8%0,000
2352.gess.ethz.ch 8%0,000
2353.uthm.edu.my 8%0,000
2354.csfk.org 8%0,000
2355.bio.auth.gr 8%0,000
2356.iscal.ipl.pt 8%0,000
2357.student.hh.se 8%0,000
2358.cornwall.ac.uk 8%0,000
2359.stud.thga.de 8%0,000
2360.hs-nb.de 8%0,000
2361.fh-wien.ac.at 8%0,000
2362.mecszki-bpre.sulinet.hu 8%0,000
2363.irb.hr 8%0,000
2364.prinsesmaximacentrum.nl 8%0,000
2365.uowmail.edu.au 8%0,000
2366.hs-mittweida.de 8%0,000
2367.somtuniversity.nl 8%0,000
2368.uoit.ca 8%0,000
2369.weber.edu 8%0,000
2370.alu.uhu.es 8%0,000
2371.unicam.it 8%0,000
2372.unimol.it 8%0,000
2373.g.cofc.edu 8%0,000
2374.vasvari-nyhaza.sulinet.hu 8%0,000
2375.wellant.nl 8%0,000
2376.cita-aragon.es 8%0,000
2377.ciemat.es 8%0,000
2378.altisk-pvasara.sulinet.hu 8%0,000
2379.studente.zadkine.nl 8%0,000
2380.loucoll.ac.uk 8%0,000
2381.etu.univ-smb.fr 8%0,000
2382.eotvosj-dio.sulinet.hu 8%0,000
2383.cegeplimoilou.ca 8%0,000
2384.mci.sdu.dk 8%0,000
2385.ecum.uminho.pt 8%0,000
2386.vasarhelyi-szolnok.sulinet.hu 8%0,000
2387.rg.mpg.de 8%0,000
2388.id.fccn.pt 8%0,000
2389.mpil.de 8%0,000
2390.alumnos.nebrija.es 8%0,000
2391.vss.sckr.si 8%0,000
2392.apaczai-dvar.sulinet.hu 8%0,000
2393.heilbronn.dhbw.de 8%0,000
2394.kgtrebic.cz 8%0,000
2395.herseninstituut.knaw.nl 8%0,000
2396.ifsttar.fr 8%0,000
2397.coleggwent.ac.uk 8%0,000
2398.usm.my 8%0,000
2399.javito-aszod.sulinet.hu 8%0,000
2400.dpz.eu 8%0,000
2401.hgb-leipzig.de 8%0,000
2402.guest.tuiasi.ro 8%0,000
2403.hanze.nl 8%0,000
2404.nhh.no 7%0,000
2405.lfmotol.cuni.cz 7%0,000
2406.esmad.ipp.pt 7%0,000
2407.bsse.ethz.ch 7%0,000
2408.salemstate.edu 7%0,000
2409.cas.dhbw.de 7%0,000
2410.mail.csuchico.edu 7%0,000
2411.pbru.ac.th 7%0,000
2412.nd.edu.au 7%0,000
2413.fsp.uni-lj.si 7%0,000
2414.osprule.si 7%0,000
2415.lindesberg.se 7%0,000
2416.ufg.at 7%0,000
2417.rakoczi-felsovadasz.edu.hu 7%0,000
2418.ulht.pt 7%0,000
2419.senckenberg.de 7%0,000
2420.pravri.hr 7%0,000
2421.gim-ms.si 7%0,000
2422.estsetubal.ips.pt 7%0,000
2423.calstate.edu 7%0,000
2424.um.edu.my 7%0,000
2425.urv.cat 7%0,000
2426.mboamersfoort.nl 7%0,000
2427.clusius.geteduroam.nl 7%0,000
2428.studen.zadkine.nl 7%0,000
2429.fuji.waseda.jp 7%0,000
2430.unibw.de 7%0,000
2431.iisg.knaw.nl 7%0,000
2432.cwi.nl 7%0,000
2433.ads.katsh.de 7%0,000
2434.altisk-gyarmat.sulinet.hu 7%0,000
2435.nrc.ac.uk 7%0,000
2436.stu.ca 7%0,000
2437.phwien.ac.at 7%0,000
2438.upei.ca 7%0,000
2439.uos.ac.uk 7%0,000
2440.dei.uc.pt 7%0,000
2441.edlit.auth.gr 7%0,000
2442.unicath.hr 7%0,000
2443.wit.ie 7%0,000
2444.bentley.edu 7%0,000
2445.mpi-bremen.de 6%0,000
2446.hs-ruhrwest.de 6%0,000
2447.alum.uca.es 6%0,000
2448.ifsc.edu.br 6%0,000
2449.oist.jp 6%0,000
2450.clusius.nl 6%0,000
2451.univ-pau.fr 6%0,000
2452.trincoll.edu 6%0,000
2453.student.leidenuniv.nl 6%0,000
2454.forsvarshogskolan.se 6%0,000
2455.vue.leidenuniv.nl 6%0,000
2456.lambeth.ac.uk 6%0,000
2457.math.uoc.gr 6%0,000
2458.it.auth.gr 6%0,000
2459.os.uniroma3.it 6%0,000
2460.my.erau.edu 6%0,000
2461.jergym.cz 6%0,000
2462.get.eduroam.org 6%0,000
2463.etud.univ-paris8.fr 6%0,000
2464.student.hku.nl 6%0,000
2465.dhbw-ravensburg.de 6%0,000
2466.fkf.mpg.de 6%0,000
2467.univ-evry.fr 6%0,000
2468.dgist.ac.kr 6%0,000
2469.emu.ee 6%0,000
2470.med.uni-rostock.de 6%0,000
2471.u-tokai.ac.jp 6%0,000
2472.baylor.edu 6%0,000
2473.mso365.ulp.pt 6%0,000
2474.twentscarmelcollege.nl 6%0,000
2475.kadai.jp 6%0,000
2476.fip.uni-leipzig.de 6%0,000
2477.stud.eh-darmstadt.de 6%0,000
2478.howest.be 6%0,000
2479.umontana.edu 6%0,000
2480.uacg.bg 6%0,000
2481.stud.hfm-detmold.de 6%0,000
2482.skpp.edu.pl 6%0,000
2483.helicon.nl 6%0,000
2484.leerling.ksg-apeldoorn.nl 6%0,000
2485.etu.ephe.fr 6%0,000
2486.leerling.stanislascollege.nl 6%0,000
2487.knu.ac.kr 6%0,000
2488.leerling.christelijklyceum.nl 6%0,000
2489.nptcgroup.ac.uk 6%0,000
2490.uts.edu.au 6%0,000
2491.dscz.nl 6%0,000
2492.deltion.geteduroam.nl 6%0,000
2493.fcroc.nl 6%0,000
2494.education.lu 6%0,000
2495.euba.sk 6%0,000
2496.gsa.ac.uk 6%0,000
2497.carmelcollegegouda.nl 6%0,000
2498.gsmd.ac.uk 6%0,000
2499.sc.ku.dk 6%0,000
2500.mf.uni-lj.si 6%0,000
2501.utexas.edu 6%0,000
2502.students.calvin.edu 6%0,000
2503.tuiasi.ro 6%0,000
2504.estudiants.urv.cat 6%0,000
2505.chu-toulouse.fr 6%0,000
2506.supsi.ch 6%0,000
2507.zo.ethz.ch 6%0,000
2508.mpi-dortmund.mpg.de 6%0,000
2509.stu.ipbeja.pt 6%0,000
2510.gcc.si 6%0,000
2511.he-ferrer.eu 6%0,000
2512.drkettesy-debrecen.sulinet.hu 6%0,000
2513.upo.es 6%0,000
2514.his.de 6%0,000
2515.jvbcollege.nl 6%0,000
2516.esml.ipl.pt 6%0,000
2517.rave.ac.uk 6%0,000
2518.hs-nordhausen.de 6%0,000
2519.ocadu.ca 5%0,000
2520.hawk.iit.edu 5%0,000
2521.easyroam-pca.hs-mainz.de 5%0,000
2522.sanko.eduroam.jp 5%0,000
2523.mpi-hd.mpg.de 5%0,000
2524.psl.eu 5%0,000
2525.my.bcit.ca 5%0,000
2526.ads.northwestern.edu 5%0,000
2527.easyroam-pca.ph-freiburg.de 5%0,000
2528.burycollege.ac.uk 5%0,000
2529.edu-kw1c.nl 5%0,000
2530.rijksmuseum.nl 5%0,000
2531.muveszeti-szhely.edu.hu 5%0,000
2532.ugd.edu.mk 5%0,000
2533.zf.uni-lj.si 5%0,000
2534.rcsi.ie 5%0,000
2535.douglascollege.ca 5%0,000
2536.parisnanterre.fr 5%0,000
2537.bardosl-na.edu.hu 5%0,000
2538.osdj-cerklje.si 5%0,000
2539.mwn.de 5%0,000
2540.os-sturje.si 5%0,000
2541.gestion.unican.es 5%0,000
2542.vacim-tbanya.edu.hu 5%0,000
2543.rau.ac.uk 5%0,000
2544.inpe.br 5%0,000
2545.adm.aho.no 5%0,000
2546.stud.inn.no 5%0,000
2547.fhgr.ch 5%0,000
2548.dhbw-loerrach.de 5%0,000
2549.cqu.edu.au 5%0,000
2550.ime.fraunhofer.de 5%0,000
2551.nsu.ru 5%0,000
2552.uoh.edu.pk 5%0,000
2553.yonsei.ac.kr 5%0,000
2554.hope.ac.uk 5%0,000
2555.institutoptique.fr 5%0,000
2556.th-wildau.de 5%0,000
2557.jnu.ac.kr 5%0,000
2558.osdk.si 5%0,000
2559.leerling.ichthuskampen.nl 5%0,000
2560.qatar-med.cornell.edu 5%0,000
2561.tifr.res.in 5%0,000
2562.stc-r.nl 5%0,000
2563.rochester.edu 5%0,000
2564.edu.stc-r.nl 5%0,000
2565.osld.si 5%0,000
2566.inra.fr 5%0,000
2567.inl.int 5%0,000
2568.iuk.ukri.org 5%0,000
2569.lehigh.edu 5%0,000
2570.gymstr.cz 5%0,000
2571.muveszeti-szhely.sulinet.hu 5%0,000
2572.csir.co.za 5%0,000
2573.hajozasi.sulinet.hu 5%0,000
2574.nki.nl 5%0,000
2575.wcu.edu 5%0,000
2576.tyndall.ie 5%0,000
2577.umw.edu 5%0,000
2578.abesednjak.si 5%0,000
2579.ichthuskampen.nl 5%0,000
2580.agnietencollege.nl 5%0,000
2581.edu.fhdw.de 5%0,000
2582.hcmr.gr 5%0,000
2583.bolyai-el.sulinet.hu 5%0,000
2584.cnam.fr 5%0,000
2585.mec.edu.om 5%0,000
2586.gsf.nl 5%0,000
2587.uitm.edu.my 5%0,000
2588.iucs.cespu.pt 5%0,000
2589.uri.edu 5%0,000
2590.lsus.edu 5%0,000
2591.essec.edu 5%0,000
2592.runnet.ru 5%0,000
2593.ibrivtc.edu.om 5%0,000
2594.ge.infn.it 5%0,000
2595.osbos.si 4%0,000
2596.mq.edu.au 4%0,000
2597.campus.nscc.ca 4%0,000
2598.euclidebari.it 4%0,000
2599.wlu.edu 4%0,000
2600.ds.mpg.de 4%0,000
2601.espoch.edu.ec 4%0,000
2602.zvu.hr 4%0,000
2603.physics.uoc.gr 4%0,000
2604.osgradec.si 4%0,000
2605.wfu.edu 4%0,000
2606.agrosupdijon.fr 4%0,000
2607.jisc.ac.uk 4%0,000
2608.tohoku-gakuin.ac.jp 4%0,000
2609.canisiuscollege.nl 4%0,000
2610.onisep.fr 4%0,000
2611.ostrnovo.si 4%0,000
2612.gibs.co.za 4%0,000
2613.film.auth.gr 4%0,000
2614.leerling.denieuwsteschool.nl 4%0,000
2615.epn.edu.ec 4%0,000
2616.uhi.ac.uk 4%0,000
2617.op.ac.nz 4%0,000
2618.mb.dhbw-ravensburg.de 4%0,000
2619.nust.edu.pk 4%0,000
2620.ehu.eus 4%0,000
2621.ifj.edu.pl 4%0,000
2622.umcutrecht.nl 4%0,000
2623.past.auth.gr 4%0,000
2624.uao.es 4%0,000
2625.studbocconi.it 4%0,000
2626.ad.ncsu.edu 4%0,000
2627.dsmz.de 4%0,000
2628.mijnpiusx.nl 4%0,000
2629.cqu.edu.cn 4%0,000
2630.szlgbp.sulinet.hu 4%0,000
2631.solent.ac.uk 4%0,000
2632.hofstadlyceum.eu 4%0,000
2633.ibcp.fr 4%0,000
2634.flog.uned.es 4%0,000
2635.khu.ac.kr 4%0,000
2636.mbi-berlin.de 4%0,000
2637.iadt.ie 4%0,000
2638.anglia.ac.uk 4%0,000
2639.students.gimnm.si 4%0,000
2640.adm.ehu.es 4%0,000
2641.vet-alfort.fr 4%0,000
2642.bulgarfoldi-mc.sulinet.hu 4%0,000
2643.ehesp.fr 4%0,000
2644.uca.fr 4%0,000
2645.salford.ac.uk 4%0,000
2646.siena.edu 4%0,000
2647.esloo.nl 4%0,000
2648.edu.rocfriesepoort.nl 4%0,000
2649.ekcgroup.ac.uk 4%0,000
2650.kau.se 4%0,000
2651.webmail.uwinnipeg.ca 4%0,000
2652.chesterfield.ac.uk 4%0,000
2653.os-petrovce.si 4%0,000
2654.uac.bj 4%0,000
2655.osorehek.si 4%0,000
2656.skole.vtfk.no 4%0,000
2657.exe-coll.ac.uk 4%0,000
2658.ssts.si 4%0,000
2659.io-warnemuende.de 4%0,000
2660.sg.sckr.si 4%0,000
2661.umanitoba.ca 4%0,000
2662.rtsu.tj 4%0,000
2663.upct.es 4%0,000
2664.ph-linz.at 4%0,000
2665.edu.novia.fi 4%0,000
2666.nerc.ac.uk 4%0,000
2667.ossentilj.si 4%0,000
2668.reitoria.unl.pt 4%0,000
2669.cpb.nl 4%0,000
2670.iris-cvo.nl 4%0,000
2671.edu.ehesp.fr 4%0,000
2672.csany-szendrey.sulinet.hu 4%0,000
2673.stthomas.edu 4%0,000
2674.stud.unifi.it 4%0,000
2675.eleve.ehesp.fr 4%0,000
2676.hesav.ch 4%0,000
2677.mif.vu.lt 4%0,000
2678.wifi.knu.ua 4%0,000
2679.bio.dtu.dk 4%0,000
2680.gmit.ie 4%0,000
2681.agro.auth.gr 4%0,000
2682.vetagro-sup.fr 4%0,000
2683.mondragon.edu 4%0,000
2684.student.uio.no 4%0,000
2685.pag.sulinet.hu 4%0,000
2686.lmta.lt 4%0,000
2687.hbk-bs.de 4%0,000
2688.avu.cz 4%0,000
2689.arcadia.edu 4%0,000
2690.osakafu-u.ac.jp 4%0,000
2691.maartens.nl 4%0,000
2692.fsa.pub.ro 4%0,000
2693.fmenr.duth.gr 4%0,000
2694.buckingham.ac.uk 4%0,000
2695.csd.uoc.gr 4%0,000
2696.akane.waseda.jp 3%0,000
2697.ufmg.br 3%0,000
2698.uark.edu 3%0,000
2699.pasteur.fr 3%0,000
2700.turing.ac.uk 3%0,000
2701.huygenscollege.nl 3%0,000
2702.dijaki.gimnazija-siska.si 3%0,000
2703.cnrs-orleans.fr 3%0,000
2704.geant.org 3%0,000
2705.hofstra.edu 3%0,000
2706.newman.ac.uk 3%0,000
2707.gimoste.si 3%0,000
2708.med.cornell.edu 3%0,000
2709.stud.ism.lt 3%0,000
2710.altisk-pvasara.edu.hu 3%0,000
2711.edu.hu 3%0,000
2712.adelaide.edu.au 3%0,000
2713.dife.de 3%0,000
2714.barnsley.ac.uk 3%0,000
2715.nibio.no 3%0,000
2716.biol-public.ethz.ch 3%0,000
2717.uochb.cas.cz 3%0,000
2718.latrobe.edu.au 3%0,000
2719.pgmb.si 3%0,000
2720.gimkp.si 3%0,000
2721.edu.rtu.lv 3%0,000
2722.hswt.de 3%0,000
2723.edu.ubboemmius.nl 3%0,000
2724.moraf-bp.edu.hu 3%0,000
2725.csusm.edu 3%0,000
2726.marnixgymnasium.nl 3%0,000
2727.fdiba.tu-sofia.bg 3%0,000
2728.knust.edu.gh 3%0,000
2729.ie-freiburg.mpg.de 3%0,000
2730.zrinyi-miskolc.sulinet.hu 3%0,000
2731.calvin.edu 3%0,000
2732.aau.at 3%0,000
2733.riteh.hr 3%0,000
2734.gfv.hr 3%0,000
2735.merewade.nl 3%0,000
2736.ambelt.nl 3%0,000
2737.dh-karlsruhe.de 3%0,000
2738.jacks.sdstate.edu 3%0,000
2739.ull.es 3%0,000
2740.etu.uqac.ca 3%0,000
2741.bartok-misk.sulinet.hu 3%0,000
2742.fh-zwickau.de 3%0,000
2743.gims.edu.pk 3%0,000
2744.stud.uniroma3.it 3%0,000
2745.arnes.si 3%0,000
2746.fmi.ch 3%0,000
2747.sc-sg.si 3%0,000
2748.ds.fh-kl.de 3%0,000
2749.iwu.fraunhofer.de 3%0,000
2750.emory.edu 3%0,000
2751.csun.edu 3%0,000
2752.hetccc.nl 3%0,000
2753.udec.cl 3%0,000
2754.leerling.heerenlanden.nl 3%0,000
2755.sigma-clermont.fr 3%0,000
2756.veluwseonderwijsgroep.nl 3%0,000
2757.unich.it 3%0,000
2758.cbpf.br 3%0,000
2759.rocmensoalting.nl 3%0,000
2760.shanghaitech.edu.cn 3%0,000
2761.collegeahuntsic.qc.ca 3%0,000
2762.mefst.hr 3%0,000
2763.uni-neumann.hu 3%0,000
2764.sp.up.pt 3%0,000
2765.ksr.ch 3%0,000
2766.mail.wvu.edu 3%0,000
2767.arpad-sp.sulinet.hu 3%0,000
2768.pdx.edu 3%0,000
2769.osbraslovce.si 3%0,000
2770.vacim-szfvar2.sulinet.hu 3%0,000
2771.ipbeja.pt 3%0,000
2772.mnsu.edu 3%0,000
2773.unbc.ca 3%0,000
2774.humboldt.edu 3%0,000
2775.tsu.edu.ge 3%0,000
2776.hubrecht.eu 3%0,000
2777.bocskaia-hbosz.sulinet.hu 3%0,000
2778.colchester.ac.uk 3%0,000
2779.elmki.sulinet.hu 3%0,000
2780.una.cr 3%0,000
2781.ucv.es 3%0,000
2782.inrs.ca 3%0,000
2783.gakushuin-gwc.eduroam.jp 3%0,000
2784.duo.nl 3%0,000
2785.csikf-bp.sulinet.hu 3%0,000
2786.osbezigrad.si 3%0,000
2787.slcc.edu 3%0,000
2788.altisk-urhida.sulinet.hu 3%0,000
2789.cs.pub.ro 3%0,000
2790.altisk-hsz.sulinet.hu 3%0,000
2791.zimandy.sulinet.hu 3%0,000
2792.uni-regensburg.de 3%0,000
2793.guest-net.ethz.ch 3%0,000
2794.renn4.nl 3%0,000
2795.cfm-charite.de 3%0,000
2796.panteion.gr 3%0,000
2797.gedoi-szeged.sulinet.hu 3%0,000
2798.inp-toulouse.fr 3%0,000
2799.schulek-bp.sulinet.hu 3%0,000
2800.staff.ncirl.ie 3%0,000
2801.lang.utcluj.ro 3%0,000
2802.hunyadi-bp14.sulinet.hu 3%0,000
2803.utc.fr 3%0,000
2804.ku.sk 3%0,000
2805.sc-sezana.si 3%0,000
2806.faculty.ie.edu 3%0,000
2807.myci.csuci.edu 3%0,000
2808.os-sempeter.si 3%0,000
2809.brc.hu 3%0,000
2810.fh-vie.ac.at 3%0,000
2811.econ.duth.gr 3%0,000
2812.nioo.knaw.nl 3%0,000
2813.nih.no 3%0,000
2814.phs.no 3%0,000
2815.lutonsfc.ac.uk 3%0,000
2816.racunarstvo.hr 3%0,000
2817.falcon.bentley.edu 3%0,000
2818.ek-cer.hu 3%0,000
2819.ingoliceva.si 3%0,000
2820.ll.hetlyceumvos.nl 3%0,000
2821.novalaw.unl.pt 2%0,000
2822.ncssm.edu 2%0,000
2823.hshl.de 2%0,000
2824.sck.be 2%0,000
2825.bti.vu.lt 2%0,000
2826.guelphhumber.ca 2%0,000
2827.arch.auth.gr 2%0,000
2828.esigelec.fr 2%0,000
2829.ithaca.edu 2%0,000
2830.ing.uc3m.es 2%0,000
2831.admon.upo.es 2%0,000
2832.vef.hr 2%0,000
2833.glos.ac.uk 2%0,000
2834.scidom.de 2%0,000
2835.stlawu.edu 2%0,000
2836.amtap.md 2%0,000
2837.img.cas.cz 2%0,000
2838.tarjani-hmvhely.edu.hu 2%0,000
2839.lumsa.it 2%0,000
2840.osrj.si 2%0,000
2841.bethleng-kozl.edu.hu 2%0,000
2842.itl.auth.gr 2%0,000
2843.ipan.lublin.pl 2%0,000
2844.law.auth.gr 2%0,000
2845.grena.ge 2%0,000
2846.ac-nantes.fr 2%0,000
2847.nycu.edu.tw 2%0,000
2848.th-owl.de 2%0,000
2849.alfa-college.nl 2%0,000
2850.vito.be 2%0,000
2851.helb-prigogine.be 2%0,000
2852.denieuwsteschool.nl 2%0,000
2853.wsl.ch 2%0,000
2854.math.auth.gr 2%0,000
2855.escelje.si 2%0,000
2856.isas.de 2%0,000
2857.dhbw-vs.de 2%0,000
2858.fh-kaernten.at 2%0,000
2859.cau.ac.kr 2%0,000
2860.csengeriskola.edu.hu 2%0,000
2861.weston.ac.uk 2%0,000
2862.unamur.be 2%0,000
2863.ehl.ch 2%0,000
2864.science.ru.nl 2%0,000
2865.jour.auth.gr 2%0,000
2866.upt.ro 2%0,000
2867.drexel.edu 2%0,000
2868.fh-duesseldorf.de 2%0,000
2869.uleth.ca 2%0,000
2870.scionresearch.com 2%0,000
2871.insa-rouen.fr 2%0,000
2872.sevilla.uned.es 2%0,000
2873.reseau.eseo.fr 2%0,000
2874.barton.ac.uk 2%0,000
2875.uni-magdeburg.de 2%0,000
2876.ds.fordham.edu 2%0,000
2877.bfh.ch 2%0,000
2878.surfnet.nl 2%0,000
2879.esg.ipsantarem.pt 2%0,000
2880.sszagorje.si 2%0,000
2881.smunet.smu.ca 2%0,000
2882.smu.edu 2%0,000
2883.sts-ljubljana.si 2%0,000
2884.hzg.de 2%0,000
2885.unice.fr 2%0,000
2886.leering.talentstad.nl 2%0,000
2887.scai.fraunhofer.de 2%0,000
2888.andrews.cmu.edu 2%0,000
2889.bd-altisk-bp.sulinet.hu 2%0,000
2890.ac-rouen.fr 2%0,000
2891.ssom.si 2%0,000
2892.essec.fr 2%0,000
2893.gimsen.si 2%0,000
2894.id.aau.dk 2%0,000
2895.upf.pf 2%0,000
2896.dszcbaross.sulinet.hu 2%0,000
2897.illyes-bors.sulinet.hu 2%0,000
2898.staff.utcluj.ro 2%0,000
2899.fade.up.pt 2%0,000
2900.bournemouth.ac.uk 2%0,000
2901.intranet.inp-greifswald.de 2%0,000
2902.wildcats.unh.edu 2%0,000
2903.jagbp.sulinet.hu 2%0,000
2904.inlumine.ual.es 2%0,000
2905.lbf.fraunhofer.de 2%0,000
2906.plymouth.edu 2%0,000
2907.univ-lyon2.fr 2%0,000
2908.ivv-dd.fraunhofer.de 2%0,000
2909.mpie.de 2%0,000
2910.chula.ac.th 2%0,000
2911.osdravlje.si 2%0,000
2912.bic-lj.si 2%0,000
2913.stanislascollege.nl 2%0,000
2914.aff.asu.lt 2%0,000
2915.solavidem.si 2%0,000
2916.osvic.si 2%0,000
2917.makspecar.si 2%0,000
2918.vechtdalcollege.nl 2%0,000
2919.dent.auth.gr 2%0,000
2920.uke.de 2%0,000
2921.fh-stralsund.de 2%0,000
2922.cursist.rockopnh.nl 2%0,000
2923.oszki.sulinet.hu 2%0,000
2924.kobe-cufs.ac.jp 2%0,000
2925.fu.uni-lj.si 2%0,000
2926.csiro.au 2%0,000
2927.vorosmarty-debr.sulinet.hu 2%0,000
2928.amc.uva.nl 2%0,000
2929.cnic.es 2%0,000
2930.fra-uas.de 2%0,000
2931.htw-aalen.de 2%0,000
2932.kazszki-bocs.sulinet.hu 2%0,000
2933.nimeto.nl 2%0,000
2934.os-marijevere.si 2%0,000
2935.bcit.ca 2%0,000
2936.unizwa.edu.om 2%0,000
2937.leerling.vmbomaastricht.nl 2%0,000
2938.ad.fullerton.edu 2%0,000
2939.univ-brest.fr 2%0,000
2940.rkh.se 2%0,000
2941.ird.fr 2%0,000
2942.biophys.mpg.de 2%0,000
2943.eso.org 2%0,000
2944.zlc.edu.es 2%0,000
2945.fit.ac.cy 2%0,000
2946.altisk-veroce.edu.hu 2%0,000
2947.univ-lehavre.fr 2%0,000
2948.southessex.ac.uk 2%0,000
2949.pucrs.br 2%0,000
2950.molnarf-bpme.sulinet.hu 2%0,000
2951.ciclosformativosceu.es 2%0,000
2952.sintlucas.nl 2%0,000
2953.bio.uminho.pt 2%0,000
2954.med.wmich.edu 2%0,000
2955.zu.de 2%0,000
2956.clarku.edu 2%0,000
2957.students.uwf.edu 2%0,000
2958.eldecollege.nl 2%0,000
2959.graduateinstitute.ch 2%0,000
2960.hse.ru 2%0,000
2961.fkie.fraunhofer.de 2%0,000
2962.varosmajor.edu.hu 1%0,000
2963.inf.elte.hu 1%0,000
2964.umw.edu.pl 1%0,000
2965.conestogac.on.ca 1%0,000
2966.hs-coburg.de 1%0,000
2967.lemoyne.edu 1%0,000
2968.drcmr.dk 1%0,000
2969.hmc.edu 1%0,000
2970.amu.cz 1%0,000
2971.os-tabor.si 1%0,000
2972.zips.uakron.edu 1%0,000
2973.uvsq.fr 1%0,000
2974.univ-savoie.fr 1%0,000
2975.estc.ipl.pt 1%0,000
2976.student.fdu.edu 1%0,000
2977.inha.fr 1%0,000
2978.miyazaki-u.ac.jp 1%0,000
2979.union.edu 1%0,000
2980.oszuzemberk.si 1%0,000
2981.mpi-magdeburg.mpg.de 1%0,000
2982.pad.ptb.de 1%0,000
2983.login.cuny.edu 1%0,000
2984.edu.teicrete.gr 1%0,000
2985.xaverian.ac.uk 1%0,000
2986.harper-adams.ac.uk 1%0,000
2987.ucn.dk 1%0,000
2988.druga.si 1%0,000
2989.enea.it 1%0,000
2990.sammen.no 1%0,000
2991.cee.uned.es 1%0,000
2992.ibs.fr 1%0,000
2993.hetcollegevos.nl 1%0,000
2994.os-naklo.si 1%0,000
2995.stud.phzh.ch 1%0,000
2996.uad.ac.uk 1%0,000
2997.fsu.edu 1%0,000
2998.sas.ipp.pt 1%0,000
2999.rmur.edu.pk 1%0,000
3000.nuffic.geteduroam.nl 1%0,000
3001.altisk-taszar.sulinet.hu 1%0,000
3002.lit.auth.gr 1%0,000
3003.oszki.edu.hu 1%0,000
3004.ci.uc.pt 1%0,000
3005.eh-darmstadt.de 1%0,000
3006.sznad-bppa.sulinet.hu 1%0,000
3007.maricopa.edu 1%0,000
3008.kentlaw.iit.edu 1%0,000
3009.arany-bukkabrany.sulinet.hu 1%0,000
3010.cnous.fr 1%0,000
3011.veresp-bp.sulinet.hu 1%0,000
3012.usq.edu.au 1%0,000
3013.direito.uminho.pt 1%0,000
3014.umed.lodz.pl 1%0,000
3015.morleycollege.ac.uk 1%0,000
3016.khi.fi.it 1%0,000
3017.hus.ac.jp 1%0,000
3018.hep-bejune.ch 1%0,000
3019.ecam.fr 1%0,000
3020.budai.sulinet.hu 1%0,000
3021.eg-gym.dk 1%0,000
3022.kanagawa-u.ac.jp 1%0,000
3023.vik.sulinet.hu 1%0,000
3024.leerling.thomasakempis.nl 1%0,000
3025.wifi.gamtt.sk 1%0,000
3026.aletta.nl 1%0,000
3027.sum.ba 1%0,000
3028.solihullsfc.ac.uk 1%0,000
3029.barczi-nyiregyhaza.sulinet.hu 1%0,000
3030.ff.uc.pt 1%0,000
3031.szegbp.sulinet.hu 1%0,000
3032.chemistry.uoc.gr 1%0,000
3033.regiocollege.nl 1%0,000
3034.private.vki.eu 1%0,000
3035.isti.cnr.it 1%0,000
3036.learnhfh.ch 1%0,000
3037.eleves.ec-nantes.fr 1%0,000
3038.cvo-zwfryslan.nl 1%0,000
3039.csgwesselgansfort.nl 1%0,000
3040.bsu.edu 1%0,000
3041.irsm.cas.cz 1%0,000
3042.ssj-jesenice.si 1%0,000
3043.ecl.nl 1%0,000
3044.ipm.ir 1%0,000
3045.vorosmarty-erd.sulinet.hu 1%0,000
3046.hetstedelijk.nl 1%0,000
3047.tancsics.sulinet.hu 1%0,000
3048.dijak.sgv.si 1%0,000
3049.thomasmore.be 1%0,000
3050.taszi.sulinet.hu 1%0,000
3051.karacs-pladany.sulinet.hu 1%0,000
3052.isi.fraunhofer.de 1%0,000
3053.leerling.gymnasium-apeldoorn.nl 1%0,000
3054.ibspan.waw.pl 1%0,000
3055.arch.duth.gr 1%0,000
3056.loketzwijndrecht.nl 1%0,000
3057.seslj.si 1%0,000
3058.tvt-pecs.sulinet.hu 1%0,000
3059.osbp.si 1%0,000
3060.vunet.vu.nl 1%0,000
3061.heritage.co.ug 1%0,000
3062.uoguelph.ca 1%0,000
3063.vmg.sulinet.hu 1%0,000
3064.ekonomska-ms.si 1%0,000
3065.tig-godollo.sulinet.hu 1%0,000
3066.szigetiu-bp.sulinet.hu 1%0,000
3067.osgornjigrad.si 1%0,000
3068.efpl.be 1%0,000
3069.hivolda.no 1%0,000
3070.aranyj-nkoros.sulinet.hu 1%0,000
3071.leerlingcc.nl 1%0,000
3072.agrocampus-ouest.fr 1%0,000
3073.drake.edu 1%0,000
3074.menner-tata.sulinet.hu 1%0,000
3075.vcc.ca 1%0,000
3076.fis.unm.si 1%0,000
3077.korosi-csoma.sulinet.hu 1%0,000
3078.belvarosi-kalocsa.sulinet.hu 1%0,000
3079.szlgimi.sulinet.hu 1%0,000
3080.esa.ipsantarem.pt 1%0,000
3081.cu.edu.ge 1%0,000
3082.gwmail.gwu.edu 1%0,000
3083.udayton.edu 1%0,000
3084.amolf.nl 1%0,000
3085.fkkt1.uni-lj.si 1%0,000
3086.hahn-schickard.de 1%0,000
3087.brocku.ca 1%0,000
3088.fh-koeln.de 1%0,000
3089.barsonyj-miskolc.sulinet.hu 1%0,000
3090.elte-apaczai.sulinet.hu 1%0,000
3091.pestib-bp.sulinet.hu 1%0,000
3092.aulecsit.uniud.it 1%0,000
3093.rpi.edu 1%0,000
3094.helmo.be 1%0,000
3095.nersc.no 1%0,000
3096.fa.uni-lj.si 1%0,000
3097.unl.edu.ec 1%0,000
3098.ss-crnomelj.si 1%0,000
3099.ossklm.si 1%0,000
3100.psc.ac.rs 1%0,000
3101.vmg-bp8.sulinet.hu 1%0,000
3102.sztlaszlo-mogyorod.sulinet.hu 1%0,000
3103.sztaki.hu 1%0,000
3104.med.duth.gr 1%0,000
3105.dijak.presernova.si 1%0,000
3106.okanagan.bc.ca 1%0,000
3107.nured.auth.gr 1%0,000
3108.ossentvid.si 1%0,000
3109.tildy-szhalom.sulinet.hu 1%0,000
3110.drenthecollege.nl 1%0,000
3111.theo.auth.gr 1%0,000
3112.bardosl-na.sulinet.hu 1%0,000
3113.ffg.sulinet.hu 1%0,000
3114.aumnos.uc3m.es 1%0,000
3115.studentfr.ch 1%0,000
3116.uic.es 1%0,000
3117.hartpury.ac.uk 1%0,000
3118.alunos.ipbeja.pt 1%0,000
3119.fit.vutbr.cz 1%0,000
3120.ait.ie 1%0,000
3121.gtu.edu.ge 1%0,000
3122.fba.up.pt 1%0,000
3123.altisk-kiszombor.sulinet.hu 1%0,000
3124.lorantffydb.sulinet.hu 1%0,000
3125.os-novefuzine.si 1%0,000
3126.felsovarosi.sulinet.hu 1%0,000
3127.thurigy-vpalota.sulinet.hu 1%0,000
3128.kozg-cegled.sulinet.hu 1%0,000
3129.vu-wien.ac.at 1%0,000
3130.veritasacademy.sulinet.hu 1%0,000
3131.mpp.mpg.de 1%0,000
3132.ics.forth.gr 1%0,000
3133.acadiau.ca 1%0,000
3134.uaos.hr 1%0,000
3135.uwc.ac.za 1%0,000
3136.sdu.edu.cn 1%0,000
3137.at.urfu.ru 1%0,000
3138.vea.lv 1%0,000
3139.elektro.dtu.dk 1%0,000
3140.hkr.se 1%0,000
3141.conservatorio.trieste.it 1%0,000
3142.alu.upo.es 1%0,000
3143.cuhk.edu.cn 1%0,000
3144.careum-bz.ch 1%0,000
3145.ad.umn.edu 1%0,000
3146.fhsstudents.ch 1%0,000
3147.hampshire.edu 1%0,000
3148.hist.auth.gr 1%0,000
3149.catholic.edu.au 1%0,000
3150.ieg.fraunhofer.de 1%0,000
3151.kazinczy-gyor.sulinet.hu 1%0,000
3152.unisb.hr 1%0,000
3153.fuuast.edu.pk 1%0,000
3154.chimie-paristech.fr 1%0,000
3155.ias.edu 1%0,000
3156.ipari-veszprem.edu.hu 1%0,000
3157.glasgowkelvin.ac.uk 1%0,000
3158.gador-bp22.edu.hu 1%0,000
3159.gtr.cz 1%0,000
3160.uds.nuigalway.ie 1%0,000
3161.easyroam-pca.hm.edu 1%0,000
3162.os-store.si 1%0,000
3163.madach-godollo.edu.hu 1%0,000
3164.okrogar.si 1%0,000
3165.ensp.unl.pt 1%0,000
3166.ie.uminho.pt 1%0,000
3167.eduroam.ucc.ie 1%0,000
3168.kit.nl 1%0,000
3169.kku.ac.th 1%0,000
3170.nct.edu.om 1%0,000
3171.kmu.edu.pk 1%0,000
3172.isibrno.cz 1%0,000
3173.diamond.ac.uk 1%0,000
3174.fmh.ulisboa.pt 1%0,000
3175.univpm.it 1%0,000
3176.fpn.unsa.ba 1%0,000
3177.suu.edu 1%0,000
3178.dakol-karvina.cz 1%0,000
3179.ucenec.os-sentjernej.si 1%0,000
3180.cf.ac.uk 1%0,000
3181.centralstmichaels.ac.uk 1%0,000
3182.em-normandie.fr 1%0,000
3183.hutton.ac.uk 1%0,000
3184.dominicuscollege.nl 1%0,000
3185.farn-ct.ac.uk 1%0,000
3186.puskas.sulinet.hu 1%0,000
3187.oskoseze.si 1%0,000
3188.leerlingdc.nl 1%0,000
3189.ospolje.si 1%0,000
3190.os-strazisce-kr.si 1%0,000
3191.lilla-debrecen.sulinet.hu 1%0,000
3192.student.umlub.pl 1%0,000
3193.adelphi.edu 1%0,000
3194.som.umaryland.edu 1%0,000
3195.eik.bme.hu 1%0,000
3196.nie.edu.sg 1%0,000
3197.wumm.edu.pk 1%0,000
3198.ale.se 1%0,000
3199.students.uva.nl 1%0,000
3200.harrer-bp3.sulinet.hu 1%0,000
3201.zv.fraunhofer.de 1%0,000
3202.tongji.edu.cn 1%0,000
3203.coyotes.usd.edu 1%0,000
3204.zsem.hr 1%0,000
3205.edu.uzleuven.be 1%0,000
3206.petofi-nyhaza.sulinet.hu 1%0,000
3207.sw.ca 1%0,000
3208.kavalahospital.gr 1%0,000
3209.petofikoll-mohacs.sulinet.hu 1%0,000
3210.fdmz.hr 1%0,000
3211.health.ucsd.edu 1%0,000
3212..ahk.nl 1%0,000
3213.shct.edu.om 1%0,000
3214.emse.fr 1%0,000
3215.renu.ac.ug 1%0,000
3216.sewanee.edu 1%0,000
3217.ukim.mk 1%0,000
3218.iacm.forth.gr 1%0,000
3219.fks.uoc.gr 1%0,000
3220.jsmu.edu.pk 1%0,000
3221.win.stanford.edu 1%0,000
3222.student.cuni.cz 1%0,000
3223.leerling.erasmiaans.nl 1%0,000
Toplam (3223 Kurum): 5.569.447% 100,000

SP Sayıları (Yurtiçi ve yurtdışı). Sadece OK için.

Yurtiçi: 45.024.176%76,532
Yurtdışı: 13.806.305%23,468
Toplam 58.830.481% 100,000

SP Sayıları (Ülkeler). Sadece OK için.

1.Türkiye - tr 45.024.176%76,532
2.org 5.723.982%9,730
3.Almanya - de 1.204.145%2,047
4.Çek Cumhuriyeti - cz 1.094.923%1,861
5.edu 1.034.433%1,758
6.Birleşik Krallık - uk 967.863%1,645
7.İtalya - it 657.412%1,117
8.Hollanda - nl 607.676%1,033
9.Fransa - fr 497.777%0,846
10.Polonya - pl 281.969%0,479
11.Avusturya - at 273.370%0,465
12.Portekiz - pt 165.392%0,281
13.Yunanistan - gr 144.922%0,246
14.Hırvatistan - hr 123.371%0,210
15.Slovakya Cumhuriyeti - sk 110.399%0,188
16.İrlanda - ie 103.171%0,175
17.İspanya - es 100.501%0,171
18.Lüksemburg - lu 91.288%0,155
19.Japonya - jp 66.401%0,113
20.Norveç - no 65.429%0,111
21.net 64.504%0,110
22.Romanya - ro 63.670%0,108
23.İsviçre - ch 59.700%0,101
24.Litvanya - lt 43.012%0,073
25.Macaristan - hu 37.658%0,064
26.Slovenya - si 33.658%0,057
27.Finlandiya - fi 24.438%0,042
28.Sırbistan - rs 24.055%0,041
29.Kanada - ca 18.351%0,031
30.Güney Afrika - za 18.117%0,031
31.Pakistan - pk 15.140%0,026
32.unibas 14.480%0,025
33.Letonya - lv 6.479%0,011
34.Güney Kore - kr 5.892%0,010
35.Uganda - ug 5.549%0,009
36.İsrail - il 5.168%0,009
37.eduroam_nro_ps_bzu 5.095%0,009
38.Bulgaristan - bg 4.923%0,008
39.uvi 4.142%0,007
40.wing 3.983%0,007
41.com 3.852%0,007
42.Danimarka - dk 3.444%0,006
43.eduroam1 3.136%0,005
44.de,eduroam-sp-country=de 3.098%0,005
45.usb 2.811%0,005
46.Tayland - th 2.113%0,004
47.${operator_name} 2.019%0,003
48.eu 1.721%0,003
49.fps 1.672%0,003
50.Rusya - ru 1.272%0,002
51.gov 1.228%0,002
52.Avustralya - au 1.133%0,002
53.Ukrayna - ua 669%0,001
54.Beyaz Rusya - by 618%0,001
55.Umman - om 588%0,001
56.local 527%0,001
57.Endonezya - id 513%0,001
58.Malezya - my 442%0,001
59.Birleşik Devletler - us 361%0,001
60.Bangladeş - bd 355%0,001
61. 308%0,001
62.İzlanda - is 266%0,000
63.anv0tapw! 241%0,000
64.tld 219%0,000
65.Makedonya - mk 208%0,000
66.Moldova - md 142%0,000
67.Brezilya - br 139%0,000
68.eduroamdemo 105%0,000
69.int 90%0,000
70.Şili - cl 85%0,000
71.Yeni Zelanda - nz 68%0,000
72.archi 66%0,000
73.ax 56%0,000
74.burek 48%0,000
75.Ermenistan - am 34%0,000
76.Sri Lanka - lk 28%0,000
77.shu 23%0,000
78.swisstph 22%0,000
79.Estonya - ee 21%0,000
80.Botsvana - bw 18%0,000
81.Çin - cn 16%0,000
82.Filipinler - ph 13%0,000
83.Zambiya - zm 12%0,000
84.Fas - ma 9%0,000
85.mmda 8%0,000
86.coop 8%0,000
87.extreme-accesspoints-nuffic 8%0,000
88.museum 6%0,000
89.cat 6%0,000
90.eus 5%0,000
91.Mali - ml 5%0,000
92.underground_uns 5%0,000
93.internet2-r1079 2%0,000
94.Nijerya - ng 2%0,000
95.university 1%0,000
96.Nepal - np 1%0,000
97.tech 1%0,000
Toplam (97 Ülke): 58.830.481% 100,000

SP Sayıları (Kurumlar - TR). Sadece OK için.

1.ege.edu.tr 6.005.594%13,339
2.sakarya.edu.tr 2.629.260%5,840
3.deu.edu.tr 2.146.343%4,767
4.iuc.edu.tr 1.991.540%4,423
5.ankara.edu.tr 1.752.560%3,892
6.metu.edu.tr 1.658.770%3,684
7.marmara.edu.tr 1.497.232%3,325
8.boun.edu.tr 1.276.976%2,836
9.istanbul.edu.tr 1.228.101%2,728
10.anadolu.edu.tr 1.212.412%2,693
11.sdu.edu.tr 1.125.834%2,501
12.itu.edu.tr 1.107.428%2,460
13.hacettepe.edu.tr 1.005.002%2,232
14.gazi.edu.tr 828.559%1,840
15.pau.edu.tr 800.292%1,777
16.tedu.edu.tr 795.498%1,767
17.atauni.edu.tr 761.937%1,692
18.ktu.edu.tr 722.100%1,604
19.selcuk.edu.tr 703.821%1,563
20.akdeniz.edu.tr 694.032%1,541
21.ikcu.edu.tr 689.159%1,531
22.nku.edu.tr 596.041%1,324
23.yasar.edu.tr 580.409%1,289
24.cbu.edu.tr 564.467%1,254
25.uludag.edu.tr 434.711%0,966
26.adu.edu.tr 428.717%0,952
27.omu.edu.tr 402.403%0,894
28.izmirekonomi.edu.tr 382.046%0,849
29.erzurum.edu.tr 360.499%0,801
30.kayseri.edu.tr 352.232%0,782
31.erciyes.edu.tr 306.071%0,680
32.ozyegin.edu.tr 289.289%0,643
33.baskent.edu.tr 277.322%0,616
34.afsu.edu.tr 272.261%0,605
35.iyte.edu.tr 255.695%0,568
36.ku.edu.tr 255.332%0,567
37.khas.edu.tr 250.427%0,556
38.bilgi.edu.tr 246.707%0,548
39.subu.edu.tr 245.363%0,545
40.erdogan.edu.tr 231.914%0,515
41.trakya.edu.tr 211.164%0,469
42.bakircay.edu.tr 210.031%0,466
43.mehmetakif.edu.tr 206.578%0,459
44.ibu.edu.tr 206.470%0,459
45.mu.edu.tr 187.712%0,417
46.karabuk.edu.tr 185.949%0,413
47.trabzon.edu.tr 180.500%0,401
48.aku.edu.tr 176.972%0,393
49.asbu.edu.tr 174.430%0,387
50.iku.edu.tr 172.397%0,383
51.beun.edu.tr 164.697%0,366
52.medeniyet.edu.tr 156.630%0,348
53.dpu.edu.tr 153.814%0,342
54.gtu.edu.tr 152.185%0,338
55.tau.edu.tr 150.160%0,334
56.arel.edu.tr 149.756%0,333
57.alanya.edu.tr 143.246%0,318
58.comu.edu.tr 138.724%0,308
59.harran.edu.tr 131.637%0,292
60.gsu.edu.tr 126.861%0,282
61.btu.edu.tr 122.687%0,272
62.gumushane.edu.tr 120.858%0,268
63.ktun.edu.tr 120.809%0,268
64.nevsehir.edu.tr 119.731%0,266
65.erzincan.edu.tr 119.386%0,265
66.gantep.edu.tr 117.629%0,261
67.gop.edu.tr 111.487%0,248
68.artuklu.edu.tr 106.820%0,237
69.bartin.edu.tr 105.746%0,235
70.tubitak.gov.tr 105.124%0,233
71.ogu.edu.tr 104.630%0,232
72.tinaztepe.edu.tr 101.246%0,225
73.inonu.edu.tr 100.254%0,223
74.kastamonu.edu.tr 95.366%0,212
75.kocaeli.edu.tr 94.958%0,211
76.cumhuriyet.edu.tr 94.761%0,210
77.giresun.edu.tr 88.282%0,196
78.aybu.edu.tr 84.224%0,187
79.hbv.edu.tr 82.426%0,183
80.amasya.edu.tr 82.193%0,183
81.firat.edu.tr 81.349%0,181
82.mku.edu.tr 78.429%0,174
83.lokmanhekim.edu.tr 78.245%0,174
84.atilim.edu.tr 76.125%0,169
85.samsun.edu.tr 72.923%0,162
86.yalova.edu.tr 70.304%0,156
87.kmu.edu.tr 70.131%0,156
88.iste.edu.tr 69.500%0,154
89.sbu.edu.tr 66.139%0,147
90.hitit.edu.tr 65.438%0,145
91.sabanciuniv.edu.tr 65.220%0,145
92.bayburt.edu.tr 63.894%0,142
93.bandirma.edu.tr 63.266%0,141
94.bilecik.edu.tr 58.869%0,131
95.yildiz.edu.tr 57.227%0,127
96.osmaniye.edu.tr 54.806%0,122
97.bilkent.edu.tr 54.629%0,121
98.ksbu.edu.tr 53.811%0,120
99.mef.edu.tr 52.537%0,117
100.klu.edu.tr 52.288%0,116
101.isparta.edu.tr 52.278%0,116
102.fsm.edu.tr 49.347%0,110
103.agri.edu.tr 48.781%0,108
104.kilis.edu.tr 48.423%0,108
105.ulak.net.tr 48.267%0,107
106.uskudar.edu.tr 47.593%0,106
107.artvin.edu.tr 46.737%0,104
108.cankaya.edu.tr 41.393%0,092
109.ohu.edu.tr 40.599%0,090
110.cukurova.edu.tr 39.243%0,087
111.mgu.edu.tr 35.023%0,078
112.batman.edu.tr 33.765%0,075
113.alparslan.edu.tr 33.269%0,074
114.aksaray.edu.tr 32.981%0,073
115.kku.edu.tr 32.042%0,071
116.duzce.edu.tr 32.027%0,071
117.dicle.edu.tr 31.347%0,070
118.bozok.edu.tr 26.735%0,059
119.idu.edu.tr 23.383%0,052
120.karatekin.edu.tr 22.733%0,050
121.medipol.edu.tr 16.676%0,037
122.gidatarim.edu.tr 15.606%0,035
123.atu.edu.tr 14.538%0,032
124.odu.edu.tr 13.948%0,031
125.igdir.edu.tr 12.573%0,028
126.erbakan.edu.tr 12.102%0,027
127.ardahan.edu.tr 8.923%0,020
128.thk.edu.tr 8.319%0,018
129.ayk.gov.tr 6.607%0,015
130.usak.edu.tr 6.252%0,014
131.yyu.edu.tr 5.464%0,012
132.dho.edu.tr 4.917%0,011
133.ahievran.edu.tr 2.035%0,005
134.istiklal.edu.tr 1.502%0,003
135.ulakbim.gov.tr 486%0,001
136.sivas.edu.tr 130%0,000
137.ankaramedipol.edu.tr 108%0,000
138.yeditepe.edu.tr 3%0,000
139.adiyaman.edu.tr 3%0,000
140.emu.edu.tr 2%0,000
Toplam (140 Kurum): 45.024.176% 100,000

SP Sayıları (Kurumlar - Yurtdışı). Sadece OK için.

1.etlr1.eduroam.org 5.585.676%40,457
2.nuonet.fr 304.695%2,207
3.upce.cz 283.293%2,052
4.polimi.it 267.593%1,938
5.eduroam.mwn.de 211.196%1,530
6.rwth-aachen.de 187.925%1,361
7.vsb.cz 158.984%1,152
8.put.poznan.pl 136.854%0,991
9.etlr2.eduroam.org 133.143%0,964
10.lrz.de 121.276%0,878
11.muni.cz 115.876%0,839
12.unimaas.nl 115.796%0,839
13.upatras.gr 92.869%0,673
14.uni-heidelberg.de 91.663%0,664
15.ox.ac.uk 89.647%0,649
16.wien.at 88.023%0,638
17.tul.cz 87.835%0,636
18.hotcity.lu 75.454%0,547
19.ynet.sk 73.941%0,536
20.umk.pl 70.475%0,510
21.uni-hamburg.de 69.540%0,504
22.tudelft.nl 67.485%0,489
23.cuni.cz 65.283%0,473
24.cam.ac.uk 64.230%0,465
25.uni-mainz.de 60.533%0,438
26.sheffield.ac.uk 57.524%0,417
27.hotzone.de 53.989%0,391
28.ittdesk.nl 52.626%0,381
29.ic.ac.uk 51.761%0,375
30.ujep.cz 49.940%0,362
31.monzoon.net 45.701%0,331
32.lancaster.ac.uk 45.605%0,330
33.univie.ac.at 44.192%0,320
34.ed.ac.uk 43.861%0,318
35.ucla.edu 43.160%0,313
36.uni-jena.de 42.244%0,306
37.hva.nl 41.264%0,299
38.lajm.lt 40.302%0,292
39.uu.nl 39.499%0,286
40.czu.cz 39.491%0,286
41.warwick.ac.uk 36.155%0,262
42.uni-koeln.de 36.019%0,261
43.polito.it 35.717%0,259
44.tue.nl 34.902%0,253
45.rijksmuseum.nl 34.534%0,250
46.hknet.cz 34.128%0,247
47.uminho.pt 33.448%0,242
48.gwdg.de 33.324%0,241
49.unipd.it 32.966%0,239
50.fau.de 32.624%0,236
51.kit.edu 32.131%0,233
52.uv.es 30.441%0,220
53.sggw.pl 30.186%0,219
54.uni-stuttgart.de 29.837%0,216
55.up.pt 29.518%0,214
56.uvt.nl 29.473%0,213
57.uni-bremen.de 29.209%0,212
58.ucl.ac.uk 28.153%0,204
59.manchester.ac.uk 27.486%0,199
60.unitn.it 27.440%0,199
61.harvard.edu 27.203%0,197
62.rug.nl 27.162%0,197
63.tuwien.ac.at 27.159%0,197
64.utb.cz 26.680%0,193
65.uniroma1.it 26.489%0,192
66.ucm.sk 25.817%0,187
67.tcd.ie 25.809%0,187
68.illinois.edu 25.113%0,182
69.buffalo.edu 23.547%0,171
70.leeds.ac.uk 23.400%0,169
71.cranfield.ac.uk 22.218%0,161
72.nottingham.ac.uk 22.201%0,161
73.sara.sczg.hr 22.143%0,160
74.leicester.ac.uk 22.132%0,160
75.eduroam.hu 21.606%0,156
76.sava.sczg.hr 21.525%0,156
77.unibe.ch 21.453%0,155
78.uaic.ro 20.843%0,151
79.u-tokyo.ac.jp 20.765%0,150
80.ntnu.no 20.492%0,148
81.wustl.edu 20.086%0,145
82.indiana.edu 19.576%0,142
83.mit.edu 19.475%0,141
84.unisa.it 19.429%0,141
85.unistra.fr 19.281%0,140
86.gatech.edu 19.021%0,138
87.stanford.edu 18.883%0,137
88.amres.ac.rs 18.725%0,136
89.qmul.ac.uk 18.226%0,132
90.vse.cz 17.723%0,128
91.columbia.edu 17.607%0,128
92.vscht.cz 17.598%0,127
93.hec.fr 17.544%0,127
94.hu-berlin.de 17.300%0,125
95.unibo.it 17.024%0,123
96.ncsu.edu 17.023%0,123
97.ncl.ac.uk 16.924%0,123
98.fs.cvut.cz 16.839%0,122
99.uwaterloo.ca 16.834%0,122
100.auth.gr 16.612%0,120
101.unibz.it 16.582%0,120
102.uea.ac.uk 16.410%0,119
103.nadrazi.cesnet.cz 16.385%0,119
104.ru.nl 16.340%0,118
105.newpaltz.edu 16.245%0,118
106.case.edu 16.187%0,117
107.gradzagreb.hr 16.145%0,117
108.nm.cz 16.126%0,117
109.uwe.ac.uk 15.873%0,115
110.mev.hr 15.418%0,112
111.princeton.edu 15.329%0,111
112.njit.edu 15.209%0,110
113.unl.edu 15.028%0,109
114.zcu.cz 14.980%0,109
115.sciencespo.fr 14.936%0,108
116.ufl.edu 14.932%0,108
117.ipc.pt 14.839%0,107
118.umn.edu 14.686%0,106
119.unibas 14.480%0,105
120.unimi.it 14.340%0,104
121.uio.no 14.336%0,104
122.dfn.de 14.334%0,104
123.ur.de 14.258%0,103
124.unive.it 14.000%0,101
125.mpip-mainz.mpg.de 13.995%0,101
126.kent.ac.uk 13.916%0,101
127.fu-berlin.de 13.902%0,101
128.uw.edu 13.864%0,100
129.tulane.edu 13.757%0,100
130.gsu.edu 13.699%0,099
131.upenn.edu 13.358%0,097
132.cern.ch 13.272%0,096
133.psu.edu 13.228%0,096
134.eduroam@wh-goe.de 13.071%0,095
135.vu.nl 12.996%0,094
136.osu.cz 12.747%0,092
137.tr.pte.hu 12.672%0,092
138.ipv.pt 12.488%0,090
139.us.es 12.484%0,090
140.plymouth.ac.uk 12.479%0,090
141.uc.pt 12.362%0,090
142.binghamton.edu 12.362%0,090
143.fzu.cz 12.328%0,089
144.univ-lille.fr 12.279%0,089
145.eur.nl 12.046%0,087
146.unipi.it 12.007%0,087
147.surrey.ac.uk 11.954%0,087
148.umich.edu 11.904%0,086
149.pg.edu.pl 11.840%0,086
150.uni-stuttgart.net 11.821%0,086
151.magwien.at 11.806%0,086
152.essec.fr 11.756%0,085
153.ipl.pt 11.747%0,085
154.nuigalway.ie 11.667%0,085
155.csn.tu-chemnitz.de 11.613%0,084
156.unict.it 11.612%0,084
157.uni-lj.si 11.594%0,084
158.spinut.scst.hr 11.593%0,084
159.unl.pt 11.576%0,084
160.avinor.no 11.551%0,084
161.ugal.ro 11.537%0,084
162.auburn.edu 11.525%0,083
163.unc.edu 11.473%0,083
164.u-bordeaux.fr 11.461%0,083
165.si.edu 11.436%0,083
166.ucd.ie 11.433%0,083
167.usal.es 11.372%0,082
168.umcn.nl 11.291%0,082
169.umass.edu 11.284%0,082
170.unina.it 11.261%0,082
171.wu.ac.at 11.177%0,081
172.univ-rouen.fr 11.147%0,081
173.ulbsibiu.ro 11.135%0,081
174.jku.at 11.100%0,080
175.unipv.it 11.053%0,080
176.uibk.ac.at 11.041%0,080
177.sorbonne-universite.fr 11.018%0,080
178.univ-amu.fr 10.976%0,079
179.herts.ac.uk 10.902%0,079
180.unito.it 10.776%0,078
181.thm.de 10.728%0,078
182.leidenuniv.nl 10.718%0,078
183.strath.ac.uk 10.656%0,077
184.bristol.ac.uk 10.616%0,077
185.ucc.ie 10.543%0,076
186.miami.edu 10.458%0,076
187.tamu.edu 10.434%0,076
188.bu.edu 10.433%0,076
189.dcu.ie 10.422%0,075
190.ugr.es 10.212%0,074
191.glasgow.ac.uk 10.066%0,073
192.wur.nl 9.921%0,072
193.tugraz.at 9.893%0,072
194.northwestern.edu 9.853%0,071
195.stuba.sk 9.808%0,071
196.odu.edu 9.513%0,069
197.bham.ac.uk 9.215%0,067
198.umd.edu 9.152%0,066
199.ssc.cas.cz 9.053%0,066
200.ub.edu 8.984%0,065
201.brookes.ac.uk 8.940%0,065
202.uni-mb.si 8.924%0,065
203.purdue.edu 8.897%0,064
204.fredonia.edu 8.825%0,064
205.osu.edu 8.793%0,064
206.lse.ac.uk 8.761%0,063
207.cvjetno.sczg.hr 8.719%0,063
208.wisc.edu 8.676%0,063
209.cityibk.at 8.645%0,063
210.uni-kassel.de 8.594%0,062
211.unil.ch 8.559%0,062
212.virginia.edu 8.555%0,062
213.uni-paderborn.de 8.541%0,062
214.csir.co.za 8.359%0,061
215.uc3m.es 8.316%0,060
216.ul.pt 8.225%0,060
217.ictp.it 8.216%0,060
218.natur.cuni.cz 8.130%0,059
219.tuhh.de 8.099%0,059
220.arnes.si 8.097%0,059
221.unifi.it 8.088%0,059
222.swansea.ac.uk 8.080%0,059
223.uib.no 8.079%0,059
224.caltech.edu 8.059%0,058
225.mpi.nl 8.033%0,058
226.upc.edu 8.015%0,058
227.cornell.edu 7.987%0,058
228.aalto.fi 7.931%0,057
229.man.kielce.pl 7.916%0,057
230.psi.ch 7.904%0,057
231.lnl.infn.it 7.844%0,057
232.polytechnique.fr 7.802%0,057
233.vt.edu 7.748%0,056
234.ahk.nl 7.718%0,056
235.abdn.ac.uk 7.673%0,056
236.gwu.edu 7.671%0,056
237.nhm.ac.uk 7.638%0,055
238.msu.edu 7.525%0,055
239.sussex.ac.uk 7.450%0,054
240.uni.lu 7.348%0,053
241.unife.it 7.303%0,053
242.unical.it 7.257%0,053
243.northeastern.edu 7.230%0,052
244.denhaag.nl 7.214%0,052
245.sanger.ac.uk 7.164%0,052
246.eduroam.pcz.pl 7.135%0,052
247.awfwroclaw.edu.pl 7.128%0,052
248.ul.ie 7.059%0,051
249.scot.nhs.uk 7.026%0,051
250.hse.ie 7.023%0,051
251.unimib.it 6.938%0,050
252.vutbr.cz 6.937%0,050
253.essex.ac.uk 6.919%0,050
254.smu.edu 6.903%0,050
255.univ-lorraine.fr 6.900%0,050
256.uclan.ac.uk 6.762%0,049
257.sias.no 6.716%0,049
258.ff.cuni.cz 6.697%0,049
259.utc.edu 6.625%0,048
260.mpim-bonn.mpg.de 6.606%0,048
261.kumamoto-u.ac.jp 6.572%0,048
262.dublinbus.ie 6.562%0,048
263.sbb.spk-berlin.de 6.476%0,047
264.ucsb.edu 6.444%0,047
265.unige.it 6.408%0,046
266.syr.edu 6.261%0,045
267.ffzg.hr 6.259%0,045
268.rutgers.edu 6.257%0,045
269.usf.edu 6.247%0,045
270.noc.ac.uk 6.218%0,045
271.rtu.lv 6.136%0,044
272.city.ac.uk 6.104%0,044
273.mines-albi.fr 6.104%0,044
274.lsbu.ac.uk 6.052%0,044
275.aston.ac.uk 6.049%0,044
276.tu-darmstadt.de 6.040%0,044
277.uma.es 6.003%0,043
278.ohio.edu 5.992%0,043
279.emory.edu 5.990%0,043
280.wmich.edu 5.986%0,043
281.ucm.es 5.941%0,043
282.e-uvt.ro 5.934%0,043
283.uwplatt.edu 5.924%0,043
284.duth.gr 5.906%0,043
285.jnu.ac.kr 5.892%0,043
286.cardiff.ac.uk 5.867%0,042
287.amu.cz 5.866%0,042
288.cablecomnetworking.co.uk 5.835%0,042
289.york.ac.uk 5.834%0,042
290.uci.edu 5.773%0,042
291.unicatt.it 5.751%0,042
292.slu.cz 5.558%0,040
293.drexel.edu 5.552%0,040
294.ucdavis.edu 5.551%0,040
295.artez.nl 5.493%0,040
296.utad.pt 5.482%0,040
297.uni-tuebingen.de 5.456%0,040
298.berklee.edu 5.387%0,039
299.ua.pt 5.373%0,039
300.uj.edu.pl 5.327%0,039
301.nagoya-u.ac.jp 5.318%0,039
302.unipa.it 5.226%0,038
303.cedarcrest.edu 5.226%0,038
304.usc.es 5.204%0,038
305.vu-wien.ac.at 5.201%0,038
306.mcarnet.carnet.hr 5.151%0,037
307.soton.ac.uk 5.139%0,037
308.roehampton.ac.uk 5.133%0,037
309.yale.edu 5.111%0,037
310.eduroam_nro_ps_bzu 5.095%0,037
311.pasteur.fr 5.079%0,037
312.uh.edu 5.074%0,037
313.brighton.ac.uk 5.044%0,037
314.tlabs.ac.za 5.003%0,036
315.hawaii.edu 4.994%0,036
316.meduniwien.ac.at 4.980%0,036
317.osaka-u.ac.jp 4.968%0,036
318.birzeit.edu 4.952%0,036
319.uniri.hr 4.880%0,035
320.dartmouth.edu 4.846%0,035
321.radius-sp.funet.fi 4.828%0,035
322.uwsuper.edu 4.820%0,035
323.exeter.ac.uk 4.816%0,035
324.pub.ro 4.776%0,035
325.ttu.edu 4.748%0,034
326.hull.ac.uk 4.716%0,034
327.fer.hr 4.657%0,034
328.napier.ac.uk 4.640%0,034
329.augusta.edu 4.632%0,034
330.utk.edu 4.614%0,033
331.duke.edu 4.565%0,033
332.qub.ac.uk 4.553%0,033
333.jcu.cz 4.522%0,033
334.unige.ch 4.518%0,033
335.nhm-wien.ac.at 4.513%0,033
336.usc.edu 4.490%0,033
337.bgsu.edu 4.482%0,032
338.nyu.edu 4.432%0,032
339.uni-ulm.de 4.410%0,032
340.uoc.gr 4.392%0,032
341.upm.es 4.391%0,032
342.fhooe.at 4.385%0,032
343.lux-airport.lu 4.362%0,032
344.upm.ro 4.361%0,032
345.port.ac.uk 4.292%0,031
346.nd.edu 4.281%0,031
347.sshnet.net 4.275%0,031
348.embl.de 4.248%0,031
349.renu.ac.ug 4.247%0,031
350.sdstate.edu 4.211%0,031
351.oberlin.edu 4.202%0,030
352.berkeley.edu 4.184%0,030
353.bl.uk 4.177%0,030
354.uvi 4.142%0,030
355.middlebury.edu 4.140%0,030
356.jamstec.go.jp 4.139%0,030
357.uoa.gr 4.106%0,030
358.rice.edu 4.089%0,030
359.bournemouth.ac.uk 4.056%0,029
360.utu.fi 4.014%0,029
361.ig.cas.cz 4.012%0,029
362.uidaho.edu 4.009%0,029
363.rhul.ac.uk 4.003%0,029
364.wing 3.983%0,029
365.ucmerced.edu 3.980%0,029
366.ucp.pt 3.951%0,029
367.medizin.uni-tuebingen.de 3.913%0,028
368.ens.fr 3.893%0,028
369.mu.ie 3.890%0,028
370.uni-wuerzburg.de 3.858%0,028
371.uni-ruse.bg 3.788%0,027
372.hs-niederrhein.de 3.779%0,027
373.gmu.edu 3.761%0,027
374.uni-trier.de 3.744%0,027
375.upol.cz 3.727%0,027
376.erasmusmc.nl 3.680%0,027
377.temple.edu 3.670%0,027
378.durham.ac.uk 3.640%0,026
379.utexas.edu 3.614%0,026
380.univ-lyon3.fr 3.579%0,026
381.uevora.pt 3.556%0,026
382.okstate.edu 3.550%0,026
383.kyoto-u.ac.jp 3.542%0,026
384.uga.edu 3.535%0,026
385.glos.ac.uk 3.432%0,025
386.parisdescartes.fr 3.423%0,025
387.univ-paris1.fr 3.421%0,025
388.unior.it 3.384%0,025
389.uth.gr 3.350%0,024
390.ulusofona.pt 3.342%0,024
391.zuyd.nl 3.309%0,024
392.folkwang-uni.de 3.304%0,024
393.semmelweis-univ.hu 3.270%0,024
394.lboro.ac.uk 3.254%0,024
395.louisville.edu 3.249%0,024
396.amc.nl 3.209%0,023
397.suz.cvut.cz 3.206%0,023
398.gonzaga.edu 3.197%0,023
399.unileoben.ac.at 3.166%0,023
400.montana.edu 3.154%0,023
401.uns.ac.rs 3.143%0,023
402.eduroam1 3.136%0,023
403.up.ac.za 3.136%0,023
404.saxion.nl 3.119%0,023
405.unimore.it 3.119%0,023
406.th-koeln.de,eduroam-sp-country=de 3.098%0,022
407.bibliotheekutrecht.nl 3.082%0,022
408.iastate.edu 3.072%0,022
409.westminster.ac.uk 3.067%0,022
410.fiu.edu 3.042%0,022
411.mff.cuni.cz 3.041%0,022
412.techlib.cz 3.035%0,022
413.brunel.ac.uk 3.028%0,022
414.unibocconi.it 3.026%0,022
415.unibg.it 3.026%0,022
416.ut-capitole.fr 3.019%0,022
417.oeaw.ac.at 3.000%0,022
418.stfc.ac.uk 2.945%0,021
419.univ-lyon1.fr 2.930%0,021
420.reading.ac.uk 2.930%0,021
421.ens-paris-saclay.fr 2.889%0,021
422.usb 2.811%0,020
423.cmu.edu 2.792%0,020
424.fel.cvut.cz 2.786%0,020
425.georgetown.edu 2.785%0,020
426.sc.edu 2.773%0,020
427.ise.fraunhofer.de 2.754%0,020
428.inedivim.gr 2.742%0,020
429.aau.dk 2.728%0,020
430.isag.pt 2.723%0,020
431.esade.edu 2.715%0,020
432.cvut.cz 2.714%0,020
433.ad.viko.lt 2.710%0,020
434.griffith.ie 2.687%0,019
435.uel.ac.uk 2.684%0,019
436.eindhoven365.nl 2.678%0,019
437.iiu.edu.pk 2.652%0,019
438.fsv.cuni.cz 2.645%0,019
439.prf.cuni.cz 2.617%0,019
440.eli-np.ro 2.613%0,019
441.pitt.edu 2.612%0,019
442.fno.cz 2.563%0,019
443.arts.ac.uk 2.547%0,018
444.knaw.nl 2.527%0,018
445.insa-lyon.fr 2.514%0,018
446.omma.grnet.gr 2.505%0,018
447.northumbria.ac.uk 2.489%0,018
448.fh-vie.ac.at 2.488%0,018
449.stsci.edu 2.460%0,018
450.oregonstate.edu 2.448%0,018
451.unibs.it 2.441%0,018
452.unifr.ch 2.425%0,018
453.imperial.nhs.uk 2.409%0,017
454.uochb.cas.cz 2.362%0,017
455.tch.gr 2.362%0,017
456.hr.nl 2.360%0,017
457.fau.edu 2.357%0,017
458.sdsu.edu 2.348%0,017
459.list.lu 2.343%0,017
460.cuilahore.edu.pk 2.343%0,017
461.asuch.cas.cz 2.339%0,017
462.anglia.ac.uk 2.330%0,017
463.pdx.edu 2.324%0,017
464.dundee.ac.uk 2.291%0,017
465.uab.edu 2.283%0,017
466.sssup.it 2.282%0,017
467.keio.ac.jp 2.262%0,016
468.nust.edu.pk 2.261%0,016
469.regents.ac.uk 2.259%0,016
470.sunderland.ac.uk 2.244%0,016
471.open.ac.uk 2.234%0,016
472.univ-catholyon.fr 2.206%0,016
473.tufs.ac.jp 2.195%0,016
474.buas.nl 2.176%0,016
475.uniroma2.it 2.159%0,016
476.kent.edu 2.157%0,016
477.gold.ac.uk 2.142%0,016
478.sbg.ac.at 2.137%0,015
479.unina2.it 2.136%0,015
480.niigata-u.ac.jp 2.121%0,015
481.london.ac.uk 2.114%0,015
482.uni-klu.ac.at 2.086%0,015
483.boku.ac.at 2.078%0,015
484.unifg.it 2.060%0,015
485.vstecb.cz 2.057%0,015
486.img.cas.cz 2.046%0,015
487.monmouth.edu 2.043%0,015
488.keele.ac.uk 2.042%0,015
489.${operator_name} 2.019%0,015
490.soas.ac.uk 1.999%0,014
491.uniss.it 1.992%0,014
492.uni-greifswald.de 1.982%0,014
493.upr.si 1.981%0,014
494.asu.edu 1.978%0,014
495.pern.edu.pk 1.972%0,014
496.anywi.net 1.971%0,014
497.worc.ac.uk 1.965%0,014
498.sgul.ac.uk 1.951%0,014
499.getty.edu 1.936%0,014
500.grazkom.at 1.924%0,014
501.sophia.ac.jp 1.918%0,014
502.unich.it 1.908%0,014
503.rowan.edu 1.906%0,014
504.nki.nl 1.897%0,014
505.uniroma3.it 1.895%0,014
506.govroamcheshire.nhs.uk 1.865%0,014
507.bradford.ac.uk 1.862%0,013
508.luc.edu 1.850%0,013
509.e-nemo.nl 1.842%0,013
510.baylor.edu 1.826%0,013
511.fsu.edu 1.813%0,013
512.cumbria.ac.uk 1.795%0,013
513.univ-ubs.fr 1.793%0,013
514.ucsd.edu 1.786%0,013
515.hhs.nl 1.783%0,013
516.mmu.ac.uk 1.781%0,013
517.unisi.it 1.773%0,013
518.bg.ac.rs 1.770%0,013
519.unime.it 1.768%0,013
520.univr.it 1.759%0,013
521.lns.infn.it 1.751%0,013
522.leedsth.nhs.uk 1.751%0,013
523.smcm.edu 1.742%0,013
524.uniwa.gr 1.741%0,013
525.vsup.cz 1.736%0,013
526.omu.ac.jp 1.729%0,013
527.dmu.ac.uk 1.701%0,012
528.nichibun.ac.jp 1.696%0,012
529.fh-joanneum.at 1.689%0,012
530.hu.nl 1.672%0,012
531.fps 1.672%0,012
532.mendelu.cz 1.666%0,012
533.wsu.edu 1.662%0,012
534.villanova.edu 1.647%0,012
535.unisalento.it 1.642%0,012
536.berlin.de 1.629%0,012
537.lut.fi 1.623%0,012
538.oslomet.no 1.623%0,012
539.ntu.ac.uk 1.617%0,012
540.uvigo.es 1.603%0,012
541.groningerforum.nl 1.600%0,012
542.metrostate.edu 1.586%0,011
543.brown.edu 1.577%0,011
544.sns.it 1.574%0,011
545.luiss.it 1.573%0,011
546.comune.trieste.it 1.558%0,011
547.sczg.hr 1.556%0,011
548.pedf.cuni.cz 1.535%0,011
549.ntua.gr 1.532%0,011
550.hochschule-trier.de 1.528%0,011
551.hw.ac.uk 1.508%0,011
552.wssu.edu 1.500%0,011
553.uchicago.edu 1.499%0,011
554.gre.ac.uk 1.493%0,011
555.vcu.edu 1.482%0,011
556.unipg.it 1.472%0,011
557.kit.nl 1.470%0,011
558.umcutrecht.nl 1.464%0,011
559.usu.edu 1.457%0,011
560.hs-schmalkalden.de 1.441%0,010
561.iit.it.it 1.437%0,010
562.huji.ac.il 1.430%0,010
563.mpi-klsb.mpg.de 1.410%0,010
564.snfcc.org 1.400%0,010
565.um.es 1.378%0,010
566.hs-duesseldorf.de 1.372%0,010
567.mci4me.at 1.364%0,010
568.hanze.nl 1.360%0,010
569.siue.edu 1.360%0,010
570.nerc.ac.uk 1.352%0,010
571.miamioh.edu 1.342%0,010
572.udu.cas.cz 1.301%0,009
573.unist.carnet.hr 1.301%0,009
574.tau.ac.il 1.299%0,009
575.uni-ak.ac.at 1.294%0,009
576.bc.edu 1.287%0,009
577.roma1.infn.it 1.284%0,009
578.nhlstenden.com 1.273%0,009
579.tuni.fi 1.269%0,009
580.clevernet.ie 1.267%0,009
581.metropolia.fi 1.267%0,009
582.aku.edu 1.265%0,009
583.ask4.com 1.263%0,009
584.mak.ac.ug 1.257%0,009
585.chichester.ac.uk 1.246%0,009
586.nitech.ac.jp 1.245%0,009
587.i-med.ac.at 1.223%0,009
588.univ-angers.fr 1.216%0,009
589.moz.ac.at 1.215%0,009
590.uncc.edu 1.215%0,009
591.jamu.cz 1.213%0,009
592.erau.edu 1.213%0,009
593.unlv.edu 1.204%0,009
594.th-koeln.de 1.203%0,009
595.comsats.edu.pk 1.194%0,009
596.ipvc.pt 1.179%0,009
597.puss.pila.pl 1.175%0,009
598.unica.it 1.141%0,008
599.chula.ac.th 1.137%0,008
600.jhu.edu 1.136%0,008
601.uni-sofia.bg 1.135%0,008
602.pgna.gr 1.134%0,008
603.unice.fr 1.119%0,008
604.univpm.it 1.117%0,008
605.fbmi.cvut.cz 1.072%0,008
606.uni-graz.at 1.069%0,008
607.bbk.ac.uk 1.062%0,008
608.col.missouri.edu 1.060%0,008
609.kompetansenorge.no 1.055%0,008
610.vosp.cz 1.052%0,008
611.lumsa.it 1.052%0,008
612.lsu.edu 1.048%0,008
613.canterbury.ac.uk 1.047%0,008
614.hokudai.ac.jp 1.045%0,008
615.wentzo.nl 1.045%0,008
616.u-cergy.fr 1.040%0,008
617.arizona.edu 1.038%0,008
618.rocva.nl 1.037%0,008
619.sfsu.edu 1.036%0,008
620.dhbw-mannheim.de 1.024%0,007
621.coventry.ac.uk 1.023%0,007
622.fbk.it 1.021%0,007
623.lesley.edu 1.020%0,007
624.vumc.nl 1.017%0,007
625.leedsbeckett.ac.uk 1.017%0,007
626.utsa.edu 1.012%0,007
627.tufts.edu 1.011%0,007
628.usm.edu 1.006%0,007
629.uiowa.edu 1.006%0,007
630.ue.poznan.pl 1.004%0,007
631.zebi.nl 996%0,007
632.uib.es 992%0,007
633.newschool.edu 989%0,007
634.rgu.ac.uk 989%0,007
635.iscte.pt 987%0,007
636.georgiasouthern.edu 987%0,007
637.kyushu-u.ac.jp 980%0,007
638.nibio.no 979%0,007
639.uoi.gr 977%0,007
640.uniba.it 969%0,007
641.unm.edu 965%0,007
642.nynet.co.uk 961%0,007
643.kew.org 958%0,007
644.hetscheepvaartmuseum.nl 957%0,007
645.northamptoncollege.ac.uk 954%0,007
646.ias.edu 951%0,007
647.csueastbay.edu 942%0,007
648.kampus.scst.hr 936%0,007
649.mdw.ac.at 927%0,007
650.hud.ac.uk 925%0,007
651.codarts.nl 911%0,007
652.lshtm.ac.uk 906%0,007
653.utah.edu 902%0,007
654.ensam.eu 896%0,006
655.hotelschool.nl 896%0,006
656.anl.gov 895%0,006
657.ubht.nhs.uk 894%0,006
658.vfn.cz 890%0,006
659.unibas.it 887%0,006
660.poliba.it 878%0,006
661.uni.wroc.pl 877%0,006
662.uts.edu.au 876%0,006
663.iub.edu.pk 858%0,006
664.tohoku.ac.jp 850%0,006
665.runnet.ru 849%0,006
666.ayy.fi 849%0,006
667.wellcome.ac.uk 843%0,006
668.unh.edu 837%0,006
669.inalco.fr 834%0,006
670.helsinki.fi 832%0,006
671.bgu.ac.il 832%0,006
672.kirklees.gov.uk 831%0,006
673.nuk.uni-lj.si 830%0,006
674.med.cornell.edu 829%0,006
675.jacobs-university.de 829%0,006
676.fieldmuseum.org 820%0,006
677.ocg.at 819%0,006
678.kaiyodai.ac.jp 813%0,006
679.uconn.edu 812%0,006
680.mdx.ac.uk 808%0,006
681.tno.nl 807%0,006
682.univ-rennes1.fr 806%0,006
683.uwindsor.ca 806%0,006
684.avans.nl 804%0,006
685.rca.ac.uk 796%0,006
686.stonybrook.edu 796%0,006
687.ddsp.nl 794%0,006
688.education.gouv.fr 793%0,006
689.irsm.cas.cz 793%0,006
690.southwales.ac.uk 793%0,006
691.utcb.ro 789%0,006
692.ipp.pt 786%0,006
693.stadschouwbdever.nl 785%0,006
694.ipca.pt 783%0,006
695.alfa-college.nl 782%0,006
696.fit.cvut.cz 768%0,006
697.oxcis.ac.uk 768%0,006
698.unite.it 768%0,006
699.waseda.jp 767%0,006
700.univ-paris3.fr 762%0,006
701.uic.edu 759%0,005
702.mines.edu 752%0,005
703.ku.edu 743%0,005
704.ufg.at 739%0,005
705.univ-smb.fr 739%0,005
706.uac.pt 738%0,005
707.espci.fr 737%0,005
708.rpi.edu 735%0,005
709.weizmann.ac.il 727%0,005
710.nipne.ro 726%0,005
711.hs-rosenheim.de 720%0,005
712.hrsfc.ac.uk 718%0,005
713.unomaha.edu 716%0,005
714.rochester.edu 713%0,005
715.fullerton.edu 706%0,005
716.city.tudublin.ie 701%0,005
717.sciencespo-lyon.fr 696%0,005
718.rcm.ac.uk 695%0,005
719.titech.ac.jp 687%0,005
720.ung.si 686%0,005
721.unicas.it 686%0,005
722.flu.cas.cz 681%0,005
723.ue.wroc.pl 681%0,005
724.liv.ac.uk 680%0,005
725.hku.nl 678%0,005
726.lumc.nl 670%0,005
727.unirc.it 669%0,005
728.msstate.edu 660%0,005
729.gjp.si 657%0,005
730.albeda.nl 656%0,005
731.telecom-paris.fr 651%0,005
732.inserm.fr 644%0,005
733.itu.dk 644%0,005
734.tuiasi.ro 641%0,005
735.pd.infn.it 639%0,005
736.kpi.ua 638%0,005
737.newman.ac.uk 627%0,005
738.maine.edu 625%0,005
739.ou.edu 621%0,004
740.bsuir.by 618%0,004
741.keycom.co.uk 605%0,004
742.roma2.infn.it 605%0,004
743.univ-lehavre.fr 601%0,004
744.uef.fi 600%0,004
745.wit.edu 599%0,004
746.ctie.etat.lu 599%0,004
747.conel.ac.uk 598%0,004
748.ksu.edu 597%0,004
749.uc.edu 585%0,004
750.mumc.nl 576%0,004
751.iulm.it 574%0,004
752.haifa.ac.il 573%0,004
753.fontys.nl 568%0,004
754.colorado.edu 565%0,004
755.utef.cvut.cz 563%0,004
756.rcsi.ie 562%0,004
757.vanderbilt.edu 561%0,004
758.univ-fcomte.fr 561%0,004
759.jefferson.edu 550%0,004
760.lf1.cuni.cz 548%0,004
761.unipr.it 547%0,004
762.wayne.edu 545%0,004
763.biblhertz.it 544%0,004
764.deltion.nl 541%0,004
765.unav.es 541%0,004
766.utdallas.edu 540%0,004
767.fh-kl.de 540%0,004
768.uom.gr 537%0,004
769.rockefeller.edu 534%0,004
770.london.edu 529%0,004
771.iuav.it 522%0,004
772.wit.ie 522%0,004
773.login.cuny.edu 519%0,004
774.umcg.nl 518%0,004
775.plzen.eu 518%0,004
776.ru.ac.za 517%0,004
777.vfu.cz 517%0,004
778.ucsf.edu 514%0,004
779.squ.edu.om 513%0,004
780.u-bourgogne.fr 509%0,004
781.soc.cas.cz 508%0,004
782.mnsu.edu 508%0,004
783.donau-uni.ac.at 507%0,004
784.uml.edu 506%0,004
785.aegean.gr 505%0,004
786.math.unios.hr 505%0,004
787.hs-karlsruhe.de 502%0,004
788.ext.hcuge.ch 501%0,004
789.law.ac.uk 496%0,004
790.imtlucca.it 494%0,004
791.uop.edu.pk 492%0,004
792.naturalis.nl 487%0,004
793.jmu.edu 479%0,003
794.fnbrno.cz 477%0,003
795.auf.org 463%0,003
796.teagasc.ie 457%0,003
797.dokkyo.ac.jp 456%0,003
798.ua.edu 454%0,003
799.bildendekunst.ac.at 451%0,003
800.calstatela.edu 450%0,003
801.pmf.hr 450%0,003
802.fsb.hr 441%0,003
803.ftvs.cuni.cz 441%0,003
804.windesheim.nl 437%0,003
805.fi.cnr.it 435%0,003
806.tsukuba.ac.jp 418%0,003
807.babraham.ac.uk 415%0,003
808.ni.ac.rs 413%0,003
809.kc-dc01.kc.local 413%0,003
810.icomera.com 408%0,003
811.law.du.edu 408%0,003
812.uhi.ac.uk 401%0,003
813.bsu.edu 400%0,003
814.hua.gr 400%0,003
815.konin.edu.pl 399%0,003
816.rbht.nhs.uk 399%0,003
817.sthelens.ac.uk 398%0,003
818.avu.cz 397%0,003
819.ucr.edu 396%0,003
820.amuz.edu.pl 395%0,003
821.bsc.es 394%0,003
822.silicon-austria.com 392%0,003
823.udc.es 392%0,003
824.ens2m.fr 391%0,003
825.moorfields.nhs.uk 387%0,003
826.wm.edu 387%0,003
827.som.umaryland.edu 386%0,003
828.med.usc.edu 386%0,003
829.csufresno.edu 385%0,003
830.kyutech.ac.jp 384%0,003
831.ou.nl 382%0,003
832.unipi.gr 382%0,003
833.univ-littoral.fr 378%0,003
834.uwyo.edu 377%0,003
835.upmc.edu 374%0,003
836.centennialcollege.ca 374%0,003
837.brandeis.edu 373%0,003
838.valtori.fi 372%0,003
839.sandiego.edu 371%0,003
840.bartshealth.nhs.uk 368%0,003
841.fh-kufstein.ac.at 368%0,003
842.ncad.ie 366%0,003
843.depaul.edu 365%0,003
844.colostate.edu 362%0,003
845.williams.edu 362%0,003
846.k12.ct.us 361%0,003
847.ulib.sk 361%0,003
848.univ-tours.fr 361%0,003
849.coauos.edu.pk 359%0,003
850.sau.edu.pk 357%0,003
851.univ-tlse3.fr 354%0,003
852.solent.ac.uk 353%0,003
853.cht.nhs.uk 353%0,003
854.uninsubria.it 351%0,003
855.enpc.fr 351%0,003
856.pgnp.gr 349%0,003
857.hfbk-dresden.de 347%0,003
858.camden.gov.uk 346%0,003
859.sokolska.cz 345%0,002
860.enscm.fr 345%0,002
861.ums.edu.my 344%0,002
862.llu.lv 343%0,002
863.fmi.ch 343%0,002
864.unicz.it 340%0,002
865.salu.edu.pk 340%0,002
866.forth.gr 339%0,002
867.usn.no 337%0,002
868.fjfi.cvut.cz 336%0,002
869.londonmet.ac.uk 334%0,002
870.crous-toulouse.fr 334%0,002
871.cit.ie 333%0,002
872.zadkine.nl 332%0,002
873.ghislieri.it 331%0,002
874.cgie.lu 330%0,002
875.ui.ac.id 330%0,002
876.skidmore.edu 328%0,002
877.hes-so.ch 326%0,002
878.aueb.gr 325%0,002
879.urjc.es 324%0,002
880.bcu.ac.uk 318%0,002
881.min-educ.pt 317%0,002
882.presid.infn.it 315%0,002
883.units.it 315%0,002
884.unibuc.ro 315%0,002
885.bcm.edu 312%0,002
886.lfmotol.cuni.cz 312%0,002
887.spbu.ru 312%0,002
888.ego-gw.it 311%0,002
889.nyulangone.org 310%0,002
890.ucr.nl 309%0,002
891.esenfc.pt 308%0,002
892.mpcdf.mpg.de 305%0,002
893.iss.it 305%0,002
894.mg-lj.si 302%0,002
895.emerson.edu 302%0,002
896.courtauld.ac.uk 302%0,002
897.uaberta.pt 300%0,002
898.brent.gov.uk 300%0,002
899.uct.ac.za 300%0,002
900.psu.ac.th 299%0,002
901.iu.ac.bd 299%0,002
902.aau.at 298%0,002
903.knu.ua. 298%0,002
904.bc.cas.cz 297%0,002
905.cubexcentrum.cz 297%0,002
906.fd.cvut.cz 296%0,002
907.ids-mannheim.de 296%0,002
908.chelwest.nhs.uk 296%0,002
909.improve.nl 296%0,002
910.trinitylaban.ac.uk 295%0,002
911.ulster.ac.uk 294%0,002
912.hotelroanoke.com 294%0,002
913.mefos.hr 291%0,002
914.bolton.ac.uk 291%0,002
915.lcc-toulouse.fr 291%0,002
916.risd.edu 290%0,002
917.uncw.edu 290%0,002
918.fnhk.cz 289%0,002
919.uniparthenope.it 287%0,002
920.fnusa.cz 285%0,002
921.cmu.ac.th 284%0,002
922.fpzg.hr 283%0,002
923.pagni.gr 283%0,002
924.chl.lu 281%0,002
925.st-andrews.ac.uk 281%0,002
926.uniag.sk 280%0,002
927.hosted.eduroam.org 278%0,002
928.neduet.edu.pk 278%0,002
929.csuohio.edu 277%0,002
930.mtu.edu 277%0,002
931.uwc.ac.za 277%0,002
932.lfp.cuni.cz 275%0,002
933.colgate.edu 275%0,002
934.ctedunet.net 271%0,002
935.sfzg.hr 270%0,002
936.pwste.edu.pl 269%0,002
937.aup.edu 266%0,002
938.inesctec.pt 263%0,002
939.hunimed.eu 263%0,002
940.summacollege.nl 261%0,002
941.inholland.nl 260%0,002
942.phwien.ac.at 260%0,002
943.hi.is 259%0,002
944.drenthecollege.nl 259%0,002
945.izum.si 259%0,002
946.ual.es 259%0,002
947.skool.nl 256%0,002
948.uha.fr 255%0,002
949.biu.ac.il 255%0,002
950.duhs.edu.pk 253%0,002
951.cesnet.cz 253%0,002
952.wfu.edu 252%0,002
953.ysma.gr 251%0,002
954.iit.edu 248%0,002
955.wpi.edu 246%0,002
956.rncm.ac.uk 245%0,002
957.inll.lu 244%0,002
958.unavarra.es 242%0,002
959.rocmondriaan.nl 241%0,002
960.anv0tapw! 241%0,002
961.inha.fr 239%0,002
962.komotini-hospital.gr 239%0,002
963.csumb.edu 239%0,002
964.chq.ie 238%0,002
965.unicam.it 237%0,002
966.northampton.ac.uk 236%0,002
967.han.nl 235%0,002
968.ujop.cuni.cz 233%0,002
969.cnr.it 232%0,002
970.nottinghamcollege.ac.uk 232%0,002
971.iiasa.ac.at 231%0,002
972.colum.edu 231%0,002
973.bsm.upf.edu 226%0,002
974.tilburg.nl 226%0,002
975.norfolk.gov.uk 224%0,002
976.ocw.nl 224%0,002
977.cnes.fr 223%0,002
978.unmc.edu 221%0,002
979.abertay.ac.uk 220%0,002
980.hunter.cuny.edu 219%0,002
981.jmnet.cz 219%0,002
982.unesco-ihe.org 217%0,002
983.yourdomain.tld 217%0,002
984.nls.uk 217%0,002
985.ipleiria.pt 217%0,002
986.istat.it 216%0,002
987.vamk.fi 216%0,002
988.kug.ac.at 214%0,002
989.u-gakugei.ac.jp 214%0,002
990.museum.ie 212%0,002
991.hosp-xanthi.gr 212%0,002
992.ukim.mk 208%0,002
993.amue.fr 206%0,001
994.udel.edu 205%0,001
995.cityofathens.gr 203%0,001
996.noorderpoort.nl 196%0,001
997.macalester.edu 195%0,001
998.cityklu.at 195%0,001
999.hsleiden.nl 195%0,001
1000.turku.fi 194%0,001
1001.iup.edu 194%0,001
1002.novacollege.nl 193%0,001
1003.towerhamlets.gov.uk 191%0,001
1004.vic.gov.au 190%0,001
1005.ufa.cas.cz 188%0,001
1006.lancashire.gov.uk 187%0,001
1007.usask.ca 186%0,001
1008.biomed.cas.cz 186%0,001
1009.qqi.ie 185%0,001
1010.savba.sk 185%0,001
1011.ipsantarem.pt 185%0,001
1012.ijs.si 184%0,001
1013.au.edu.pk 183%0,001
1014.pi.cnr.it 183%0,001
1015.nwo.nl 182%0,001
1016.sjsu.edu 181%0,001
1017.univ-tln.fr 180%0,001
1018.ram.ac.uk 179%0,001
1019.umkc.edu 177%0,001
1020.grips.ac.jp 177%0,001
1021.vm.cesnet.cz 175%0,001
1022.roctop.nl 173%0,001
1023.crp-sante.lu 173%0,001
1024.activatelearning.ac.uk 172%0,001
1025.unine.ch 172%0,001
1026.crui.it 171%0,001
1027.agrosupdijon.fr 171%0,001
1028.universitiesuk.ac.uk 170%0,001
1029.agropolis.fr 169%0,001
1030.sinclair.edu 169%0,001
1031.ndus.edu 169%0,001
1032.lyit.ie 169%0,001
1033.ips.pt 167%0,001
1034.nieuweveste.nl 166%0,001
1035.harper-adams.ac.uk 165%0,001
1036.kingston.ac.uk 165%0,001
1037.bath.ac.uk 165%0,001
1038.ual.pt 164%0,001
1039.lnwh.nhs.uk 164%0,001
1040.prz.edu.pl 163%0,001
1041.edgehill.ac.uk 163%0,001
1042.roc-nijmegen.nl 163%0,001
1043.eduroam.kpsn.net 160%0,001
1044.math.cas.cz 159%0,001
1045.airports.co.za 158%0,001
1046.cogc.ac.uk 158%0,001
1047.certh.gr 158%0,001
1048.iue.it 157%0,001
1049.univen.ac.za 156%0,001
1050.unidu.hr 155%0,001
1051.alga.cz 155%0,001
1052.slu.cas.cz 154%0,001
1053.mzk.cz 153%0,001
1054.duo.nl 153%0,001
1055.nikhef.nl 153%0,001
1056.bsuh.nhs.uk 153%0,001
1057.etfos.hr 151%0,001
1058.lincoln.ac.uk 151%0,001
1059.sthk.nhs.uk 149%0,001
1060.unimc.it 148%0,001
1061.sunyopt.edu 147%0,001
1062.uwtsd.ac.uk 146%0,001
1063.wits.ac.za 146%0,001
1064.barnsley.ac.uk 144%0,001
1065.nwrc.ac.uk 143%0,001
1066.ehess.fr 142%0,001
1067.salford.ac.uk 142%0,001
1068.einetwork.net 141%0,001
1069.mur.gov.it 141%0,001
1070.uah.edu 139%0,001
1071.iarai.ac.at 138%0,001
1072.turing.ac.uk 138%0,001
1073.ohsu.edu 137%0,001
1074.ucl.cas.cz 135%0,001
1075.khi.fi.it 135%0,001
1076.glr.nl 135%0,001
1077.lf3.cuni.cz 135%0,001
1078.rvc.ac.uk 135%0,001
1079.csus.edu 134%0,001
1080.pu.edu.pk 134%0,001
1081.aventus.nl 134%0,001
1082.fh-campuswien.ac.at 133%0,001
1083.skolskykomplex.cz 133%0,001
1084.fh-kaernten.at 133%0,001
1085.sanko.ac.jp 131%0,001
1086.ria.ie 131%0,001
1087.univaq.it 131%0,001
1088.urz.ku.de 131%0,001
1089.georgiacenter.uga.edu 130%0,001
1090.ihs.ac.at 130%0,001
1091.lsvb.nl 130%0,001
1092.szn.it 130%0,001
1093.openfiber.nl 130%0,001
1094.kdu.md 130%0,001
1095.rocvantwente.nl 129%0,001
1096.fhv.at 129%0,001
1097.panska.cz 127%0,001
1098.jyu.fi 123%0,001
1099.ncirl.ie 123%0,001
1100.pmu.ac.at 123%0,001
1101.dias.ie 122%0,001
1102.utoledo.edu 122%0,001
1103.helicon.nl 121%0,001
1104.shu.ac.uk 121%0,001
1105.nsk.hr 121%0,001
1106.eduroam.ca 121%0,001
1107.uoswabi.edu.pk 121%0,001
1108.arup.cas.cz 120%0,001
1109.uri.edu 120%0,001
1110.buckingham.ac.uk 119%0,001
1111.nuffic.nl 119%0,001
1112.bibliotheekeindhoven.nl 119%0,001
1113.avivastadium.ie 118%0,001
1114.switch.ch 117%0,001
1115.wcupa.edu 116%0,001
1116.ac-lyon.fr 116%0,001
1117.belfastmet.ac.uk 116%0,001
1118.hec.gov.pk 115%0,001
1119.salk.at 115%0,001
1120.tokyo.lg.jp 114%0,001
1121.aiou.edu.pk 113%0,001
1122.ams-institute.org 112%0,001
1123.hs-heilbronn.de 112%0,001
1124.muse.it 111%0,001
1125.uajk.edu.pk 111%0,001
1126.minnstate.edu 110%0,001
1127.prooleiden.nl 109%0,001
1128.tcu.edu 108%0,001
1129.utrgv.edu 108%0,001
1130.asu.cas.cz 107%0,001
1131.uniurb.it 107%0,001
1132.humak.local 107%0,001
1133.qatar-med.cornell.edu 106%0,001
1134.eduroamdemo 105%0,001
1135.cofc.edu 105%0,001
1136.umassd.edu 105%0,001
1137.yu.edu 103%0,001
1138.wlv.ac.uk 102%0,001
1139.confetti.ac.uk 102%0,001
1140.wvu.edu 102%0,001
1141.fh-wien.ac.at 101%0,001
1142.rocmn.nl 101%0,001
1143.ds-networks.de 101%0,001
1144.eco.u-szeged.hu 100%0,001
1145.bkuc.edu.pk 100%0,001
1146.uetp.edu.pk 99%0,001
1147.tamucc.edu 99%0,001
1148.misis.ru 97%0,001
1149.icr.ac.uk 97%0,001
1150.ugn.cas.cz 97%0,001
1151.fgcu.edu 97%0,001
1152.falmouth.ac.uk 97%0,001
1153.qatar.georgetown.edu 96%0,001
1154.ugm.ac.id 95%0,001
1155.dges.pt 95%0,001
1156.sdsmt.edu 94%0,001
1157.ucb.ac.uk 93%0,001
1158.phst.at 93%0,001
1159.ufrpe.br 93%0,001
1160.rmutp.ac.th 93%0,001
1161.kntb.cz 92%0,001
1162.ifremer.fr 92%0,001
1163.ubi.pt 92%0,001
1164.mcphs.edu 91%0,001
1165.sruc.ac.uk 91%0,001
1166.humboldtforum.org 90%0,001
1167.famu.edu 89%0,001
1168.ims.edu.pk 89%0,001
1169.parkstad-it.nl 88%0,001
1170.nlg.gr 88%0,001
1171.ukaea.uk 88%0,001
1172.surfnet.nl 88%0,001
1173.wistar.org 88%0,001
1174.spsotrokovice.cz 88%0,001
1175.shannonairport.ie 88%0,001
1176.morleycollege.ac.uk 87%0,001
1177.deltares.nl 86%0,001
1178.nyenrode.nl 86%0,001
1179.uchile.cl 85%0,001
1180.exe-coll.ac.uk 85%0,001
1181.centralesupelec.fr 85%0,001
1182.lbl.gov 85%0,001
1183.tst.nhs.uk 85%0,001
1184.fandm.edu 84%0,001
1185.corkcity.ie 84%0,001
1186.claremont.edu 84%0,001
1187.huis73.nl 83%0,001
1188.stcg.ac.uk 83%0,001
1189.uaf.pk 83%0,001
1190.uny.ac.id 83%0,001
1191.horizoncollege.nl 82%0,001
1192.sju.edu 81%0,001
1193.allocommunications.com 81%0,001
1194.ameslab.gov 81%0,001
1195.lmu.edu 81%0,001
1196.midkent.ac.uk 80%0,001
1197.ncac.torun.pl 80%0,001
1198.blb-karlsruhe.de 80%0,001
1199.mengohospital.org 78%0,001
1200.ljmu.ac.uk 78%0,001
1201.khio.no 77%0,001
1202.kphvie.ac.at 77%0,001
1203.mi.cnr.it 77%0,001
1204.wellant.nl 77%0,001
1205.unicaen.fr 77%0,001
1206.amherst.edu 77%0,001
1207.howcollege.ac.uk 75%0,001
1208.carleton.edu 75%0,001
1209.fordham.edu 75%0,001
1210.umaryland.edu 75%0,001
1211.redu.fi 74%0,001
1212.mtholyoke.edu 74%0,001
1213.smccme.edu 74%0,001
1214.geant.org 73%0,001
1215.gsmd.ac.uk 73%0,001
1216.toniolowifi.net 73%0,001
1217.yorksj.ac.uk 73%0,001
1218.nebrwesleyan.edu 73%0,001
1219.kadk.dk 72%0,001
1220.kr-olomoucky.cz 72%0,001
1221.ukri.org 72%0,001
1222.wwu.edu 72%0,001
1223.eap.gr 71%0,001
1224.sccb.ac.uk 71%0,001
1225.derby.ac.uk 71%0,001
1226.hopitauxschuman.lu 71%0,001
1227.uo.edu.pk 71%0,001
1228.heanet.ie 70%0,001
1229.skole.hr 70%0,001
1230.csun.edu 70%0,001
1231.uettaxila.edu.pk 70%0,001
1232.corkcitylibraries.ie 69%0,000
1233.gtcc.edu 69%0,000
1234.wmcollege.ac.uk 68%0,000
1235.lsuhsc.edu 68%0,000
1236.bridgew.edu 67%0,000
1237.wooster.edu 67%0,000
1238.smith.edu 67%0,000
1239.designacademy.nl 67%0,000
1240.tafesa.edu.au 67%0,000
1241.tmu.ac.jp 67%0,000
1242.infis.cz 67%0,000
1243.rcpi.ie 66%0,000
1244.nantes.archi 66%0,000
1245.ktf.cuni.cz 66%0,000
1246.vereniginghogescholen.nl 65%0,000
1247.gcu.ac.uk 65%0,000
1248.akademien-schweiz.ch 64%0,000
1249.pcc.edu 63%0,000
1250.sut.ac.th 63%0,000
1251.ndonline.ac.uk 62%0,000
1252.reseau-canope.fr 62%0,000
1253.tottori-u.ac.jp 62%0,000
1254.numlit.edu.pk 61%0,000
1255.navitas.com 61%0,000
1256.chester.ac.uk 61%0,000
1257.mborijnland.nl 60%0,000
1258.swu.ac.th 60%0,000
1259.onderwijsgroeptilburg.nl 60%0,000
1260.va.gov 59%0,000
1261.inaf.it 59%0,000
1262.lnf.infn.it 59%0,000
1263.eastkent.ac.uk 59%0,000
1264.minpaku.ac.jp 58%0,000
1265.bumdc.edu.pk 58%0,000
1266.tuc.gr 58%0,000
1267.eit.ac.nz 57%0,000
1268.obspm.fr 57%0,000
1269.aub.ac.uk 57%0,000
1270.nih.no 57%0,000
1271.comune.udine.it 57%0,000
1272.ha.ax 56%0,000
1273.esiee.fr 56%0,000
1274.gaa.ie 55%0,000
1275.ucf.edu 55%0,000
1276.madisoncollege.edu 55%0,000
1277.oacb.cz 55%0,000
1278.gcwus.edu.pk 55%0,000
1279.oist.jp 55%0,000
1280.nms.si 55%0,000
1281.winchester.ac.uk 54%0,000
1282.ikz-berlin.de 54%0,000
1283.icgeb.trieste.it 54%0,000
1284.unimol.it 54%0,000
1285.ph-linz.at 54%0,000
1286.umbc.edu 54%0,000
1287.davinci.nl 53%0,000
1288.simmons.edu 53%0,000
1289.bo.infn.it 53%0,000
1290.geologie.ac.at 53%0,000
1291.souplzen.cz 52%0,000
1292.area.trieste.it 52%0,000
1293.shizuoka.ac.jp 52%0,000
1294.technion.ac.il 52%0,000
1295.kobe-u.ac.jp 51%0,000
1296.mboutrecht.nl 51%0,000
1297.forskningsparken.no 51%0,000
1298.nhn-techorus.com 51%0,000
1299.brightlands.nl 51%0,000
1300.icp.edu.pk 50%0,000
1301.mw-city.mittweida.de 50%0,000
1302.fh-salzburg.ac.at 49%0,000
1303.jsmu.edu.pk 49%0,000
1304.brooklaw.edu 49%0,000
1305.pieas.edu.pk 49%0,000
1306.fct.mctes.pt 48%0,000
1307.srce.hr 48%0,000
1308.sso.cz 48%0,000
1309.unco.edu 48%0,000
1310.kavalahospital.gr 48%0,000
1311.burek 48%0,000
1312.hus.fi 47%0,000
1313.dts.utah.gov 47%0,000
1314.ucsc.edu 47%0,000
1315.nua.ac.uk 47%0,000
1316.butex.edu.bd 47%0,000
1317.spseiostrava.cz 47%0,000
1318.esic.edu 46%0,000
1319.ac-paris.fr 46%0,000
1320.uniarts.fi 45%0,000
1321.msm.nl 45%0,000
1322.umassp.edu 45%0,000
1323.irb.hr 45%0,000
1324.royalsociety.org 44%0,000
1325.mboamersfoort.nl 44%0,000
1326.conservatorio.trieste.it 44%0,000
1327.efzg.hr 44%0,000
1328.jisc.ac.uk 43%0,000
1329.inl.int 43%0,000
1330.rbkc.gov.uk 43%0,000
1331.medunigraz.ac.at 42%0,000
1332.teithe.gr 42%0,000
1333.bruckneruni.at 42%0,000
1334.unicath.hr 42%0,000
1335.rederij-doeksen.nl 41%0,000
1336.unob.cz 41%0,000
1337.iem.cas.cz 41%0,000
1338.fit.edu 41%0,000
1339.ac-grenoble.fr 39%0,000
1340.spstrplz.cz 39%0,000
1341.admin.grnet.gr 39%0,000
1342.bo.cnr.it 39%0,000
1343.za.w-hs.de 39%0,000
1344.univ-lemans.fr 39%0,000
1345.csulb.edu 39%0,000
1346.vus.hr 39%0,000
1347.southernct.edu 38%0,000
1348.crick.ac.uk 38%0,000
1349.bangor.ac.uk 38%0,000
1350.coloradocollege.edu 38%0,000
1351.discovery.wisc.edu 38%0,000
1352.debibliotheekaanzet.nl 37%0,000
1353.meiji.ac.jp 37%0,000
1354.idi.co.ug 37%0,000
1355.chania.hmu.gr 37%0,000
1356.american.edu 36%0,000
1357.sintlucas.nl 36%0,000
1358.maricopa.edu 36%0,000
1359.dendai.ac.jp 36%0,000
1360.mec.edu.om 36%0,000
1361.swov.nl 35%0,000
1362.unisannio.it 35%0,000
1363.uvsq.fr 35%0,000
1364.glyndwr.ac.uk 34%0,000
1365.stjohns.edu 34%0,000
1366.cssd.ac.uk 34%0,000
1367.icranet.it 34%0,000
1368.fmi.fi 34%0,000
1369.rnp.br 34%0,000
1370.chiba-u.ac.jp 34%0,000
1371.gbmc.ac.uk 33%0,000
1372.ku.ac.th 33%0,000
1373.sun.ac.za 33%0,000
1374.myicn.fr 32%0,000
1375.to.infn.it 32%0,000
1376.rijnijssel.nl 32%0,000
1377.prinsesmaximacentrum.nl 32%0,000
1378.pleysier.nl 32%0,000
1379.beds.ac.uk 32%0,000
1380.bo.ingv.it 32%0,000
1381.umb.edu 32%0,000
1382.parkland.edu 32%0,000
1383.swancoll.ac.uk 31%0,000
1384.sch.nhs.uk 31%0,000
1385.univ-st-etienne.fr 31%0,000
1386.ngh.nhs.uk 31%0,000
1387.eisti.fr 31%0,000
1388.aber.ac.uk 31%0,000
1389.ubalt.edu 30%0,000
1390.tu.ac.th 30%0,000
1391.pslib.cz 30%0,000
1392.bucks.ac.uk 30%0,000
1393.teikyo-u.ac.jp 30%0,000
1394.chapman.edu 30%0,000
1395.rmutsv.ac.th 30%0,000
1396.inogs.it 30%0,000
1397.rocfriesepoort.nl 30%0,000
1398.kanazawa-u.ac.jp 30%0,000
1399.loucoll.ac.uk 29%0,000
1400.glu.nl 29%0,000
1401.chesterfieldroyal.nhs.uk 29%0,000
1402.ipabo.nl 29%0,000
1403.marywardcentre.ac.uk 29%0,000
1404.ekt.gr 29%0,000
1405.sissa.it 29%0,000
1406.uchastings.edu 28%0,000
1407.pwrs.ac.lk 28%0,000
1408.kcg.edu 28%0,000
1409.commnet.edu 28%0,000
1410.muza.hr 28%0,000
1411.ecam.fr 28%0,000
1412.emmanuel.edu 28%0,000
1413.kennesaw.edu 28%0,000
1414.upm.edu.my 28%0,000
1415.haaga-helia.fi 27%0,000
1416.uet.edu.pk 27%0,000
1417.oakland.edu 27%0,000
1418.duq.edu 27%0,000
1419.lascina.sczg.hr 27%0,000
1420.landstede.nl 27%0,000
1421.uirs.si 27%0,000
1422.cespu.pt 27%0,000
1423.spsstav.cz 26%0,000
1424.aerea.nl 26%0,000
1425.rwu.edu 26%0,000
1426.esefrassinetti.pt 26%0,000
1427.ulusiada.pt 25%0,000
1428.meeting.ietf.org 25%0,000
1429.technikum-wien.at 25%0,000
1430.ait.ie 25%0,000
1431.uen.org 25%0,000
1432.riken.jp 24%0,000
1433.cog.nl 24%0,000
1434.um.edu.my 24%0,000
1435.eduroamesa.int 24%0,000
1436.fcroc.nl 24%0,000
1437.spsautocb.cz 24%0,000
1438.staffs.ac.uk 24%0,000
1439.clatterbridgecc.nhs.uk 24%0,000
1440.whoi.edu 24%0,000
1441.nca.edu.pk 24%0,000
1442.bnl.gov 24%0,000
1443.shu 23%0,000
1444.supshk.cz 23%0,000
1445.u-hyogo.ac.jp 23%0,000
1446.univ-paris8.fr 23%0,000
1447.ecmwf.int 23%0,000
1448.ump.edu.my 23%0,000
1449.geidai.ac.jp 23%0,000
1450.camre.ac.uk 23%0,000
1451.ru.ac.th 23%0,000
1452.stir.ac.uk 23%0,000
1453.smint.no 23%0,000
1454.aintree.nhs.uk 23%0,000
1455.weetwood.co.uk 23%0,000
1456.icfo.net 23%0,000
1457.jpl.nasa.gov 23%0,000
1458.jaea.go.jp 23%0,000
1459.northyorks.gov.uk 22%0,000
1460.msmt.cz 22%0,000
1461.skpp.edu.pl 22%0,000
1462.emr.ac.uk 22%0,000
1463.n-fukushi.ac.jp 22%0,000
1464.kb.nl 22%0,000
1465.sligo.atu.ie 22%0,000
1466.stadkamer.nl 22%0,000
1467.gladstone.ucsf.edu 22%0,000
1468.nescol.ac.uk 22%0,000
1469.hz.nl 22%0,000
1470.swisstph 22%0,000
1471.nb.no 22%0,000
1472.zrc-sazu.si 21%0,000
1473.nmh.no 21%0,000
1474.entpe.fr 21%0,000
1475.uwasa.fi 21%0,000
1476.ibot.cas.cz 21%0,000
1477.has.nl 21%0,000
1478.at-eduroam01.atscholen.nl 21%0,000
1479.ql-ict.nl 21%0,000
1480.estescoimbra.pt 21%0,000
1481.stou.ac.th 21%0,000
1482.kabk.nl 20%0,000
1483.eduroam.cnrs.fr 20%0,000
1484.usm.my 20%0,000
1485.uowm.gr 20%0,000
1486.cnrs-bellevue.fr 20%0,000
1487.rothamsted.ac.uk 20%0,000
1488.smuc.ac.uk 20%0,000
1489.lit.ie 20%0,000
1490.gradia.fi 20%0,000
1491.hs-mittweida.de 20%0,000
1492.hcmr.gr 20%0,000
1493.wsb.torun.pl 20%0,000
1494.ysu.am 20%0,000
1495.nic.edu 20%0,000
1496.chi.ac.uk 20%0,000
1497.miyazaki-u.ac.jp 19%0,000
1498.unilogic.nl 19%0,000
1499.brlsi.org 19%0,000
1500.ithaca.edu 19%0,000
1501.sandwell.ac.uk 19%0,000
1502.scu.edu 19%0,000
1503.uno.edu 19%0,000
1504.corkcoco.ie 19%0,000
1505.cpe.fr 19%0,000
1506.ihu.edu.gr 18%0,000
1507.cherwellschool.org 18%0,000
1508.ccn.ac.uk 18%0,000
1509.bofinet.co.bw 18%0,000
1510.cat.eduroam.org 18%0,000
1511.zshk.cz 18%0,000
1512.haverford.edu 18%0,000
1513.naist.jp 18%0,000
1514.gsa.ac.uk 18%0,000
1515.thomasmorehs.nl 18%0,000
1516.kmu.edu.pk 18%0,000
1517.ac-clermont.fr 17%0,000
1518.hotspots.udel.edu 17%0,000
1519.citybathcoll.ac.uk 17%0,000
1520.tut.ac.za 17%0,000
1521.tcu.ac.jp 17%0,000
1522.rmur.edu.pk 17%0,000
1523.igb.illinois.edu 17%0,000
1524.chesterfield.ac.uk 16%0,000
1525.nic.cz 16%0,000
1526.mpi.lu 16%0,000
1527.belfasttrust.hscni.net 16%0,000
1528.spsejecna.cz 16%0,000
1529.nihon-u.ac.jp 16%0,000
1530.lge.lu 16%0,000
1531.rcs.ac.uk 16%0,000
1532.ssprool.cz 16%0,000
1533.spssol.cz 16%0,000
1534.cmaisonneuve.qc.ca 16%0,000
1535.unizwa.edu.om 16%0,000
1536.clemson.edu 16%0,000
1537.tukampen.nl 16%0,000
1538.pravst.hr 16%0,000
1539.oalib.cz 16%0,000
1540.slcpl.org 16%0,000
1541.sjtu.edu.cn 16%0,000
1542.sukl.cz 15%0,000
1543.pca.ac.uk 15%0,000
1544.sbcc.edu 15%0,000
1545.gymji.cz 15%0,000
1546.u-paris2.fr 15%0,000
1547.marquette.edu 15%0,000
1548.racc.ac.uk 15%0,000
1549.sumfak.hr 15%0,000
1550.swarthmore.edu 15%0,000
1551.luawms.edu.pk 15%0,000
1552.eons.net 14%0,000
1553.ac-strasbourg.fr 14%0,000
1554.brgm.fr 14%0,000
1555.imt.si 14%0,000
1556.ucenmanchester.ac.uk 14%0,000
1557.cua.edu 14%0,000
1558.artun.ee 14%0,000
1559.irs1.eduroam.am 14%0,000
1560.uwl.ac.uk 14%0,000
1561.ki.si 14%0,000
1562.lentiz.nl 14%0,000
1563.skolahostivar.cz 14%0,000
1564.nstda.or.th 14%0,000
1565.uniud.it 14%0,000
1566.ismar.cnr.it 14%0,000
1567.esel.pt 14%0,000
1568.springfield.edu 14%0,000
1569.bukc.edu.pk 14%0,000
1570.lcm.ac.uk 13%0,000
1571.ras.ac.uk 13%0,000
1572.lis.ac.uk 13%0,000
1573.cibap.nl 13%0,000
1574.zsnadrazni.eu 13%0,000
1575.ph-ooe.at 13%0,000
1576.kr-vysocina.cz 13%0,000
1577.humberft.nhs.uk 13%0,000
1578.univ-toulouse.fr 13%0,000
1579.local24.jp 13%0,000
1580.tku.ac.jp 13%0,000
1581.schengenlyzeum.eu 13%0,000
1582.ghv.gr 13%0,000
1583.csudh.edu 13%0,000
1584.upd.edu.ph 13%0,000
1585.ac-lille.fr 13%0,000
1586.glos.nhs.uk 13%0,000
1587.tus.ac.jp 12%0,000
1588.igf.edu.pl 12%0,000
1589.sgu.ac.jp 12%0,000
1590.gssi.infn.it 12%0,000
1591.aoc-oost.nl 12%0,000
1592.tees.ac.uk 12%0,000
1593.slcschools.org 12%0,000
1594.nvao.net 12%0,000
1595.cbpf.br 12%0,000
1596.morgan.edu 12%0,000
1597.uccs.edu 12%0,000
1598.otterbein.edu 12%0,000
1599.indstate.edu 12%0,000
1600.yru.ac.th 12%0,000
1601.nau.edu.ua 12%0,000
1602.bellevuecollege.edu 12%0,000
1603.kufs.ac.jp 11%0,000
1604.auth.fi 11%0,000
1605.weston.ac.uk 11%0,000
1606.stthomas.edu 11%0,000
1607.kpi.kharkov.ua 11%0,000
1608.obijmond.nl 11%0,000
1609.adler.edu 11%0,000
1610.ltml.lu 11%0,000
1611.gouv.qc.ca 11%0,000
1612.surfnetters.nl 11%0,000
1613.msmu.edu 11%0,000
1614.benesovazs.plzen-edu.cz 11%0,000
1615.vistacollege.nl 11%0,000
1616.imp.ac.at 11%0,000
1617.luxairport.lu 11%0,000
1618.cineca.it 11%0,000
1619.padaco.nl 11%0,000
1620.usm.md 11%0,000
1621.zatlanka.cz 11%0,000
1622.gutech.edu.om 11%0,000
1623.fhwn.ac.at 11%0,000
1624.mtw.nhs.uk 11%0,000
1625.cnu.edu 10%0,000
1626.kpu-m.ac.jp 10%0,000
1627.oulu.fi 10%0,000
1628.tpu.ru 10%0,000
1629.pbl.nl 10%0,000
1630.ku-linz.at 10%0,000
1631.niif.hu 10%0,000
1632.regiocollege.nl 10%0,000
1633.lsec.ac.uk 10%0,000
1634. 10%0,000
1635.enea.it 10%0,000
1636.hfh.ch 10%0,000
1637.bradfordcollege.ac.uk 10%0,000
1638.uvh.nl 10%0,000
1639.hope.ac.uk 10%0,000
1640.champaignschools.org 10%0,000
1641.conncoll.edu 10%0,000
1642.arhitekt.hr 10%0,000
1643.hepl.ch 10%0,000
1644.nagasaki-u.ac.jp 10%0,000
1645.tohoku-gakuin.ac.jp 10%0,000
1646.sjcny.edu 10%0,000
1647.byu.edu 10%0,000
1648.mie.ie 10%0,000
1649.lam.lu 10%0,000
1650.usciences.edu 10%0,000
1651.wat.edu.pl 10%0,000
1652.wesleyan.edu 10%0,000
1653.stc-r.nl 9%0,000
1654.gni-hatzikosta.gr 9%0,000
1655.leedsandyorkpft.nhs.uk 9%0,000
1656.unipmn.it 9%0,000
1657.cnaf.infn.it 9%0,000
1658.mcc.edu 9%0,000
1659.nchum.com 9%0,000
1660.ucs.ac.uk 9%0,000
1661.chukyo-u.ac.jp 9%0,000
1662.1931.nl 9%0,000
1663.richmond.ac.uk 9%0,000
1664.mpi-muelheim.mpg.de 9%0,000
1665.monroecc.edu 9%0,000
1666.nexusleeds.co.uk 9%0,000
1667.ntu.edu.pk 9%0,000
1668.usd.edu 9%0,000
1669.bcp.gov.ie 9%0,000
1670.stedwards.edu 9%0,000
1671.ujak.cz 9%0,000
1672.umi.ac.ma 9%0,000
1673.dit.ie 9%0,000
1674.du.edu 8%0,000
1675.test.sczg.hr 8%0,000
1676.inrim.it 8%0,000
1677.fh-krems.ac.at 8%0,000
1678.fhgooe.ac.at 8%0,000
1679.hotspot-dc.grnet.gr 8%0,000
1680.pima.edu 8%0,000
1681.cpp.edu 8%0,000
1682.mmda 8%0,000
1683.ba.infn.it 8%0,000
1684.vu.edu.pk 8%0,000
1685.lcb.ac.uk 8%0,000
1686.jwu.ac.jp 8%0,000
1687.ffhs.ch 8%0,000
1688.icc.coop 8%0,000
1689.liquidtelecom.com 8%0,000
1690.extreme-accesspoints-nuffic 8%0,000
1691.ualg.pt 8%0,000
1692.scripps.edu 8%0,000
1693.bowdoin.edu 8%0,000
1694.jamk.fi 8%0,000
1695.sunywcc.edu 8%0,000
1696.ouinn.com 8%0,000
1697.rsc.org 8%0,000
1698.tokushima-u.ac.jp 8%0,000
1699.abo.fi 7%0,000
1700.ijf.hr 7%0,000
1701.aut.ac.nz 7%0,000
1702.metref.net 7%0,000
1703.unint.eu 7%0,000
1704.svkul.cz 7%0,000
1705.appstate.edu 7%0,000
1706.nib.si 7%0,000
1707.kmitl.ac.th 7%0,000
1708.noaa.gov 7%0,000
1709.fullcoll.edu 7%0,000
1710.sanet.sk 7%0,000
1711.loyola.edu 7%0,000
1712.muet.edu.pk 7%0,000
1713.humantechnopole.it 7%0,000
1714.csuchico.edu 7%0,000
1715.insiel.it 7%0,000
1716.qaa.ac.uk 7%0,000
1717.denison.edu 7%0,000
1718.tresoar.nl 7%0,000
1719.mtc.edu.om 7%0,000
1720.hubrecht.eu 7%0,000
1721.sibadomain.local 7%0,000
1722.slsp.ch 7%0,000
1723.uran.ua 7%0,000
1724.tsc.edu 7%0,000
1725.tamhsc.edu 6%0,000
1726.esc.edu 6%0,000
1727.aup.ac.uk 6%0,000
1728.zamren.zm 6%0,000
1729.ipp.cas.cz 6%0,000
1730.hanken.fi 6%0,000
1731.scj.go.jp 6%0,000
1732.umassmed.edu 6%0,000
1733.dsm.museum 6%0,000
1734.potteries.ac.uk 6%0,000
1735.cardiffmet.ac.uk 6%0,000
1736.capetown.gov.za 6%0,000
1737.memphis.edu 6%0,000
1738.ryukoku.ac.jp 6%0,000
1739.limerickcoco.ie 6%0,000
1740.uintah.net 6%0,000
1741.unoh.edu 6%0,000
1742.gjvj.cz 6%0,000
1743.iuiu.ac.ug 6%0,000
1744.txstate.edu 6%0,000
1745.umanresa.cat 6%0,000
1746.montclair.edu 6%0,000
1747.ru.is 6%0,000
1748.uvas.edu.pk 5%0,000
1749.cnio.es 5%0,000
1750.westherts.ac.uk 5%0,000
1751.aist.go.jp 5%0,000
1752.kcc.ac.uk 5%0,000
1753.buet.ac.bd 5%0,000
1754.nsu.edu.pk 5%0,000
1755.mzo.hr 5%0,000
1756.ost.ch 5%0,000
1757.veeriku.tartu.ee 5%0,000
1758.ltpem.lu 5%0,000
1759.hsu-hh.de 5%0,000
1760.doshisha.ac.jp 5%0,000
1761.swyt.nhs.uk 5%0,000
1762.osaka-kyoiku.ac.jp 5%0,000
1763.ltc.lu 5%0,000
1764.rwcmd.ac.uk 5%0,000
1765.parke.eus 5%0,000
1766.ue.edu.pk 5%0,000
1767.lemoyne.edu 5%0,000
1768.albany.edu 5%0,000
1769.karelia.fi 5%0,000
1770.sstas-karvina.cz 5%0,000
1771.fh-burgenland.at 5%0,000
1772.hct.edu.om 5%0,000
1773.gogig.net 5%0,000
1774.sunybroome.edu 5%0,000
1775.wicklowcoco.ie 5%0,000
1776.rider.edu 5%0,000
1777.icermali.ml 5%0,000
1778.uj.ac.za 5%0,000
1779.zvu.hr 5%0,000
1780.slu.edu 5%0,000
1781.cts.cuni.cz 5%0,000
1782.wpunj.edu 5%0,000
1783.uoregon.edu 5%0,000
1784.mikulasske.cz 5%0,000
1785.lipa.ac.uk 5%0,000
1786.wakecoll.net 5%0,000
1787.unpad.ac.id 5%0,000
1788.zew.de 5%0,000
1789.ispa.pt 5%0,000
1790.underground_uns 5%0,000
1791.pace.edu 5%0,000
1792.scvz.hr 5%0,000
1793.igb.uiuc.edu 5%0,000
1794.agroparistech.fr 5%0,000
1795.graafschapcollege.nl 4%0,000
1796.uhd.edu 4%0,000
1797.unilus.ac.zm 4%0,000
1798.mi.ingv.it 4%0,000
1799.surfsara.nl 4%0,000
1800.ssstavji.cz 4%0,000
1801.iriss.cnr.it 4%0,000
1802.xioshosp.gr 4%0,000
1803.ilstu.edu 4%0,000
1804.acu.ac.uk 4%0,000
1805.bigycb.cz 4%0,000
1806.lce.lu 4%0,000
1807.oswego.edu 4%0,000
1808.wsr.ac.at 4%0,000
1809.mstc.edu 4%0,000
1810.washk12.org 4%0,000
1811.clusius.nl 4%0,000
1812.unisa.ac.za 4%0,000
1813.edu-zg.ch 4%0,000
1814.bzu.edu.pk 4%0,000
1815.rave.ac.uk 4%0,000
1816.gmit.ie 4%0,000
1817.mec.gov.pt 4%0,000
1818.osaka-cu.ac.jp 4%0,000
1819.unr.edu 4%0,000
1820.mbl.edu 4%0,000
1821.gcwuf.edu.pk 4%0,000
1822.camford.ac.uk 4%0,000
1823.norceresearch.no 4%0,000
1824.kg.ac.rs 4%0,000
1825.nshe.nevada.edu 4%0,000
1826.fis.unm.si 4%0,000
1827.bmet.ac.uk 4%0,000
1828.franklin.edu 4%0,000
1829.aeres.nl 3%0,000
1830.polygraficka.cz 3%0,000
1831.che.nl 3%0,000
1832.waikato.ac.nz 3%0,000
1833.hkdir.no 3%0,000
1834.iach.cz 3%0,000
1835.cecilia.it 3%0,000
1836.utia.cz 3%0,000
1837.locala.org.uk 3%0,000
1838.u-tokai.ac.jp 3%0,000
1839.aoyama.ac.jp 3%0,000
1840.rediris.es 3%0,000
1841.blackpool.ac.uk 3%0,000
1842.tedi-london.ac.uk 3%0,000
1843.cascadia.edu 3%0,000
1844.rmutk.ac.th 3%0,000
1845.vef.hr 3%0,000
1846.pgcc.edu 3%0,000
1847.ufv.es 3%0,000
1848.irishprisons.ie 3%0,000
1849.sron.nl 3%0,000
1850.rikkyo.ac.jp 3%0,000
1851.uhi.gr 3%0,000
1852.hea.ie 3%0,000
1853.greensboro-nc.gov 3%0,000
1854.wsc.ac.uk 3%0,000
1855.unistrasi.it 3%0,000
1856.koka.ac.jp 3%0,000
1857.differ.nl 3%0,000
1858.ujf.cas.cz 3%0,000
1859.ons.gov.uk 3%0,000
1860.rouen.archi.fr 3%0,000
1861.ucop.edu 3%0,000
1862.nsf.gov 3%0,000
1863.uxbridge.ac.uk 3%0,000
1864.csc.fi 3%0,000
1865.tewv.nhs.uk 3%0,000
1866.unis.no 3%0,000
1867.uvm.edu 3%0,000
1868.szat.cz 3%0,000
1869.ipm.cz 3%0,000
1870.zstelc.cz 3%0,000
1871.campus02.at 3%0,000
1872.solihull.ac.uk 3%0,000
1873.palucca.eu 3%0,000
1874.spst.cz 3%0,000
1875.ccsu.edu 3%0,000
1876.untsystem.edu 3%0,000
1877.highbury.ac.uk 3%0,000
1878.naruto-u.ac.jp 3%0,000
1879.cbs.mpg.de 3%0,000
1880.cead.edu.pk 3%0,000
1881.pstu.ac.bd 3%0,000
1882.tsu.ru 3%0,000
1883.aitech.ac.jp 2%0,000
1884.alliancecan.ca 2%0,000
1885.ac-poitiers.fr 2%0,000
1886.cscc.edu 2%0,000
1887.xamk.fi 2%0,000
1888.tsuda.ac.jp 2%0,000
1889.vostanio.gr 2%0,000
1890.as205479.net 2%0,000
1891.southessex.ac.uk 2%0,000
1892.cmepius.si 2%0,000
1893.nbi.ac.uk 2%0,000
1894.tu-ilmenau.de 2%0,000
1895.wolvcoll.ac.uk 2%0,000
1896.kyokyo-u.ac.jp 2%0,000
1897.sspcb.cz 2%0,000
1898.southampton-city.ac.uk 2%0,000
1899.almcollege.ac.uk 2%0,000
1900.kit.ac.jp 2%0,000
1901.chuo-u.ac.jp 2%0,000
1902.tais.ac.jp 2%0,000
1903.internet2-r1079 2%0,000
1904.vkol.cz 2%0,000
1905.umt.edu.my 2%0,000
1906.msu.ac.th 2%0,000
1907.postern.org 2%0,000
1908.zs2.plzen-edu.cz 2%0,000
1909.bzgbs.ch 2%0,000
1910.otaru-uc.ac.jp 2%0,000
1911.westfield.ma.edu 2%0,000
1912.thh.nhs.uk 2%0,000
1913.fmach.it 2%0,000
1914.ad.gyarab.cz 2%0,000
1915.ufe.cz 2%0,000
1916.svopl.nl 2%0,000
1917.ace.ac.ug 2%0,000
1918.dopskopl.cz 2%0,000
1919.cito.nl 2%0,000
1920.ssrv.cz 2%0,000
1921.stampar.hr 2%0,000
1922.mua.cas.cz 2%0,000
1923.shonan-it.ac.jp 2%0,000
1924.ocha.ac.jp 2%0,000
1925.western.edu 2%0,000
1926.gml.cz 2%0,000
1927.zshradeckatelc.cz 2%0,000
1928.ritsumei.ac.jp 2%0,000
1929.ronaldros.edu.zm 2%0,000
1930.jlab.org 2%0,000
1931.eenet.ee 2%0,000
1932.ensea.fr 2%0,000
1933.usfca.edu 2%0,000
1934.kyoritsu-wu.ac.jp 2%0,000
1935.ge.infn.it 2%0,000
1936.nhs.uk.tld 2%0,000
1937.cooley.edu 2%0,000
1938.criann.fr 2%0,000
1939.medway.ac.uk 2%0,000
1940.helmholtz-hzi.de 2%0,000
1941.salzburgresearch.at 2%0,000
1942.marist.edu 2%0,000
1943.spseol.cz 2%0,000
1944.hladnov.cz 2%0,000
1945.showa-u.ac.jp 2%0,000
1946.inist.fr 2%0,000
1947.gwh.nhs.uk 2%0,000
1948.mtech.edu 2%0,000
1949.fjwu.edu.pk 2%0,000
1950.unilag.edu.ng 2%0,000
1951.hca.ac.uk 2%0,000
1952.dri.edu 2%0,000
1953.dsdmail.net 1%0,000
1954.ccviva.pt 1%0,000
1955.kanagawa-u.ac.jp 1%0,000
1956.macewan.ca 1%0,000
1957.dife.de 1%0,000
1958.ucdenver.edu 1%0,000
1959.zspostorna.cz 1%0,000
1960.ldap.kbf-st.hr 1%0,000
1961.moe.govt.nz 1%0,000
1962.fe.infn.it 1%0,000
1963.ssptaji.cz 1%0,000
1964.gymnaziumjihlava.cz 1%0,000
1965.umces.edu 1%0,000
1966.otani.ac.jp 1%0,000
1967.imc.cas.cz 1%0,000
1968.pbrc.edu 1%0,000
1969.ogt013.nl 1%0,000
1970.zsi.at 1%0,000
1971.shibaura-it.ac.jp 1%0,000
1972.rhacc.ac.uk 1%0,000
1973.fnal.gov 1%0,000
1974.lrsl.lu 1%0,000
1975.hyogo-u.ac.jp 1%0,000
1976.ulh.nhs.uk 1%0,000
1977.plymouth.edu 1%0,000
1978.spsul.cz 1%0,000
1979.marine.ie 1%0,000
1980.bsmrau.edu.bd 1%0,000
1981.cesga.es 1%0,000
1982.burycollege.ac.uk 1%0,000
1983.ijp.pan.pl 1%0,000
1984.seinan-gu.ac.jp 1%0,000
1985.uwsp.edu 1%0,000
1986.zschrlice.cz 1%0,000
1987.utep.edu 1%0,000
1988.gcuf.edu.pk 1%0,000
1989.htf.cuni.cz 1%0,000
1990.czechglobe.cz 1%0,000
1991.ucam.edu 1%0,000
1992.oit.ac.jp 1%0,000
1993.zs11.plzen-edu.cz 1%0,000
1994.zs26.plzen-edu.cz 1%0,000
1995.institutoptique.fr 1%0,000
1996.jisc-innovations.ac.uk 1%0,000
1997.kainar.university 1%0,000
1998.muw.edu.pk 1%0,000
1999.nsu.ru 1%0,000
2000.stavarna.com 1%0,000
2001.spspzlin.cz 1%0,000
2002.roosroast.com 1%0,000
2003.1dhbw-karlsruhe.de 1%0,000
2004.jissen.ac.jp 1%0,000
2005.fesb.hr 1%0,000
2006.adelphi.edu 1%0,000
2007.jh-inst.cas.cz 1%0,000
2008.myren.net.my 1%0,000
2009.lcsc.edu 1%0,000
2010.kum.edu.pk 1%0,000
2011.rhnet.is 1%0,000
2012.ucreative.ac.uk 1%0,000
2013.galwaylibrary.ie 1%0,000
2014.amtap.md 1%0,000
2015.ac-dijon.fr 1%0,000
2016.czechpolar2.cesnet.cz 1%0,000
2017.hsanmartino.it 1%0,000
2018.consortium.or.jp 1%0,000
2019.rmutt.ac.th 1%0,000
2020.lcd.lu 1%0,000
2021.bdct.nhs.uk 1%0,000
2022.nren.net.np 1%0,000
2023.hampshire.edu 1%0,000
2024.essensys.tech 1%0,000
2025.nii.ac.jp 1%0,000
2026.rau.ac.uk 1%0,000
2027.onderwijsgroepnoord.nl 1%0,000
2028.pat.nhs.uk 1%0,000
2029.uwosh.edu 1%0,000
2030.lgl.lu 1%0,000
2031.ghl.gr 1%0,000
2032.kubg.edu.ua 1%0,000
2033.ecc.edu 1%0,000
2034.zs10.plzen-edu.cz 1%0,000
2035.ipportalegre.pt 1%0,000
2036.crea.gov.it 1%0,000
2037.kokushikan.ac.jp 1%0,000
2038.windsor-forest.ac.uk 1%0,000
2039.2zskolin.cz 1%0,000
2040.ung.edu 1%0,000
2041.kpz.nl 1%0,000
2042.singledigits.com 1%0,000
2043.iir.cz 1%0,000
2044.ibp.cz 1%0,000
2045.carilionclinic.org 1%0,000
2046.barnsleyhospital.nhs.uk 1%0,000
2047.meijigakuin.ac.jp 1%0,000
2048.hosei.ac.jp 1%0,000
2049.etsu.edu 1%0,000
2050.torbayandsouthdevon.nhs.uk 1%0,000
2051.zemsbn.cz 1%0,000
2052.gymtrebon.cz 1%0,000
2053.soscb.cz 1%0,000
2054.crg.cz 1%0,000
2055.theboxplymouth.com 1%0,000
2056.cavc.ac.uk 1%0,000
2057.kzoo.edu 1%0,000
2058.gypri.cz 1%0,000
2059.hilase.cz 1%0,000
2060.west-lothian.ac.uk 1%0,000
2061.gymnaziumhello.cz 1%0,000
2062.nchsr.ac.uk 1%0,000
2063.ltb.lu 1%0,000
2064.teleinformatika.eu 1%0,000
2065.enssib.fr 1%0,000
2066.quadraam.nl 1%0,000
2067.suny.edu 1%0,000
2068.clarkson.edu 1%0,000
2069.upt.pt 1%0,000
2070.roc-teraa.nl 1%0,000
2071.sgt.gr 1%0,000
2072.pbru.ac.th 1%0,000
2073.lnbd.lu 1%0,000
2074.uws.ac.uk 1%0,000
2075.educampus.ie 1%0,000
2076.mi.infn.it 1%0,000
2077.zs21.plzen-edu.cz 1%0,000
2078.swc.ac.uk 1%0,000
2079.gallaudet.edu 1%0,000
Toplam (2079 Kurum): 13.806.305% 100,000